Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???

Πήγαινε κάτω 
+4
prodotis
κανενας
professor
roxamis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???   ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 9:34 pm

δεν καταλαβαινω τι εννοεις σε σχεση με το τι ελεγες με τον μεταγραφη μου στους φαλκονς.
εννοεις οτι μου εκαναν προταση επειδη τους εδωσες εσυ το οκ; δεν νομιζω
εννοεις οτι τους ειπες οτι καλα εκαναν και με πηραν επειδη ειμαι καλος παικτης;
νομιζω οτι το ηξεραν...
ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι εννοεις. εκτος αν θες ευχαριστω οτι ησουν υπερ της μεταγραφης μου. αλλα και παλι εσυ εισαι παικτης προπονητης αλλης ομαδας πως αναμιγνυεσαι στα εσωτερικα αλλων;
παναγιωτη επειδη μπορω να καταλαβω αν εισαι ή οχι καλο παιδι αλλα εξισου καλα μπορω να καταλαβω ποσο παρορμητικα κανεις μαλακιες φροντισε να παραδεχεσαι τις παπαριες σου γιατι καποια στιγμη θα παψουν να σε θεωρουν καλο παιδι αλλα καλο μαλακα
εμενα δεν με πειραζει να με πουν μαλακα για τα πιστευω μου. εσενα ομως σε πειραζει να σε λενε οποτε μην δινεις δικαιωματα.

Και ευχαριστω που μου ειπες και της κυριακης την δηλωση σου αλλα ξερω τι ειπες και το σαββατο μεσημερι. Μιλας πολυ δεξια αριστερα και τα καλα νεα κυκλοφορουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SUBBUTEO??? ΠΟΙΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Εκλογες ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
» ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΙΣ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
» Welcome to new Subbuteo forum
» subbuteo.forumgreek.com
» Subbuteo Greek Teams

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: