Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

  ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν

Πήγαινε κάτω 
+2
adis
professor
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΤετ Σεπ 26, 2012 2:28 pm

Οταν σβηνουμε καποιον απο το μπλογκ μας και καλα του κανουμε αφου αυτα που γραφει δεν μας αρεσουν δεν του απανταμε ενω δεν μπορει να αντικρουσει. Ειναι unfair. To κλεινεις το τοπικ για ολους.

Εφοσον υπαρχει ακομα σας παρακαλω διαβαστε το ξανα ολο το τοπικ να μου πειτε ποιος βριζει. Εγω ή εσεις;

Επειδη λοιπον χαλαστηκα θα απαντησω οπως θελει ο Βασιλης. ΑΝΟΙΧΤΑ.
Ποιος Βασιλη με επαιρνε καθημερινα και μου ζηταγε το καλοκαιρι στην ομαδα του να κανω οτι εκανα και στην Ολυμπια;
Ποιος Βασιλη με επαιρνε καθημερινα τον Μαιο και μου ζηταγε να βοηθησω που δεν τον ανεβαζουν κατηγορια οι μαλακες; (αυτολεξει)
Ποιος Βασιλη με επαιρνε τον χειμωνα που οι μαλακες του ζηταγαν σε καθε τουρνουα 50ε για τον παγκο που βαζεις την πραματεια;
Ποιος Βασιλη περσι το καλοκαιρι εβριζε που τον εριξαν οι μαλακες και μου ζηταγε βοηθεια γιατι ολοι τον εγραφαν στα τετοια τους;
Ποιος Βασιλη σε βοηθησε να παρεις τους Ραφηνιωτες στην ομαδα σου;
Ποιος Βασιλη ειπε στον Σεραφειμ που γιορταζει να ερθει Γλύφαδα;
Τωρα ο Ψαρρας ποιον ρωτησε;
Για πες Βασιλη ποιοι πηγαν να σου διαλυσουν την ομαδα και τους εβριζες οπου και οποτε μπορουσες; Τοτε που ενωθηκες και μετα επαιρνε ο ενας διοσκουρος τους παικτες σου και τους εδινε στον αλλο και μετα εφυγε και δεν γεμιζες ταξι.
Ποιος Βασιλη εβγαλε την ΓΛΥΦ αδα ευρωπη στο τσαμπιονς ληγκ οταν ολοι οι ντοπιοι το κοψατε;

Συμπαθω την γλυφαδα φορεσα την φανελλα της την οδηγησα και σε τελικο γκραν πρι στο Λουτρακι και αναγνωριζω την προσφορα σου αλλα θα μαθεις να σεβεσαι τις διαφορετικες αποψεις.
Και εμενα μια ομαδα που εσυ σαν προεδρος της μου βριζεις οπου σταθεις το συμβουλιο και περσι απεσυρες τον Ντερο απο το συμβουλιο πραγμα που στο ειχα προβλεψει πριν καν γινει δεν μπορω μετα απο τοσο πηδημα που μου λες οτι εχεις φαει να μου λες ευχαριστω επειδη σου πεταξαν μια συμμετοχη στο Γιουροπα καπ.
Και καλα κανετε και πατε να παιξετε και ετσι πρεπει αλλα οχι ευχαριστουμε και ευχαριστουμε και ματα ξανα ευχαριστουμε και καπακι απο τοσες ευχαριστειες να λεμε οτι την θεση την δικαιουμαστε σαν αποζημιωση μετα απο τοσα γαμησια.

Απο οτι βλεπεις απευθυνομαι σε σενα Βασιλη γιατι ο Αλιαδης δημοσιως καταλαβε και σταματησε το ιδιο και ο Παπαδακης προς τιμην τους.

Αν νομιζεις οτι σε εθιξε που σας ειπα ΓΛΥΦ αδα να το σκεφτοσουν οτι σε πολλους γινατε περιγελος που γλυφατε εκει που φτυνατε. Αν σας πειραξε που το ειπα εγω δεν θα επρεπε να χαλαστειτε γιατι εγω ετσι κανω παντα. Δεν εχω προβλημα με την ΓΛΥΦ αδα αλλα με τις κωλοτουμπες. Και οταν το καλοκαιρι μου εστειλες μυνημα και με ειπες κωλοτουμπα δεν σε εβρισα δεν σου αρνηθηκα να σου σηκωσω το κινητο αλλα σου ειπα οτι κανεις λαθος.

Πειτε στον Τεο οτι δεν κραζω την ΓΛΥΦ αδα επειδη εγω δεν παιζω. Σιγα μην πιστευα οτι μπορει καποιος απο την ΓΛΥΦ αδα να παρεμβει για να παιξω. Αν ηθελα να παιξω θα εδινα 430ε και θα επαιζα. Παλι πιο λιγα απο αυτα που θα δωσετε εσεις θα εδινα. Και δεν θα ελεγα σε κανεναν απο δαυτους ευχαριστω αν επαιζα. Και αν με λεει ο τεο εμενα ανυπαρκτο τοτε σουμπουτεικως αυτος τι ειναι;

Αγαπαω πιο πολυ απο πολλους το παιγνιδι αλλα δεν ξεφτυλιζομαι να πω ευχαριστω σε αυτον που με κατατρεχει για να παιξω δεκα ματς. Καταλαβαινω οτι για εσας ειναι πολυ σημαντικο και το σεβομαι αλλα για ολα υπαρχει το αντιτιμο. Να βριζεστε πριν δεκαπεντε μερες σαν τα σκυλια επειδη η ελλαδα δεν θα επαιρνε αδεια και τα εισητηρια σας μπορει να πηγαινανε στραφι και μετα να διαβαζω σαλια μου γυρισαν τα ματια.

Κλεινω με μια μονο κουβεντα για τον Πανο που δεν τον θιγει αλλα τον ξυπναει. Η ORIGINAL θα ελεγε ποτε ευχαριστω στον Κοκκαλη; Εσυ γιατι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΠεμ Σεπ 27, 2012 7:17 pm

professor έγραψε:
Οταν σβηνουμε καποιον απο το μπλογκ μας και καλα του κανουμε αφου αυτα που γραφει δεν μας αρεσουν δεν του απανταμε ενω δεν μπορει να αντικρουσει. Ειναι unfair. To κλεινεις το τοπικ για ολους.

Απο οτι βλεπεις απευθυνομαι σε σενα Βασιλη γιατι ο Αλιαδης δημοσιως καταλαβε και σταματησε το ιδιο και ο Παπαδακης προς τιμην τους.

Κλεινω με μια μονο κουβεντα για τον Πανο που δεν τον θιγει αλλα τον ξυπναει. Η ORIGINAL θα ελεγε ποτε ευχαριστω στον Κοκκαλη; Εσυ γιατι;

Θα σου απαντήσω για τα παραπάνω και θα ήθελα να το κλείσουμε ρε συ Κώστα το θέμα γιατί πργματικά με έχει κουράσει.
Από κάτω προς τα πάνω....

Η ιστορία έχει δείξει ότι η ORIGINAL δεν έλεγε και ευχαριστώ ακόμα και στην ίδια την ΑΕΚ άρα θεωρώ τον συνηρμό σου λιγάκι άτοπο....αλλά το υπονοούμενο σου το πιάνω...Στο έγραψα και στο facebook όταν κάποιος μου κάνει καλό έχω μάθει στη ντόμπρα ζωή μου να του λέω ευχαριστώ & αντίστροφα όταν με θίγει να του πηγαίνω κόντρα.

Δεν θέλω να γράφω στο facebook και ειδικά στα group των ομάδων μας , δεν θέλω να βλέπουν οι απ'έξω τσακωμούς στα facebook γιατί τα group των ομάδων μας έχουν και μέλοι εκτός subbuteo (π.χ > συνάδελφοι από δουλειά)

Τα τόπικ στο group μας δεν σβήνουν από κανέναν διότι το έχουμε αποφασίσει από κοινού όλα τα μέλοι της ομάδας.

Θέλω να σου πώ 2-3 πραγματάκια και ελπίζω να καταλάβεις τον τρόπο σκέψης μου...
Τα είπα και στον Rock το Σάββατο που μου την ''είπε'' για το δικό μου ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο group του ΠΣΕΑΕΠ , εγώ καθώς και πολύ άλλοι που παίζουν subbi στην Ελλάδα δεν έχουν τις δικές σας εικόνες από μεγάλες διοργανώσεις....άρα όταν θα σου ανακοινώσουν ότι παίζεις είναι φυσιολογικό ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ....ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΡΕ ΚΩΣΤΑ?
Λες τώρα εσύ <<ο.κ ρε σείς παίξτε τα ''ευχαριστώ'' τι τα θέλετε...>> σου απαντώ ρε Κωστή οκ είπαμε ευχαριστώ και θα το ξανά έλεγα εγώ προσωπικά γιατί το νοιώθω ότι κάποιος (Δ.Σ ΠΣΕΑΕΠ) έκανε κάτι για την ομάδα μου.....εσύ αυτό το κατακρίνεις ....σε καταλαβαίνω ΑΛΛΑ δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε σε όλα!
Λες επίσης κάπου στα γραφώμενα σου ''δεν το αντέχω σαν Κεχρής γιάτι είμαι αριστερός''...........σόρρυ και πάλι ρε Κώστα αλλά δεν μπορώ να σε καταλάβω γιατί εγώ είμαι ΔΕΞΙΟΣ και όσο βλέπω διάφορα στην κοινωνία που ζούμε το πάω για ΑΚΡΟΔΕΞΙΟΣ!!!!!!!!!!!

Εαν δεν σε έχω καλύψει τι να πώ.....σόρρυ ρε φίλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΠεμ Σεπ 27, 2012 9:57 pm

νομιζω απο την απαντηση σου οτι καταλαβες πιο πολλα απο οτι αφηνεις να παραδεχθεις.

δεν θα το κουρασω αλλο το θεμα.

εγω ειμαι αριστερος γιατι πιστευω στην ισοτητα ολων των ανθρωπων. εσυ εισαι δεξιος και ακροδεξιος γιατι πιστευεις οτι ο καθενας δικαιουται οτι του αξιζει.

σεβομαι την διαφορετικοτητα της αποψης οταν και οι αλλοι την σεβονται.

στην θεση της ομαδας σου παλαιοτερα ηταν η δικη μου πρωην ομαδα. αν μετα απο τοσα που τραβηξαμε ελεγα ευχαριστω για κατι που δικαιουμαστε οπως υποστηριζετε εσεις θα ντρεπομουνα. Μαρτυς μου ο Θεος.

Αν θες να ανακαλεσω τον χαρακτηρισμο ΓΛΥΦ αδα με το προφανες υπονοουμενο γιατι εσυ θεωρεις οτι ειναι ντομπρο να λες ευχαριστω σε οποιον σε βοηθαει θα το κανω.
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΕ ΛΕΩ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΞΕΧΝΑΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.

Και η οριτζιναλ ευχαριστω στον κοκκαλη δεν θα ελεγε. Και τα υπολοιπα ειναι για λαικη καταναλωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DJA374

DJA374


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2011

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 4:05 am

Καταρχήν όπως γνωρίζεις δεν γράφω μέσα στα φόρουμ αλλά μου είπε ο Παναγιώτης να ρίξω μια ματιά στο τι γράφεις για μας πάλι εδώ μιας & σε διαγράψαμε από το blog μας
Θα σου απαντήσω σε όλα & θα τελειώνει το πανηγύρι εδώ.
άμα χαλάστηκες μια εσύ εγώ χαλάστηκα δέκα, αλλά εξήγησε μου στα καλά καθούμενα τι σου έχει κάνει η ομάδα μου & οι αθλητές τις ώστε να την λοιδορείς κάνοντας λογοπαίγνια με την ονομασία της λες & είμαστε μαλακες & δεν καταλαβαίνουμε τι ενεούς & μυν το μεταφράζεις εσύ όπως σε βολευει κάθε φορά.
Με στενοχώρησες πάρα πολύ γιατί το τελευταίο διάσημα χωρείς να σου έχουμε κάνει κάτι εσύ μας προσβάλεις με την συμπεριφορά σου.
Ξεκινώντας από το εσωτερικό μας κύπελλο αδιαφορώντας για τον χώρο αλλά & την προσπάθεια που κάναμε εκείνη την ώρα, ξέχασα όμως είχες ποιο σοβαρά πράγματα εσύ να κάνεις να την πέσεις φραστικά στον Βούλγαρη, εάν το ήθελες αυτό να τον έπαιρνες ένα τηλέφωνο & να τα πείτε όχι εκείνη την ώρα, με πρόσβαλλες γιατί ενώ το προηγούμενο βράδυ ήμουν σε εκδήλωση του δήμου γλυφάδας & έκανα κουβέντα με αντιδημάρχους για να κάνουν την απονομή στο τέλος προτίμησα εσένα & σου έστειλα μήνυμα να την κάνεις εσύ, τι έκανες εσύ όμως; Μεγάλη μαλακια μου δεν την ξανακάνω.
Στο καπάκι μας ξεφτιλίζεις μέσα στο blog μας στο οποίο μπαίνουν ένα σωρό άτομα & εκτός subbuteo όπως σου είπε & ο Παναγιώτης, χωρείς να σε έχουμε πειράξει η να έχουμε κάνει κάποιο σχόλιο εις βάρος σου, εκεί ανεβάζουμε ειδήσεις από την ομάδα & δεν κάνουμε ξεκατινιάσματα Κωστάκη αλλά έτσι έχεις μάθει εσύ να ξεφτιλίζεις τον καθένα από το πληκτρολόγιο & μετά θες να είσαι & ανέγγιχτος κάνεις πολύ μεγάλο λάθος, στο ξαναλέω κοιτάξου στον καθρέπτη & κάνε την αυτοκριτική σου πρώτα & μετά πες για τους άλλους.
Να ξεκινήσω όμως να σου απαντώ στα ερωτήματα σου δεν έχω πρόβλημα όπως εσύ που δεν μου απάντησες στην ερώτηση μου ποιο ήταν το δ.σ. πέρσι που μας υποβίβασε στην β’ κατηγορία; Αλλά θα φτάσω & εκεί μυν φοβάσαι τα αμύγδαλα τα χρειάζεστε εσύ γιατί εγώ θυμάμαι πάρα πολλά πράγματα & δεν ξεχνώ δυστυχώς όπως νομίζεις εσύ, εσύ όμως ξεχνάς & θα στο αναλύσω & αυτό.
Ποιος Βασιλη με επαιρνε καθημερινα και μου ζηταγε το καλοκαιρι στην ομαδα του να κανω οτι εκανα και στην Ολυμπια;
Σε πείρα μια δυο φορές το πολύ (η κλωστή έγινε τριχιά ως συνήθως) & μετά κάναμε κουβέντα ένα απόγευμα που είχες έρθει επάνω στο CLUB για να έρθεις στην ομάδα & να βοηθήσεις με τον τρόπο σου τους νέους αθλητές μας αλλά & την Πρωτώ μας ομάδα, πουθενά δεν έκανα κουβέντα περί “ολύμπιας” που το κακό σε αυτό το πράγμα ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος είμαι που σου έχει κάνει αυτήν την πρόταση, τιμή σου & καμάρι σου ρε παπαρα, αλλά εγώ ξέρω να εκτιμώ τον κάθε έναν & σου έχω πει & παλιότερα είσαι ο καλύτερος σε αυτόν τον τομέα να πάρεις κάποιον αθλητή από το 0 & να τον κάνεις παίχτη κόψε όμως την πολιτική γιατί δεν κάνεις & έχεις καταστραφεί με αυτό το πράγμα ασχολήσου σε αυτό που είσαι muster πόσα χρόνια πριν στα έλεγα στα λέω & θα στα ξαναλέω μπας & το εμπεδώσεις κάποια στιγμή & κάνεις αυτό που πρέπει.
Ποιος Βασιλη με επαιρνε καθημερινα τον Μαιο και μου ζηταγε να βοηθησω που δεν τον ανεβαζουν κατηγορια οι μαλακες; (αυτολεξει)
Εδώ μάλλον έχεις πάθει κόκκο μπλόκο εάν εννοείς το περσινό καλοκαίρι με τον υποβιβασμό της ομάδας αυτό έγινε το καλοκαίρι & μάλιστα μέσα στον Αύγουστο οπότε άκυρο ο Μάιος , μέσα στον Αύγουστο παίρναμε πάρα πολύ κόσμο & εγώ & ο Πάνος & άλλα παιδιά της ομάδας επί καθημερινής βάσης δεν ήσουν ο μόνος που είχε μπει στο χωρώ εσύ ήσουν από τους τελευταίους όταν όλα είχαν κριθεί & ναι είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο αλλά τα είχαμε πει ποιο διεξοδικά όταν ήρθες με το ταξί πάνω στο βουνό την Αιξωνή που δούλευα πέρσι από τις 20 Ιουλίου έως τον Σεπτέμβριο & τα αναλύσαμε όλα εκεί…. Τις επόμενες μέρες προσπάθησες να βοηθήσεις την κατάσταση δεν το κρύβουμε γιατί να το κάνουμε αυτό αλλά όλα είχαν πάρει το δρόμο τους πλέον
Ποιος Βασιλη με επαιρνε τον χειμωνα που οι μαλακες του ζηταγαν σε καθε τουρνουα 50ε για τον παγκο που βαζεις την πραματεια;
Το συγκεκριμένο θέμα είχε γίνει κουβέντα & με άλλον κόσμο αλλά το συζήτησα ποιο διεξοδικά με τον καθόλα υπεύθυνο & αρμόδιο άτομο του Δ.Σ. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ. & το διευθετήσαμε το θέμα, αλλά να ξέρεις ότι στο Δ.Σ. δεν αποτελείται μόνο από τον ΑΚΗ αλλά & από άλλα 6 άτομα, & μου έχουν μεταφέρει αρκετοί από εκεί πάνω κάτω το τι έχει συζητηθεί από το κάθε μέλος για το συγκεκριμένο θέμα οπότε κάτι γνωρίζω τώρα εάν αληθεύουν η όχι τι να σου πω ρε Κώστα μέντιουμ δεν είμαι.
Ποιος Βασιλη περσι το καλοκαιρι εβριζε που τον εριξαν οι μαλακες και μου ζηταγε βοηθεια γιατι ολοι τον εγραφαν στα τετοια τους;
Πάμε πάλι σε αυτά που έγραφα παραπάνω … να σου θυμίσω ώμος μιας & εσύ δεν ήθελες να απαντήσεις στην ερώτηση μου, ότι το Δ.Σ. πέρσι το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα αποτελούνταν από τους:
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟ Λ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ. ΚΟΥΤΗ Γ., ΑΓΓΕΛΙΝΑ Χ., ΝΤΕΡΟ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Γ. & ΚΟΥΡΑΜΠΑ Δ.
Υπεύθυνοι αγωνιστικού ήταν τότε ο ακης & ο χριστος την απόφαση την επήρανε όλοι τους(όσοι ήταν παρόν βεβαία) & όταν μας την ανακοίνωσαν στείλαμε επιστολή προς το Δ.Σ. που αναλύαμε τα επιχειρήματα μας για το τι ισχύει βάση του handbook της προηγούμενης χρονιάς το οποίο είχε βάση του ΠΣΕΑΕΠ 5ετες πλάνο & δεν προέβλεπε γραπτός ότι πέφτει η 6 ομάδα του πρωταθλήματος αλλά πρωτάθλημα των 9 ομάδων το οποίο ουδέποτε έγινε μιας & εσύ όπως & πολύ άλλοι το είχαν ζητήσει την τετάρτη 3 μέρες πριν ξεκινήσει το ομαδικό πρωτάθλημα & αφού προιγηθεικε η συνάντηση των ομάδων στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας εκτός των ΑΤΛΑ & ΛΑΙΟΝΣ (δεν τους είχες καλέσει & σου την είπα μπροστά σε όλους εάν θυμασε μιας & το ξεκινούσες λάθος) μετά από αίτημα σου μιας & ήσουν έτοιμος να αναλάβεις τον ΠΣΕΑΕΠ το οποίο & στην συνέχεια δεν έγινε. Την απάντηση του Δ.Σ. στην επιστολή μας μου την έστειλε με email ο Γιώργος γραμμένη από αυτόν τωρινός σου συμπαίκτης πλέον, τα συμπεράσματα δικά σου.
Μετά από αυτά γιατί εμείς θα πρέπει να βάζουμε τα στήθια μας πλέον όπως & την ομάδα μας μπροστά για να ικανοποιούμε τις ανάγκες του οποιονδήποτε ανά πάσα ώρα θέλουν, εμείς απλά θα κάνουμε την δουλειά μας έτσι όπως μας βολεύει αρέσει δεν αρέσει αυτό στους ποιο πολλούς …. Άλλωστε τον δρόμο αυτόν τον έχουν δήξει εδώ & χρόνια τόσοι & τόσοι γιατί θα πρέπει εμείς να διαφέρουμε αφού στην τελική γλυφοκωλιδες μας ανεβάζουν γλυφοκωλιδες μας κατεβάζουν …
Ποιος Βασιλη σε βοηθησε να παρεις τους Ραφηνιωτες στην ομαδα σου;
Ποιος Βασιλη ειπε στον Σεραφειμ που γιορταζει να ερθει Γλύφαδα;
Τωρα ο Ψαρρας ποιον ρωτησε;
Τι το κακό βλέπεις πάνω σε αυτό, ψαρρας & κοντος ήταν αθλητές της ΓΛΥΦΑΔΑΣ παλιότερα & όταν ζήτησαν να ξαναέρθουν πίσω στην ομάδα εννοείτε ότι θα τους ενσωμάτωνα ξανά στην ομάδα γιατί ουδέποτε είχαν δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα & προσωπικά είχαμε πολύ καλές σχέσεις, συν του ότι μου εξήγησαν & τους λόγους της απόφασης τους. Για τον Γιάννη & τον Κώστα εννοείτε ότι τους κάναμε πρόταση να έρθουν στην ομάδα & κάθε βοήθεια σε αυτό ήταν ευπρόσδεκτη αλλά την τελική απόφαση όλων αυτόν των αθλητών δεν την κάναμε εμείς Κώστα αλλά οι ίδιοι τους. Κατά καιρούς έχουμε κάνει σε αρκετούς αθλητές πρόταση να έρθουν στην ομάδα άλλοι την δέχτηκαν & άλλοι όχι έτσι είναι η ζωή όπως & σε εσένα κάναμε αλλά δεν ξαναήρθες, το ότι βοήθησες όπως λες αυτό σημαίνει ότι εκτιμάς τόσο εμένα όπως & την ομάδα για να θες κάποιοι αθλητές να αγωνίζονται σε εμάς & αυτό μόνο τυχαίο δεν είναι κάτι κάνουμε σωστά επομένως εμείς οι Γλυφοκωλιδες μαλακες της ΓΛΥΑΦΑΔΑΣ είναι έτσι η δεν είναι;
Για πες Βασιλη ποιοι πηγαν να σου διαλυσουν την ομαδα και τους εβριζες οπου και οποτε μπορουσες; Τοτε που ενωθηκες και μετα επαιρνε ο ενας διοσκουρος τους παικτες σου και τους εδινε στον αλλο και μετα εφυγε και δεν γεμιζες ταξι.
Στην ζωή μας έχουμε κάνει λάθη όλοι μας δεν εξαιρούμε & εγώ από αυτόν τον κανόνα, το τότε εγχείρημα αποδείχτηκε λάθος μιας & ζημιώθηκε η ομάδα μου πάρα πολύ σε έμψυχο υλικά, οι αθλητές που έφυγαν όμως έχουν ο καθένας τους την προσωπικότητα τους & έκαναν τις επιλογές τους με το ζόρι δεν πήγαν εκεί που πήγαν τώρα εάν τους βγήκε σε καλό η όχι ρώτα τους ίδιους να σου απαντήσουν, κάποιοι βέβαια όταν έφυγαν & από εκεί είχαν την ευκαιρία να ξαναέρθουν (μιας & τους κάναμε πρόταση) αλλά δεν το έκαναν βλέπεις ο καθένας αποφασίζει με δικά του κριτήρια & εκτιμά διαφορετικά τις όποιες καταστάσεις.
Βέβαια για κάποιους αθλητές που αγωνιζόμασταν & δεν τα είχαμε παρατήσει το συγκεκριμένο διάστημα μας δόθηκε η ευκαιρία να αγωνιστούμε σε πολύ υψηλό επίπεδο & να προπονούμαστε με πολύ καλούς αθλητές το οποίο εμένα προσωπικά με βοήθησε παιχτηκα για άλλους δεν μπορώ να μιλήσω ας το κάνουν οι ίδιοι.
Η ομάδα όμως Κώστα ακόμα & έτσι δεν έσβησε βρήκε το δρόμο της πολύ γρήγορα γιατί η μαγιά υπήρχε & μάλιστα αθλητές που αγαπούν αυτό που κάνουν, & παρουσιάστηκε πάλη πολύ δυνατή με ΠΑΠΠΑ, ΜΠΙΖΑ, ΓΚΟΥΒΕΛΗ, ΠΑΠΑΔΑΚΗ & ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ αργότερα & όλους τους άλλους, το ότι έφυγαν οι συγκεκριμένοι αθλητές θα πρέπει να κατηγορώ άλλους ότι μου διέλυσαν την ομάδα μου; Οι αθλητές έκαναν τις επιλογές τους & αν αναφέρεσαι σε ΛΑΙΟΝΣ & ΑΤΛΑ μόνο ο ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ πήγε στους ΛΑΙΟΝΣ, ΠΑΠΠΑΣ & ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ, ΜΠΙΖΑΣ ΦΑΛΚΟΝΣ άρα θα πρέπει εδώ εγώ να στα χώνω ότι μου διέλυσες την ομάδα αφού πείρες στην ομάδα σου 2 αθλητές μας για πες μου;
Ποιος Βασιλη εβγαλε την ΓΛΥΦ αδα ευρωπη στο τσαμπιονς ληγκ οταν ολοι οι ντοπιοι το κοψατε;
Την ΓΛΥΦΑΔΑΡΑ στο ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ Την βγάλαμε :
ΕΓΩ, Ο ΜΠΕΗΣ, Ο ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ, Ο ΜΠΑΛΑΚΑΚΗΣ, Ο ΝΤΑΚΑΣ & Ο ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ Σ.
την προηγούμενη χρονιά έχοντας κερδίσει & την ομάδα των ΦΑΛΚΟΝΣ ΜΕ 2-1 αλλά το χάσαμε το πρωταθλήματα για 1 βαθμό πείσω από την ομάδα τους. Έτσι δώσαμε το δικαίωμα & την ευκαιρία παράλληλα σε εσένα & την παρέα σου που ήρθατε εκείνο το καλοκαίρι στην ομάδα να παίξετε σε αυτό όταν εμείς σταματήσαμε να παίζουμε μετά το διεθνές τουρνουά (ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ) του ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ γιατί βαρεθήκαμε να βλάπτουμε ανθρώπους να παίζουν ξύλο μεταξύ τους & να γυρνανε τραπέζια ανάποδα !!!!
Τώρα το αν θα βρίζουμε το εκαστοτε συμβούλιο η όχι είναι γούστο μας καπέλο μας, ούτε οι πρώτοι είμαστε ούτε οι τελευταίοι, άλλωστε η νέα σου ομάδα αυτό το διάστημα αυτό κάνει & δες σου λέω ότι αδίκως το κάνει η τι μαλακιες είναι αυτές, καλά κάνει & το κάνει δικαίωμα τις.
Εγώ όμως φίλε Κώστα ότι έχω να πω πάω & τα λέω στα Δ.Σ. στα 2 τελευταία που έγιναν ήμουν παρόν & έλεγα τις απόψεις μου & τις διαφωνίες μου εσύ που είσαι αφού διαφωνείς για πάρα μα πάρα πολλά πράγματα; ξέχασα έχεις το πληκτρολόγιο ….
Επίσης ο κάθε αθλητής μας έχει δικαίωμα να είναι χαρούμενος για το ότι θα παίξουμε EUROPA LEAGUE & δικαίωμα τους να λένε όσα ευχαριστώ θέλουν τι πρόβλημα υπάρχει δεν το καταλαβαίνω αυτό, γίναμε περίγελος εμείς όπως αναφέρεις σε ποιους; να μου τους πεις, ενώ εσύ περίγελος δεν έγινες που πήγες στην ομάδα των falcons (δικαίωμα σου ρε φίλε) αλλά όλοι κάτι έχουν να πουν για την επιλογή σου γιατί ρε φίλε την φράση : “το κουνάβι & αν το πλένεις το σαπούνι σου χαλάς”, δεν στην έγραφα εγώ αλλά συμπαίκτης σου πλέον, εγώ ρε φίλε χάρηκα που πήγες σε μια πραγματικά πολύ μεγάλη ομάδα & σε πείρα τηλέφωνο να στο πω αυτό, η το ξέχασες & αυτό; Όσο για το μήνυμα που λες εάν το δες καλά ήταν εντελώς χαβαλές & πλακά από αυτά ξέρεις; η γουστάρεις μόνον εσύ να είσαι ο χωρατατζής & οι άλλοι όχι;
Εγώ δεν έχω ευχαριστήσει κανέναν μέσα από το blog της ομάδας μου δεν με νοιάζει τι κάνουν τα άλλα παιδιά & δικαίωμα τους, να σου πω την αλήθεια ούτε κρύο ούτε ζέστη εάν θα παίξω σε αυτό η όχι ξέρεις πότε θα καύλωνα πραγματικά, όταν κάποιοι πέρσι έπαιρναν σωστές αποφάσεις & παρέμενα στην α’ κατηγορία κέρδιζα την πέμπτη θέση τουλάχιστον του πρωταθλήματος & έβγαινα Ευρώπη πανηγυρικός, αντί εμάς όμως έπαιξαν οι BLADES & βγήκαν αυτοί Ευρώπη.
Τώρα εάν οι δικοί μας είναι μάγκες & εκμεταλλεύτηκαν το γεγονός ότι οι ευρωπαίοι έχουν μάθει να καβαλάνε τα βανάκια τους & να κάνουν γειτονικά ταξιδάκια μιας & είναι τσιπιδες όσο δεν πάει άλλο ενώ λένε εμάς καρμίρηδες & ότι έχουμε κρίση & μας γράψαμε στα αρχιδια τους & δεν έρχονται & τώρα θα έχουμε 9 ελληνικές ομάδες όπως & οι ιταλοί που το έχουν κερδίσει αυτό το δικαίωμα αγωνιστικός αυτό ρε φίλε μόνο κακό δεν είναι αλλά ελληνική πανουργία & μαγκιά, τι άλλο να πω ρε φίλε θα πάω να παίξω & θα το χαρώ.
Τάρα εάν εσύ καίγεσαι για τους Μυρμιδόνες, εγώ έκανα μια κουβέντα με τον ΣΤΑΥΡΟ αλλά δεν είδα να χαμπαριάζει πολλά & δεν τον ενδιαφέρει πλέον για του ΠΣΕΑΕΠ & τους επίσημους αγώνες, θα σου πω το έξεις, αφού πέσαμε στην β’ δεν τα παρατήσαμε αλλά συστρατευτηκαμε & το παλέψαμε όλοι μας, το πρωταθλήματα όμως της β’ κατηγορίας με τον τρόπο που λέγονταν ότι θα διεξαχθει δεν θα ξεκινούσε μιας & εμείς με POBLADORES & ΑΧΑΙΟΥΣ θα απέχαμε εάν δεν άλλαζε κάτι, όπερ & έγινε προγραμματίζοντας το νέο πρωτάθλημα να έχει 12 ομάδες με α’ & β’ ομάδες (στο οποίο δεν συμφωνώ & το έχω πει & θα το λέω για τις β’ ομάδες) παίχτηκε ο πρώτος γύρος & 2/3 αγωνιστικές πριν το τέλος του δευτέρου γύρου ο Άκης ανακοίνωσε τις 3 μόνο ομάδες που θα ανέβαιναν, πράγμα που με έκανε εξωφρενον όπως & τον βουτσινά & λογοφέραμε εκείνη την ημέρα με τον Άκη μάλιστα έφυγα τελευταίος από την αίθουσα & τσακωνόμασταν άγρια με τον Άκη μάρτυρας οΛιολιος που μας κοιταγε αποσβολωμένος, οι Μυρμιδόνες όμως όπως & όλοι οι άλλοι(τελευταία αγωνιστική δεν έπαιξαν καν) την είχαν κανει γιατί δεν τους ενδιέφερε, βλέπεις είχαν κατοχυρώσει τις ομάδες τους με την ΓΛΥΑΦΑΔΑ & τους ΑΧΑΙΟΥΣ θα ασχολιόντουσαν, τις επόμενες μέρες πιέσαμε τα πράγματα μέσα από το FACEBOOK ζητώντας να βγουν από το Δ.Σ. & να πάρουν θέση, πραγματικά για πρώτη φορά σταράτα & παντελονατα ο ΚΟΥΤΗΣ & ο ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ γραψανε για το συγκεκριμένο θεμα όπως είχαν πραγματικά τα πράγματα & φτάσαμε στο γεγονός να έχουμε την α’ κατηγορία τουλάχιστον για ένα γύρο με 12 ομάδες, κάποιοι μαλακες όμως πάλεψαν για αυτό το πράγμα, οι ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ τίποτα φίλε μου του τα είπα & του ΣΤΑΥΡΟΥ θα ξαναπαίζαμε παρεα στην Β’ εάν δεν πιέζαμε κάποιοι τις καταστάσεις.
Στο ξαναείπα ότι έχουμε κάνει σαν ομάδα το έχουμε κερδίσει με το σπαθί μας & δεν μας έχει χαριστεί κανένας μα κανένας, όσο για τα λεφτά όσοι θέλουν να παίζουν έχουν πληρώσει όσοι δεν θέλουν δεν πληρώνουν, τώρα το δικό σου το θέμα είναι άλλο εγώ όμως φιλέ μου δεν μπορώ να κάνω κατι γι αυτό … στα δικαστήρια με τον ΠΣΕΑΕΠ είσαι εσύ & τον ΠΣΕΑΕΠ τον ξεκινήσατε όλοι μαζί ενάντια στον ΠΟΕΠ & την τωρινή σου ομάδα, στην ποριά τραβήξατε τους δρόμους σας για αυτό δεν σας φταίμε όλοι οι υπόλοιποι τίποτα & σου δόθηκε η ευκαιρία 2 φορές να είσαι κυβέρνηση κατά κάποιον τρόπο αλλά & τις 2 φορές άφησες την αντίπαλη ομάδα να παίζει μόνη της & εσύ απλα έγραφες πάλη από το πληκτρολόγιο….
Το θέμα σου με τον ΤΕΟ όπως & κάποιους άλλους αθλητές δεν είναι δουλειά μου όμως ο σεβασμός κερδίζετε δεν χαρίζετε σε κανέναν στο χέρι σου είναι να του αποδείξεις το αντίθετο & όχι μόνον στον ΤΕΟ.
Αυτά τα ολίγα Κώστα & να ξέρεις όσο & να μας έχεις στενοχωρήσει κακία εμείς δεν σου κρατάμε ο χώρος μας είναι ανοιχτός για όλους το τηλέφωνο μου το ξέρεις όποτε θες πάμε για μπύρες να τα πούμε & από κοντά, καλό ξημέρωμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 3:22 pm

""εγω ειμαι αριστερος γιατι πιστευω στην ισοτητα ολων των ανθρωπων. εσυ εισαι δεξιος και ακροδεξιος γιατι πιστευεις οτι ο καθενας δικαιουται οτι του αξιζει."''


ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΣΑς ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΟΜΩς ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕς ΚΑΘΟΤΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΕς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙς....

ΕΙΣΑΙ ΛΕΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟς ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΣΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ....ΠΟΙΑ ΙΣΟΤΗΤΑ? ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΜΕ ΔΕΞΙΕς ΤΣΕΠΕς? ΕΧΕΙς ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΥΡΟΥΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΜΙΑ ΚΟΛΕΚΤΙΒΑ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΧΡΥΣΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΖΕΙ ΣΕ ΧΡΥΣΕς ΧΕΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ...ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΚΑΒΟΥΝ ΜΑΙ ΖΩΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΤΟΥΡΙΣΤΑς ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΑΥΜΑΖΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ,,ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΡΙΧΝΟΥΝ ΓΥΡΟΒΟΛΙΕς ΣΤΟΥς ΣΤΥΛΟΥς ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΒΙΖΙΤΕς....
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΛΕς? ΟΠΟΙΟς ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙΣ ΘΑ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ 200 ΕΥΡΩ,,,ΚΑΙ Η ΚΟΛΕΚΤΙΒΑ ΘΑ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΡΝΕΙ?

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙς ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ

ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΜΟΥΝΙΣΤΕΣ..ΜΕ ΔΕΞΙΕΣ ΤΣΕΠΕς ΒΕΒΑΙΑ....ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΑΝΕ ΝΑ ΜΑς ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΩΡΙΑ....

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟς...ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩς ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥς ΓΛΥΦΤΕς.....ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΑς ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙς ΚΑΙ ΑΝ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΧΙ ΟΠΩς ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΡΠΑΧΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΣΑΤΣΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ....

ΕΠΡΕΠΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΖΕΙς ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ, ΣΤΗ ΤΣΕΧΙΑ, ΣΤΗ ΠΟΛΩΝΙΑ, ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ, ΣΤΗ ΚΙΝΑ,ΣΤΗ ΚΟΥΒΑ....ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΑ ΑΚΟΜΗ ΑΡΙΣΤΕΡΟΣΤΡΟΦΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΕΒΛΕΠΑ....ΠΟΣΑ ΕΞΟΧΙΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕς...ΠΟΣΣΑ ΤΑΞΙ ΘΑ ΕΙΧΕΣ..ΠΟΣΣΕς ΟΜΑΔΕς ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΣΤΗ ΤΣΑΝΤΑ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ...ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕς ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΒΛΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ.....


2003 ΣΤΗ ΤΣΕΧΙΑ ΞΕΝΑΓΟΣ ΜΕ ΕΛΛΗΝΑ ΠΑΤΕΡΑ 5 ΓΛΩΣΣΕΣ ΚΑΙ 15 ΩΡΕς ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΠΑΙΡΝΕ 80 ΔΟΛΛΑΡΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ....ΟΣΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΕΓΩ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΑΡΚΑΔΑ ΣΤΟ ΜΟΛΔΑΒΑ!!!!!

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΦΙΛΕ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DJA374

DJA374


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2011

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΠαρ Σεπ 28, 2012 3:43 pm

Συμφωνώ απολύτως φίλε Δημήτρη μαζί σου, γιατί έχουμε γεμίσει με πολύ αριστεριστές τώρα τελευταία στην χώρα μας με δεξιές τσέπες όπως το λες …. & κανένας τους μα κανένας τους δεν έχει ζήσει την σκληρή πραγματικότητα από κοντά … να ρωτήσουν & λίγο προς Σιβηρία πλευρά & θα καταλάβουν το τι εστί βερίκοκο, & όχι πίνουμε φρένο καπουτσίνο στο κολονάκι & σε καμιά παραλία μπροστά & μετά ρίχνουμε & καμία διαδήλωση έτσι για να έχουμε να κάνουμε κάτι να μυν πλήττουμε & προς θεού δεν έχω τίποτα με τους υγιείς σκεπτόμενους αγωνιστές τους δικαίου έτσι για να μυν παρεξηγηθούμε αλλά αριστερός με δεξιά τσέπη εεε δεν είναι & ο καλύτερος συνδυασμός συν ότι κοροϊδεύουμε τον κοσμάκη έτσι…. Τέλος πάντων αυτά τα ολίγα γιατί γενικός προσωπικά δεν μου αρέσουν αυτού του είδους (πολιτικές) συζητήσεις, καλό απόγευμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΣαβ Σεπ 29, 2012 3:00 pm

Σουμπουτεικη πρωτα απαντηση

Οταν γραφω τον περασμενο μαιο εννοω πριν 5 μηνες που δεν θα ανεβες κατηγορια γιατι ηθελε ο δικος σου να ανεβασει την β ομαδα του. ΓΚΕΓΚΕ;

Με ειπες πρωτος κωλοτουμπα. Και εγω ειπα ΓΛΥΦ αδα. Δεν σου απαντησα τιποτα προσβλητικο και μου εγραψες τα μυρια οσα μεχρι και για νομικο τμημα. Και καπακι σε ειπαν και γλυφοκωλαριο.
ον κουτη
Αν σου πει ο παππας οτι ηξερα για την μεταγραφη του 'η οτι ειχα μιλησει μαζι του εστω και μια λεξη αμα με δεις στον δρομο να με φτυσεις. Και τον Μπαρτζη ρωτα τον με ποιον κανονησε να ερθει. Με τον Πατρινο. Εγω ουτε του εκανα προταση γιατι ο ιδιος ελεγε οτι δεν ενδιαφεροταν για το ομαδικο. Τραβα ρωτα και τον Μπαρτζη. Αλλα αμα με επιβεβαιωσουν να βγεις να γραψεις δημοσιως συγνωμη.

Αν με πηρες δυο ή τρεις φορες θα σου φερω το κινητο μου να διαβασεις τα μηνυματα και τις κλησεις σου. Τα σμαρτφον κρατανε αρχειο. Ετοιμασου για νεα συγνωμη.

Και για να τελειωνουμε. Εγω στο συμβουλιο δεν παω. Πηγα περσι τελευταια φορα για χαρη του Κουτη και ειπα δεν μπαινω στο ιδιο Δ.Σ με τον απατεωνα παροτι ειπε οτι δεν θα κανει τον προεδρο ειπα στην ομαδα μου οτι δεν παω σαν εκπροσωπος και προτεινα αλλους γιατι εγω δεν γουσταρω παρε δωσε με απατεωνες και ημουν συνεπης. Εσυ πηγαινε για να σε γραφουν εκει που ξερεις.

Μονο πηγα για χαρη του Λιολιου σε μια συναντηση για το παγκοσμιο τους ειπα οτι απεξω ξερουν οτι τους κοροιδευουμε για το γυμναστηριο και θα μας το παρουν και το ειχα πει τρεις μηνες πριν αλλα ημουν ο κακος τοτε που κινδυνολογω. Και απο τωρα σας λεω οτι ηδη εχει αποφασισθει το παγκοσμιο το καλοκαιρι να μας το παρουν για την πολη του φωτος.

Οσο για οταν ηρθα στην ομαδα βρηκα μαυρομητρο και εφερα Ζαβο. Και στο παιγνιδι με τους εγγλεζους στο λουτρακι που ηταν τρεις ο ντακας και ο μπαλακακης εμειναν παγκο και επαιξαν το φορ φε και μετα εσυ εκλεισες το μαγαζι. Και με αφησες μονο. Αλλα πηγαμε στο τσαμπιονς και σας παρακαλαγα να ερθετε αλλα ματαια. Ουστ που θα μου την πεις και για αυτο.

Δεν θελω το σεβασμο κανενος επειδη κτυπαω το παικτακι καλυτερα ουτε επειδη το μυαλο μου δουλευει καλυτερα στο σουμπουτεο. Θελω τον σεβασμο για αυτα που λεω και κανω. Αμα σε πειραξε οτι σας ειπα ΓΛΥΦ αδα να το ειχες σκεφτει οταν με ειπες κωλοτουμπα. Αντε λοιπον εσυ που δεν εισαι κωλοτουμπας να πας να με τους φιλους σου που σε εβγαλαν γιουροπα.

ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΛΛΟΥ. ΗΞΕΡΕΣ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΞΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝΑ ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ. ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ -με προτιμησες απο τους αντιδημαρχους...;- ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΔΥΟ ΜΕ ΤΡΕΙΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΛΕΕΙ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΑ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙς ΕΛΕΓΕ "ΔΕΝ ΞΕΡΩ" ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΛΕΩ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΝΟ ΕΒΡΙΣΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.

αμυγδαλα βασιλη επιτελους αλλιως μην ανοιγεις κουβεντες που δεν μπορεις να υποστηριξεις.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΣαβ Σεπ 29, 2012 3:05 pm

Αριστερος δεν σημαινει φτωχος. Αυτα για δεξιες τσεπες αλλου που δεν εχουν διαβασει και δεν ξερουν.
Το αν τα αριστερα καθεστωτα παρελυσαν ειναι γιατι η ανθρωπινη ματαιοδοξια οταν γευεται την εξουσια γινεται απληστη.

Τωρα ζειτε και την καταρρευση των καπιταλιστικων καθεστωτων και θα δειτε με ποσα θα την βγαζετε περα. Αληθεια ποια κουμουνιστικη χωρα αφου εγινε καπιταλιστικη βελτιωθηκε το βιοτικο της επιπεδο;

ΚΑΜΙΑ

ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΙΚΑ
ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΑΛΛΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΣαβ Σεπ 29, 2012 6:16 pm

Επειδη ο μανωλο ειναι ιστορικο στελεχος του χωρου και επειδη ο αλιαδης ειναι φιλαρακι εχω να πω τα εξης κ να τελειωνουμε:
Για το θεμα της β εθνικης. Ο ακης κ ο αγγελινας αποφασισαν και ανακοινωσαν στο τοτε Δ.Σ οτι για λογους αγωνιστικου σχεδιασμου οι ομαδες της α εθνικης θα ειναι εφτα. Το Δ.Σ κληθηκε να αποφασισει ποια θα ηταν η εβδομη ομαδα μεταξυ γλυφαδας κ μπειντ. Οι βουλγαρης κ ντερος δεν ψηφισαν επειδη εμπλεκονταν τα κλαμπ τους. Ο κουραμπας δε θυμαμαι τι ψηφισε κ δε θυμαμαι καν αν ηταν εκει. Ο ακης ο χρηστος κ ο κουτρουλ ψηφισαν μπειντ με το σκεπτικο οτι οι ομαδες που προβιβαζονται απο τη β εθνικη , εχουν προτεραιοτητα εναντι αυτων που υποβιβαστηκαν απο την α εθνικη. Εγω προτεινα αγωνα μπαραζ [επειδη δεν ειχε προβλεφθει απο περυσι να ειναι 7 ομαδες], αλλα η προταση μου απορριφθηκε με το σκεπτικο οτι οι συνθεσεις των ομαδων δε ειναι πλεον οι ιδιες με την προηγουμενη χρονια. Αυτος που ειχατε στο δ.σ [πριν παραιτηθει] δεν καταλαβε καν τι παιχτηκε κ σας μετεφερε αλλα αντι αλλων. Κ μετα ο αλιαδης μας απειλουσε οτι θα μας παει στα δικαστηρια.. (μεγαλο φαουλ}. Εκτος απο αυτο το Δ.Σ εκανε τα στραβα ματια στην παρανομη και εκπροθεσμη ενωση γλυφαδας και μινοαν. Τωρα σχετικα με το οτι σας εστειλα εγω τοτε την αποφαση για την εφεση της ομαδας σας ειναι ασχετο. Διοτι και παλι ειχα ψηφισει υπερ του να γινει αγωνας μπαραζ και επιπλεον το εστειλα εγω , λογω του οτι απλα ασχολουμουν πιο ενεργα τοτε με τα θεματα του Δ.Σ. Οταν αρχισαν να με γραφουν αρχισα και εγω να αποστασιοποιουμαι. Αυτα προς αποκατασταση των γεγονοτων. Οσο για τα υπολοιπα αν εσεις νιωθετε καλα με τις κινησεις κ τις πραξεις σας τοτε τα σχολια κ οι αποψεις των αλλων περρισευουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΣαβ Σεπ 29, 2012 9:01 pm

Εγω δεν ηξερα τοσες λεπτομερειες αλλα κραταω αυτο

The Rock έγραψε:
Ο ακης ο χρηστος κ ο κουτρουλ ψηφισαν μπειντ .

στους 2 μανωλο ειπατε τοσα ευχαριστω και τον τριτο τον βραβευσατε τον προηγουμενο μηνα για την προσφορα του. Αρα καλως επραξαν και αδικως μιλατε για αδικια. Σωστο το συμπερασμα μου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΣαβ Σεπ 29, 2012 11:41 pm

και επειδη βαρεθηκα με το θεμα και δεν θελω να αφησω αναπαντητο τον σταματο του λεω οτι ηδη στις καπιταλιστικες χωρες εχουν αρχισει οι μισθοι πεινας.
και που λεει οτι οι αριστεροι ειναι τεμπεληδες κοροιδα και δεν εχουν δικαιωμα να αμοιβονται αξια για τον κοπο τους και να ειναι ευποροι;
και που λεει οτι και στα κουμμουνιστικα καθεστωτα δεν υπαρχουν κομπλεξικοι διεφθαρμενοι πολιτικοι; μονο οι καπιταλιστες εχουν αυτο το δικαιωμα;
ρε σταματο βαφτισες τον μικρο. γιατι πηγες σε εκκλησια αφου υπαρχουν παπαδες γκεη, παιδεραστες; θα αρνηθεις την πιστη σου επειδη καποιοι ειναι αναξιοι;
ξυπνηστε.
35% εφορια χωρις αφορολογητο. Και 60% προκαταβολη για την επομενη χρονια. Αμα δηλωσεις 10 χιλιαρικα ο φορος θα ειναι 5600.
ανεργια στο ταβανι.
συνταξη στον ταφο
δουλεια χωρις δικαιωματα
μονο να σωθει το ευρω
και ας μην εχουμε πια

ρε βουλγαρη που ειρωνευοσουν ποιους εχει κτυπησει η κριση η τραπεζα σου ποσα δανεια κοκκινα εχει;
ποσοι μικρομετοχοι εχασαν τις επενδυσεις τους στα ομολογα στα χρηματιστηρια;
δεν ντρεπεστε να ζητατε τρελα λεφτα απο τον κοσμο για το χομπυ του το μονο αποκουμπι του.
ακομα και που ειμαι αριστερος δεν πιστευω οτι ο καπιταλισμος ειναι εχθρος. Εχθρος ειναι ο φασιστας.

Αυτα τα ολιγα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΚυρ Σεπ 30, 2012 1:48 pm

The Rock έγραψε:
Το Δ.Σ κληθηκε να αποφασισει ποια θα ηταν η εβδομη ομαδα μεταξυ γλυφαδας κ μπειντ.

κατι που παρελειψε ο ροκ και ειναι καθοριστικης σημασιας η αρχικη αποφαση ελεγε οτι ο 6ος της α εθνικης δεν επεφτε απευθειας αλλα θα εδινε μπαραζ με τον πρωταθλητη της β.
Αφου το δσ ηθελε να γινουν 7 επρεπε να μην κανει μπαραζ και να παιξουν και οι μυρμιδονες και η γλυφαδα α κατηγορια. Παρολα αυτα οι παιδικοι φιλοι καποιου ειχαν προτεραιοτητα και ετσι οι μπλεηντ ανεβηκαν και η γλυφαδα στον αξονα.

Ευχαριστουμε ευχαριστουμε ευχαριστουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΚυρ Σεπ 30, 2012 1:53 pm

ο αγγελινας το ηξερε εξ αρχης γιατι στον πρωτο γυρο που η ομαδα του αδελφου του οι ρολλιγκανς επεφτε τοτε ο γκλαμουρης μου ελεγε οτι πανε να τους κανουν λαδιά και να μην παιξουν μπαραζ. Και μου ζηταγε απο τον γιατρο να επιβεβαιωσω οτι τετοια συμφωνια ειχε γινει.

Και αμυγδαλα εχω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΚυρ Σεπ 30, 2012 2:56 pm

"""Αριστερος δεν σημαινει φτωχος. Αυτα για δεξιες τσεπες αλλου που δεν εχουν διαβασει και δεν ξερουν."""


OXI ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΞΙΑ ΤΣΕΠΗ ΓΙΑΤΙ Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΡΑΜΜΕΝΗ...ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ



"""και που λεει οτι οι αριστεροι ειναι τεμπεληδες κοροιδα και δεν εχουν δικαιωμα να αμοιβονται αξια για τον κοπο τους και να ειναι ευποροι;""'


ΚΑΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΞΟΧΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΟΤΑΝ Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ?

ΛΑΘΟς ΒΙΒΛΙΟ ΔΙΑΒΑΣΕς ΦΙΛΕ...ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΣΗΜΙΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΚΗ ΤΣΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ...Ο ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟς ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΙΣΤΑ ΟΛΟΥς ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΙΣΟΥΣ ΑΝΑΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟς ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.....ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ,ΔΙΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΙ ΟΥΤΕ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΟΥΤΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ....
ΚΑΙ ΟΠΩς ΕΙΠΕς ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΟΙΟς ΓΕΥΕΤΑΙ ΤΗ ΧΛΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ,ΚΑΒΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΙΑΛΛΟ....

ΓΙΑΥΤΟ ΟΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΕ Ο ΨΕΥΤΟΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΣ ΚΑΤΕΡΕΥΣΕ,,Η ΕΧΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ....

ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗς ΤΣΕΧΙΑΣ...ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΞΙΟΥς ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΑΜΟΙΒΟΝΤΑΙ ΜΕ 80 ΔΟΛΛΑΡΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ..
ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕς ΧΩΡΕΣ Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΝΑ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΚΙΘΑΡΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ....

ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΑΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕς ΝΑ ΖΕΙς ΚΑΙ ΣΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΕΡΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥΣ?

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΟΥΣΕΣΚΟΥ ΕΧΕΙΣ..ΚΑΙ ΑΥΤΟς ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΑΡΑΣ ΗΤΑΝ.....

ΚΑΙ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙς ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΑΠΟ ΖΗΛΙΑ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙς ΚΙΑΛΛΑ ΤΟΣΑ...

ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΙΣΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΥΣ ΜΗ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΗΓΕς ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΝ ΚΙΑΛΛΟΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΚυρ Σεπ 30, 2012 3:08 pm

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΑΙΞΗΓΗΘΩ....ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΣΟΙ .ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΓΙΑΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ,ΚΑΘΩς ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΟ ΤΑΓΜΑΤΑ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΩΝ ΛΟΓΩ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΦΡΟΝΙΜΑΤΩΝ ΤΗς ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ....ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟΝ ΕΡΓΑΤΗ ΒΙΟΠΑΛΑΙΣΤΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΡΧΗ-ΒΙΟΜΗΧΑΝΟ-ΕΦΟΠΛΙΣΤΗ-ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑ-ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΔΕΞΙΑ ΤΣΕΠΗ.....ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑΝ ΟΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΑΡΑΔΕΣ...ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΦΙΛΕ?
ΜΙΑ ΘΕΩΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗς ΠΟΥΤΣΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΩΡΙΑ...

ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΟ....

Π Α Ι Ρ Ν Ε Ι Σ Α Υ Τ Ο Π Ο Υ Α Ξ Ι Ζ Ε Ι Σ !!!!!!

ΑΛΛΑ ΠΡΟΥΠΟΘΕΤΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΡΑΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....


ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΛΥΦΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΑΤΣΟΙ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ Η ΒΑΘΥΣΤΟΧΑΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΕΤΣΙ...


ΧΙΛΙΕς ΦΟΡΕς ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟς ΚΑΙ ΧΟΥΝΤΑ ΠΑΡΑ ΚΛΕΨΙΑ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΙΑ...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΤΕ ΔΕ ΦΟΒΟΣΟΥΝ ΜΗ ΣΕ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΣΑΙ...ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΔΟΥΛΕΥΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ....ΑΝ ΕΧΕΙς ΑΝΤΙΡΗΣΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pornostar....
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
pornostar....


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 08/09/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΚυρ Σεπ 30, 2012 6:05 pm

Τελικα ρε φιλε ο καθενας τη μαλακια του.............
κουμουνιστες
φασιστες
ΝΔ ΠΑΣΟΚ και τσιπρας
νουμερα ολοι σας
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
μπουρδελο ειμαστε ενα τοπικ που μονο για σουμπουτεο δεν γραφουμε?????????????????
κανενας δεν εχει την φωλια του καθαρη..............
τι τσουλου και τι γιουροπα να διοργανοσουμε
με τις μισες ομαδες να παιζουν απο σποντα και με πατεντα........
ΕΛΛΑΣ και μονο ΕΛΛΑΣ
μονο εδω παιζουν αυτα.............



υγ..........
ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ Ο ΚΚ...............
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!





ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΒΡΕΙ ΠΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΚΥΠΕΛΟ
sponsord by the club how gives a cup evry week??????????????????????????????????
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΔευ Οκτ 01, 2012 3:24 pm

γιατι ρε ομορφοπαιδο την δικια σου μεταγραφη ποιος την εκανε; ο Πάπας;

και η αμυγδαλοψυχα βοηθαει...

οσο για το γιουροπα και το τσου λου αλλες δυο ξενες ακυρωσαν.
εννια ελληνικες εννια ιταλικες και εξι ολες οι αλλες μαζι.
τρια χρονια ο γιγαντας στην φιστφ την διελυσε και αυτη.

στο φορουμ ρε Κουραμπα δεν εχει like να γινει της ποπης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΔευ Οκτ 01, 2012 3:51 pm

stamatopoulos έγραψε:



ΚΑΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΞΟΧΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΟΤΑΝ Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ?

σε παρακαλω μπορεις να μου πεις που λεει οτι οι κομμουνιστες πρεπει να ειναι φτωχοι;

Ο ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟς ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΙΣΤΑ ΟΛΟΥς ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΙΣΟΥΣ ΑΝΑΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟς ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.....

δηλαδη ισοι δεν ειναι αν ειναι ολοι πλουσιοι;

ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ,ΔΙΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΙ ΟΥΤΕ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΟΥΤΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ....
ΚΑΙ ΟΠΩς ΕΙΠΕς ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΟΙΟς ΓΕΥΕΤΑΙ ΤΗ ΧΛΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ,ΚΑΒΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΙΑΛΛΟ....

αν γινεις θυμα της εξουσιας και δεσμιος του χρηματος

ΓΙΑΥΤΟ ΟΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΕ Ο ΨΕΥΤΟΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΣ ΚΑΤΕΡΕΥΣΕ,,Η ΕΧΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ....

οπως ακριβως το λες

ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗς ΤΣΕΧΙΑΣ...ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΞΙΟΥς ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΑΜΟΙΒΟΝΤΑΙ ΜΕ 80 ΔΟΛΛΑΡΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ..
ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕς ΧΩΡΕΣ Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΝΑ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΚΙΘΑΡΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ....

ενω ο καπιταλισμος μας προσφερει περισσοτερα τωρα;

ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΑΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕς ΝΑ ΖΕΙς ΚΑΙ ΣΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΕΡΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥΣ?

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΟΥΣΕΣΚΟΥ ΕΧΕΙΣ..ΚΑΙ ΑΥΤΟς ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΑΡΑΣ ΗΤΑΝ.....


λυπαμαι αν θεωρεις οτι επειδη ο συγχωρεμενος ο πατερας μου δουλευε απο τις 5 το πρωι εως τι 12 το βραδυ και εκανε λεφτα και στην κηδεια του ηρθαν ολοι οι εργαζομενοι του γιατι ηταν καλοπληρωτης οτι αυτο σημαινει οτι ειμαι γιαλαντζι αριστερος.

ΚΑΙ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙς ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΑΠΟ ΖΗΛΙΑ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙς ΚΙΑΛΛΑ ΤΟΣΑ...

και γιατι με πιανεις στο στομα σου. με εχεις δει να κανω φιγουρα με πολυτελη αμαξια ρουχα και να το παιζω λαρτζ;

ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΙΣΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΥΣ ΜΗ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΗΓΕς ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΝ ΚΙΑΛΛΟΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΕΣ

ναι ολοι τελειωσαν ενα σχολειο αλλα ολοι δεν εμαθαν να γραφουν το ονομα τους σωστα. σιγα μην εχουν διαβασει σοβαρα βιβλια. μεχρι λιακοπουλο το πολυ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΑΙΞΗΓΗΘΩ....ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΣΟΙ .ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΓΙΑΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ,ΚΑΘΩς ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΟ ΤΑΓΜΑΤΑ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΩΝ ΛΟΓΩ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΦΡΟΝΙΜΑΤΩΝ ΤΗς ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ....ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟΝ ΕΡΓΑΤΗ ΒΙΟΠΑΛΑΙΣΤΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΡΧΗ-ΒΙΟΜΗΧΑΝΟ-ΕΦΟΠΛΙΣΤΗ-ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑ-ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΔΕΞΙΑ ΤΣΕΠΗ.....ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑΝ ΟΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΑΡΑΔΕΣ...ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΦΙΛΕ?

δεν συμφωνω. να τους βαζεις ολους στο ιδιο καλαθι ειναι αδικια.

ΜΙΑ ΘΕΩΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗς ΠΟΥΤΣΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΩΡΙΑ...

πανω κατω τα ιδια διδασκουν ΟΛΕΣ οι θρησκειες του κοσμου. Ισοτητα. Αλλα η θρησκεια ειναι το αλλοθι μας για το θεαθηναι

ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΟ....

το ιδιο ισχυει στην ζουγκλα. το μεγαλο ψαρι τρωει το μικρο και στην θαλασσα. Ομως ο ανθρωπος δεν ειναι ζωο. ετσι θελω να νομιζω...

Π Α Ι Ρ Ν Ε Ι Σ Α Υ Τ Ο Π Ο Υ Α Ξ Ι Ζ Ε Ι Σ !!!!!!

αξια δεν ειναι να κληρονομεις περιουσια. οποτε απατο το επιχειρημα.

ΑΛΛΑ ΠΡΟΥΠΟΘΕΤΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΡΑΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....

ναι αλλα αμα δουμε αστυνομικο κρατος λεμε κουμμουνιστικο και φασιστικο καθεστως


ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΛΥΦΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΑΤΣΟΙ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ Η ΒΑΘΥΣΤΟΧΑΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΕΤΣΙ...

μπα στο καπιταλιστικο σου που παιρνεις οτι αξιζεις επιβιωνουν οι γλυφτες και οι τσατσοι; δηλαδη το γλυψιμο ειναι η κυριαρχη αξια στο καπιταλιστικο καθεστως;

ΧΙΛΙΕς ΦΟΡΕς ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟς ΚΑΙ ΧΟΥΝΤΑ ΠΑΡΑ ΚΛΕΨΙΑ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΙΑ...

με χουντα φιλαρακι ειτε αριστερη ειτε δεξια δεν θα εγραφες τωρα στο φορουμ. να μην ξεχνιομαστε κιολας

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΤΕ ΔΕ ΦΟΒΟΣΟΥΝ ΜΗ ΣΕ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΣΑΙ...ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΔΟΥΛΕΥΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ....ΑΝ ΕΧΕΙς ΑΝΤΙΡΗΣΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ

το να σε γαμησουν την ωρα που κοιμασαι ειναι επειδη εφεραν ξενους οι καπιταλιστες για φτηνα εργατικα χερια. Και δεν πηγε μπροστα οποιος δουλευε αλλα οποιος εκλεβε. Τα λαμογια. Εσυ γιατι δεν εχεις μια και ο κολλητος σου μοιραζει εισητηρια; εσυ εισαι τεμπελης και ο αλλος εργατικος;[/quote]

Δημητρακη παρτο αλλιως δεν χωρας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΔευ Οκτ 01, 2012 5:01 pm

σε παρακαλω μπορεις να μου πεις που λεει οτι οι κομμουνιστες πρεπει να ειναι φτωχοι;

ΟΧΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΜΕ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ,ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ...


δηλαδη ισοι δεν ειναι αν ειναι ολοι πλουσιοι;

ΒΕΒΑΙΩΣ ΙΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΠΛΟΥΣΙΟΙ,,ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ..ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ..


αν γινεις θυμα της εξουσιας και δεσμιος του χρηματος

ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΛΟΥΤΙΣΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΕς ΙΔΕΕΣ,ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΙΣΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ...ΓΙΑΥΤΟ ΦΟΡΑΝΕ ΜΙΑ ΤΣΕΠΗ ΜΟΝΟ ..ΤΗ ΔΕΞΙΑ..


λυπαμαι αν θεωρεις οτι επειδη ο συγχωρεμενος ο πατερας μου δουλευε απο τις 5 το πρωι εως τι 12 το βραδυ και εκανε λεφτα και στην κηδεια του ηρθαν ολοι οι εργαζομενοι του γιατι ηταν καλοπληρωτης οτι αυτο σημαινει οτι ειμαι γιαλαντζι αριστερος.


ΚΑΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΛΟΥΣΤΡΑΔΟΡΟΣ,ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΗΡΘΕ Η ΜΙΣΗ ΓΟΥΒΑ,ΚΑΙ Ο ΜΙΣΟΣ ΑΓΙΟς ΑΡΤΕΜΙΟΣ...(ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΙΕΝΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ)....ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΘΑΝΕ....ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΑΡΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ....ΒΛΕΠΕΙς ΚΑΜΙΑ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ?


και γιατι με πιανεις στο στομα σου. με εχεις δει να κανω φιγουρα με πολυτελη αμαξια ρουχα και να το παιζω λαρτζ;


ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΟΣ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΗς....ΑΝ ΖΟΥΣΕΣ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΡΑΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΣΒΕΒΕΙ Η ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕς ΦΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕς ΛΑΡΤΖ Ε? ΟΥΤΕ ΠΕΝΤΟΒΟΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕς ΕΚΕΙ.ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΞΗΓΩ


ναι ολοι τελειωσαν ενα σχολειο αλλα ολοι δεν εμαθαν να γραφουν το ονομα τους σωστα. σιγα μην εχουν διαβασει σοβαρα βιβλια. μεχρι λιακοπουλο το πολυ

ΕΝΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΚΑΙΜΠΡΗΤΖ ΜΑΣ ΑΝΑΛΥΕΙΣ ΕΜΠΡΑΚΤΑ ΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΥ Ε? ΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΕΙ ΓΕΛΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ


πανω κατω τα ιδια διδασκουν ΟΛΕΣ οι θρησκειες του κοσμου. Ισοτητα. Αλλα η θρησκεια ειναι το αλλοθι μας για το θεαθηναι


ΑΠΟ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΙΝΔΟΥΙΣΤΕΣ ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΕΛΑΔΕς ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΔΙΑ ΚΑΙ ΨΟΦΑΝΕ ΤΗς ΠΕΙΝΑΣ,ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΒΑΤΡΑΧΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΙΑ....
ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ ΑΠΕΧΘΑΝΟΝΤΑΙ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ 5 ΦΟΡΕς ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ..ΣΤΡΩΝΟΥΝ ΤΗ ΣΤΡΩΜΑΤΣΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΟ....ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ....ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΣΕ ΟΘΩΜΑΝΙΚΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΧΕΙς ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ?


αξια δεν ειναι να κληρονομεις περιουσια. οποτε απατο το επιχειρημα.


ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ..ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟς ΔΟΥΛΕΨΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΦΤΙΑΞΕΙ..ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕς ΟΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΤΗς? ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΧΑΡΙΣΕ ΤΗ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΑΛΛΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ....ΑΓΟΡΑΣΕ ΜΑς ΜΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΓΑΛΜΑ....Ο ΜΕΓΑΣ ΔΩΡΗΤΗΣ ΑΡΧΙΚΟΜΟΥΝΙΣΤΗΣ ΚΕΧΡΗΣ ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ


με χουντα φιλαρακι ειτε αριστερη ειτε δεξια δεν θα εγραφες τωρα στο φορουμ. να μην ξεχνιομαστε κιολας


ΜΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ..ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΑ? ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΟΣΟΙ ΔΕ ΛΕΓΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΗΓΑΝΕ..ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΠΙΣΩ


το να σε γαμησουν την ωρα που κοιμασαι ειναι επειδη εφεραν ξενους οι καπιταλιστες για φτηνα εργατικα χερια. Και δεν πηγε μπροστα οποιος δουλευε αλλα οποιος εκλεβε. Τα λαμογια. Εσυ γιατι δεν εχεις μια και ο κολλητος σου μοιραζει εισητηρια; εσυ εισαι τεμπελης και ο αλλος εργατικος;[/quote]


ΕΝΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΑΝΕ ΠΡΙΝ ..ΣΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΟΜΜΥΝΙΣΤΙΚΑ ΚΡΑΤΗ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕς Ε?
ΟΙ ΡΟΥΜΑΝΟΙ.ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ.ΑΛΒΑΝΟΙ ΤΣΑΝΤΑΚΗΔΕΣ ΣΑΛΤΑΔΟΡΟΙ ΜΠΡΑΒΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΤΗς ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΟΥς ΠΑΡΑΣΥΡΑΝΕ ΟΙ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΕς ΠΟΥ ΤΟΥς ΕΦΕΡΑΝ....
ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΙΤΕΥΜΑ ΤΟΥΣ..ΣΤΑ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,,ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΕΔΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΔευ Οκτ 01, 2012 5:09 pm

το να σε γαμησουν την ωρα που κοιμασαι ειναι επειδη εφεραν ξενους οι καπιταλιστες για φτηνα εργατικα χερια. Και δεν πηγε μπροστα οποιος δουλευε αλλα οποιος εκλεβε. Τα λαμογια. Εσυ γιατι δεν εχεις μια και ο κολλητος σου μοιραζει εισητηρια; εσυ εισαι τεμπελης και ο αλλος εργατικος;[/quote]


ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΩ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ...ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΑ....
ΕΝΩ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ.ΕΥΕΛΙΚΤΟΣ,ΡΙΣΚΑΡΕΙ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΛΑΤΕΣ..ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΨΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ....ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ...

ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ..
ΟΥΤΕ ΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕΣ ΔΕΞΙΟΙ,ΜΠΑΤΗΡΗΔΕΣ,ΣΑ ΤΟΥΣ ΒΛΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΣΑΡΟΥΧΙΑ,ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΛΝΕ Ο ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΣΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΤΗς ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ....ΟΥΤΕ ΚΛΑΨΙΑΡΗΔΕς ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ ΜΕ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΕΞΙΑ ΤΣΕΠΗ...ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pornostar....
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
pornostar....


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 08/09/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΔευ Οκτ 01, 2012 6:09 pm

[quote="professor"]γιατι ρε ομορφοπαιδο την δικια σου μεταγραφη ποιος την εκανε; ο Πάπας;
(ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΚΛΑΜΠ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΗ ΕΠΑΝΟΔΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΟΥΜΠΟΥΤΕΟ.....
ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΚΡΟ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΛΑΜΠ.......
(που δεν μεταγραφικα ποτε) ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΑΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑ..........
ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...........
ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ)
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
και η αμυγδαλοψυχα βοηθαει...
(ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΡΝΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΟΥΝΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΤΟΝ ΛΥΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΤΡΙ).....
η αμυγδαλοψυχα μας τελειωσε..........
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
οσο για το γιουροπα και το τσου λου αλλες δυο ξενες ακυρωσαν.
εννια ελληνικες εννια ιταλικες και εξι ολες οι αλλες μαζι.
τρια χρονια ο γιγαντας στην φιστφ την διελυσε και αυτη.
(ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ 100%)
drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken


ΥΓ. ειμαι πλεον ομορφο πατερας
παει το ομορφοπαιδο................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΤρι Οκτ 02, 2012 8:18 am

Τζιμη αφου με θεωρεις οτι ημουν ο λυκος στο μαντρι νομιζω οτι δεν εχουμε τιποτα αλλο να πουμε.




Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Τρι Οκτ 02, 2012 8:31 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΤρι Οκτ 02, 2012 8:29 am

Σταματοπουλε ανοιξες σοβαρη κουβεντα καο μολις πηρες τις απαντησεις σου με επιχειρηματα το γυρισες στην παπαρολογια.
Καταλαβαινεις οτι ειναι ματαιο να συνεχισουμε.
Αφου σου αρεσει ο καπιταλισμος απολαυσε τον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΤρι Οκτ 02, 2012 11:46 am

Σταματοπουλε ανοιξες σοβαρη κουβεντα καο μολις πηρες τις απαντησεις σου με επιχειρηματα το γυρισες στην παπαρολογια.
Καταλαβαινεις οτι ειναι ματαιο να συνεχισουμε.
Αφου σου αρεσει ο καπιταλισμος απολαυσε τον




ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΦΙΛΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗ ΒΑΘΥΣΤΟΧΑΣΤΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΗ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ....ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΒΑΣΗ ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ..ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΕ ΚΑΤΕΡΕΥΣΕ,ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΗΤΑΝ ΣΚΑΨΙΜΟ,ΒΙΖΙΤΕΣ,ΠΟΡΤΟΦΟΛΑΔΕΣ,ΜΠΟΥΚΑΔΟΡΟΙ,ΜΠΡΑΒΟΙ,ΠΡΕΖΕΜΠΟΡΟΙ....

ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ,ΣΕ ΚΑΠΩς ΠΙΟ ΝΕΑ ΜΟΡΦΗ ΙΣΩΣ,ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΖΩΑ,ΚΑΙ ΜΟΥΣΚΑΡΙΑ!!!! ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ....

ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΟΝ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ,,ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΣΕΧΙΑ,ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ,ΡΟΥΜΑΝΙΑ,ΠΟΛΩΝΙΑ,ΚΙΝΑ Κ.Λ.Π. Κ.Λ.Π. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ..ΣΚΑΨΙΜΟ!!!!

ΑΦΗΝΩ ΕΣΕΝΑ ΤΟΝ ΟΛΙΓΑΡΚΗ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙς ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pornostar....
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
pornostar....


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 08/09/2010

 ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν    ΓΛΥΦ αδα.  αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν EmptyΤρι Οκτ 02, 2012 12:06 pm

[quote="professor"]Τζιμη αφου με θεωρεις οτι ημουν ο λυκος στο μαντρι νομιζω οτι δεν εχουμε τιποτα αλλο να πουμε.


Oταν φερεσαι στους αλλους σαν προβατα............
Και τους λες που να πανε και τι μεταγραφη θα κανουνε............
η λυκος εισαι η τσοπανος ................

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

και οντως δεν εχουμε τι αλλο να πουμε................


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΛΥΦ αδα. αμυγδαλα για οσους ξεχνανε και μαθημα ιστοριας για οσους δεν ξερουν
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: