Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
subbinews
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
subbinews


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 EmptyΠαρ Ιουν 29, 2012 8:12 pm

Italian Grand Prix of Rome 2012
Ο Γιάννης Βλασσόπουλος φιναλίστ στο Grand Prix στην κατηγορία Under 15 !!!

Μεταγραφές 2012
Ξεκίνησε το μεταγραφικό παζάρι των Ελληνικών ομάδων...

...ΜΟΝΟ στο SubbiNews.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.subbinews.gr
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 EmptyΣαβ Ιουν 30, 2012 5:39 am

Οι κανονες ποτε δεν επαιζαν ρολο μπροστα στην προσωπικη ματαιοδοξια.

Τουλαχιστον θα μπορουσαν να ισχυουν οι κωδικες δεοντολογιας.

Οι μεταγραφες αρχιζουν 1η Ιουλη και ειναι παρανομο να ανακοινωνονται πιο νωρις.
Οι ομαδες δεν ειναι γκομενες για να τις αλλαζουμε σαν πουκαμισα. Δεν ειναι δεικτης του ποσο επιθυμητοι ειμαστε αμα αλλαζουμε ομαδα αλλα ποσο "ευκολοι" ειμαστε στον καθε επιβητορα.

Ακουω για προτασεις και ανταλλαγες μεχρι ολοκληρων ομαδων. Οπως κατακρινω αυτους που αδυνατουν να βρουν την ιθακη τους και αλλαζουν ομαδες συνεχεια μεχρι να καταλαβουν οτι το περιβαλλον σου το φτιαχνεις και δεν το βρισκεις ετοιμο, ετσι θα κατακρινω και τους προεδρους που νομιζουν οτι αλλαζοντας συνεχεια κομματια στο παζλ θα το φτιαξουν καλυτερο.

Θα μου πειτε ποιος εισαι εσυ ρε προφεσορα που θα μας κανεις μαθηματα οταν εσυ ο ιδιος εισαι στον αερα και παρελθον;

Η αληθεια οντως ειναι αυτη. Μπορει να μην ειμαι κομματι πλεον αυτο που ονειρευομουν να φτιαξω αν και νομιζω οτι το καταφερα να το φτιαξω σχεδον οπως το ειχα σχεδιασει.

Ισως να απετυχα να ολοκληρωσω αλλα τουλαχιστον προσπαθησα επανω στο πλανο μου και δεν λοξοδρομησα για να αποφυγω τα εμποδια. Μπορει τελος τα εμποδια να ηταν πιο ψηλα απο το μποι μου και να με κατεβαλαν αυτο δεν θα με κανει να μετανιωσω για τις επιλογες μου. Απλα θα μαθω να τα ξεπερναω στο μελλον.

Ομως οπως λεει και ο ποιητης σημασια δεν εχει αν θα κατακτηθει ο προορισμος αλλα το ταξιδι.

Μια συμβουλη σε αμφοτερες πλευρες, παικτες και ομαδες. Φροντιστε να ειναι δελεαστικος ο προορισμος για να απολαυσετε το ταξιδι.

Και η καλη παρεα δεν ειναι παντα η προφανης. Παντα οι εκπληξεις κρυβουν... εκπληξεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 EmptyΤετ Ιουλ 04, 2012 3:42 pm

Παει χαλασε η πιατσα. Περασε και η Τεταρτη και πουθενα αποτελεσματα. Ουτε στο σουμπινιουζ. Λες να μην τους τα δινουν για να μην εκτιθονται οι αλλοι που τα βγαζουν του αγιου ανημερα;
Την κυριακη εμαθα ειχαν τρισαγιο. Μυρισε λιβανι ολο το μοσχατο και ο ταυρος. Αλλοι μου ειπαν οτι ηταν ριγανιτσα λαρισινη απο αυτη που τρωνε τα "κουνελια". Παντως φημες οτι σε ενα οικοπεδακι παραδιπλα φυτρωσε παπαρουνα κρινονται ανεπιβεβαιωτες.
Ας αφησουμε την πλακα και ας πουμε κατι σοβαρο. Απο οτι φαινεται μια λεσχη απο τις αρτιοτερες απο θεματα υποδομων εκλεισε. Δεν ηταν αρκετη απο μονη της η υπαρξη της να την κανει βιωσιμη. Σιγουρα δεν θα εγινε οτι επρεπε πριν οδηγηθει στο κλεισιμο αλλα για μενα δεν βοηθηθηκε ΚΑΘΟΛΟΥ απο τους ιθυνοντες του ελληνικου σουμπουτεο. Για να ειμαι ειλικρινης μαλλον πολεμηθηκε. Και ερχεται και η σειρα των υπολοιπων να γινουν στοχος αν δεν εχουν γινει ηδη.
Απο την μια θελουμε πολλους συλλογους και απο την αλλη ανεβαζουμε τις β ομαδες στην α κατηγορια. Και λεμε οτι θελουμε πολλους συλλογους αλλα οχι πολλες αιθουσες... Τι ουτοπια!
Τελικα μερικα πραγματα δεν αλλαζουν ποτε. Η αξιοπιστη... εφημεριδα εσπρεσσο μας ενημερωσε οτι ο Ευγενιος Πλυτας ειναι μελος της εθνικης ομαδας . Αν και εγω το ονομα του δεν το ειδα στην αντιστοιχη λιστα αναρωτιεμαι πως θα ακουσει τον εθνικο υμνο και θα δει την γαλανολευκη να κυματιζει απο αποσταση 5000χλμ; Οψομεθα.
Αλλα κειμενο χωρις ουδεμια αναφορα στον προεδρο; στον αντιπροεδρο της παγκοσμιας ομοσπονδιας; ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΟΝΕΙΔΟΣ σε αυτους που "ξεχασαν(Wink" εστω και μια απλη αναφορα του ονοματος του. Τι αχαριστια Θεε μου. Ουτε εγω δεν εχω δει τετοια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
subbinews
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
subbinews


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 EmptyΤετ Ιουλ 04, 2012 4:36 pm

5ο Εθνικό Τουρνουά 2011-2012
Σπύρος Χαντζάρας και Μάρκος Καψαμπέλης οι νικητές...

...ΜΟΝΟ στο SubbiNews.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.subbinews.gr
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012   SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012 EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 4:17 pm

Ρε παιδια στο σαιτ του μεητζορ γραφει για 40 γηπεδα.
Ουτε στο θαυμα της Κανα δεν εγινε τετοια ιστορια. Σε 150 τετραγωνικα 40 γηπεδα και αναψυκτηριο και τα παντα ολα;;;!!!
Και ο χωρος του δωρεαν παρκινγκ; Θα γκρεμισουν την σιβιτανιδειο;
Ατιμες τριχες φυγατε και δεν ξαναγυρνατε στην κεφαλη με τιποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 04.07.2012
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 01.02.2011
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 10.02.2011
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 23.02.2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: