Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.

Πήγαινε κάτω 
+10
Maestros
levedaros
professor
nikosniki
atromitos
stamatopoulos
Orient Express
κανενας
AnonymousSub
The Rock
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 6:11 pm

""Και στην Open επίσης, πολλά μπράβο, είμαι σίγουρος ότι έφαγαν σίδερα. Δυστυχώς, η εμπειρία της συμμετοχής στην ίδια τη διοργάνωση μετρά πολύ σε αυτό το επίπεδο και είναι εξαιρετικά δύσκολο να κάνεις κάτι παραπάνω με την πρώτη συμμετοχή, ακόμη κι αν είσαι έμπειρος γενικότερα και με παιχνίδια σε άλλες διοργανώσεις.""


ΠΑΙΞΑΝΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΦΙΛΕ..ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΕΔΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...ΜΕ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ...
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥς ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΕΡΑΝΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΔΕΝ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ,ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΑΛΑΚΙΣΤΟΥΝ ,ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΕΘΝΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ...
ΕΞΑΛΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ...

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕς ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ,ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ,ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamy_olympia




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 10:41 pm

Και για αυτούς που δεν έχουν πρόσβαση στο facebook:

Για την ομάδα των βετεράνων:

Θα είμαι λίγο αιρετικός... Δεν εννοώ ότι δεν είναι άξιοι συγχαρητηρίων κτλ, αυτά είναι αυτονόητα. Θα πω τα εξής:

- Δεν είδα καμία έκπληξη στο ματς με την Ιταλία.. και τελικά ίσως και είναι υποτιμητικό για τους παίκτες μας να το λέμε. Ο Άκης έφερε ισοπαλία με τον Μποριέλο όπου εάν θέλαμε νίκη είμαι σίγουρος ότι θα την έπερνε. Ο Χρ.Αγγελίνας νίκησε τον Ματιάντζελι σε ένα ματς τρίπλη -για μένα- που ήταν σίγουρα το ματς κλειδί. Ο Σταματό μεγάλη νίκη στο ημίχρονο με τον Μανγανέλο διότι είχε και την ψυχολογική πίεση επειδή έχασε από αυτόν στο ατομικό την προηγούμενη ημέρα, αλλά σίγουρα όχι έκπληξη που τον κέρδισε... και μαγκιά που κράτησε το 1-0 διότι του κάνανε αλλαγή έναν επιθετικογενή παίκτη (Καλόνικο) αλλά και πάλι μόνο έκπληξη δεν ήταν.. Τέλος ο Μάρκος 0-2 με τον μεγάλο Μπολονίνο δεν είναι έκπληξη... δηλαδή το νορμάλ ήταν να φάει 4? δεν είναι για τέτοια ο Μάρκος και σε τέτοιο ματς..

- Με όλο το σεβασμό στην αξία των παικτών μας, δεν ήμασταν για 2 ήττες με την Αυστρία... Μπορεί να κρίνω ίσως λίγο αυστηρά, αλλά το κάνω για καλό.. ίσως στον τελικό δεν είχαμε τόση "πείνα" ??? ίσως κάπου είχαμε "αδειάσει" ??? ίσως δεν υπήρχε τόση βενζίνη στο ρεζερβουάρ?? Πάντως πρέπει να μάθουμε να απαιτούμε περισσότερο από τον εαυτό μας ιδιαίτερα όταν μπορούμε να τα έχουμε...

Και πάλι με πολύ αγάπη για την ομάδα που σίγουρα μας έκανε υπερήφανους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamy_olympia




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 11:36 pm

Για την ομάδα της ΟΠΕΝ:

Η κλήρωση ήταν πολύ καλή και ακόμα καλύτερο το σταύρωμα. Με απλά λόγια με το να είμαστε στον πρώτο όμιλο σταυρωνόμασταν με τον τρίτο και θα παίζαμε στους 8 με Αγγλία ή Αυστρία ομάδες καλύτερες και –κυρίως- πιο έμπειρες αλλά όχι θηρία όπως Ιταλία, Βέλγιο, Μάλτα, Ισπανία που θα παίζαμε στους 8 εάν ήμασταν σε άλλους ομίλους.

Στον όμιλο ήμασταν Ιταλία-Ελλάδα-Πορτογαλία και η πρόκριση θα παιζόταν ανάμεσα σε Ελλάδα και Πορτογαλία. Η Πορτογαλία είχε το σεβασμό μας έχοντας βγάλει παίκτες θρύλους για το παγκόσμιο επιτραπέζιο ποδόσφαιρο, ενώ είχε έναν τέτοιο στη σύνθεσή της που αν και είχε να παίξει 10 χρόνια στο ατομικό παίζοντας με Σεσέ και 2 Ιταλούς κλάσης (Μπάρι – Ίντρα) έφαγε μόνο 1 γκολ… Για τους 2 βετεράνους έγινε καλό σκάουτινγκ ενώ για τον 4ο της ομάδας που ήταν ένα παιδάκι στην κατηγορία U15 δεν έγινε αν και είχε δοθεί εντολή. Η ευθύνη δική μου (ως προπονητή της ομάδας εκεί). Τα αποτελέσματα:
Γκιοχάλας – Μάια 1 - 1 (μεγάλο αποτέλεσμα)
Πατρινός – Ελίας 2 - 0
Σεσές – Σένα 2 – 0
Σταμοκώστας / Παππάς – Περέιρα 3-1 ( 0 – 0 ημίχρονο)

Με Ιταλία το ματς ήταν αδιάφορο βαθμολογικά διότι θα παίζαμε με μια εκ των Αγγλία – Αυστρία που και –για μένα- αδιάφορο ήταν με ποια και παίζανε την ίδια ώρα τον δικό τους αγώνα για την πρώτη θέση του ομίλου τους. Τα αποτελέσματα:
Σεσες – Τζιουλανίνι /Ναστάζι 0 -1 (0 – 0 ημίχρονο)
Πατρινός – Ποτζέτσι 0 - 2 (0 – 0 ημίχρονο)
Παππάς – Μπάρι 0 – 3 (0 – 0 ημίχρονο)
Γκιοχάλας – Μπερτέλι 0 – 4 ( 0 – 2 ημίχρονο)
Σίγουρα ήταν τιμητικό ότι χάναμε 0-1 στο ημίχρονο και βάλανε και αλλαγή το Ναστάζι σε ένα ματς, αλλά θα πρέπει να προβληματίσει ότι δεν βάλαμε ούτε ένα γκολ. Εγώ δεν έπαιξα εσκεμμένα για να πάω να δω το ματς Αγγλία – Αυστρία που ο νικητής θα ήταν ο μετέπειτα αντίπαλος.

Τελικά παίξαμε με την Αγγλία και ήττα με 0-4 που αν και δε μας άξιζε θα πρέπει να μας προβληματίσει η έκταση του σκορ. Και δεν το λέω σαν κριτική γκρίνιας αλλά σαν επισήμανση. Τα αποτελέσματα:
Γκιοχάλας – Σορτ 0 – 2 (ημίχρονο 0 - 1)
Πατρινός – Κλαρκ 1 – 3 (ημίχρονο 0 – 0)
Σεσές – Τομας 0 -2 (ημίχρονο 0 – 0)
Παππάς – Μπένετ 0 – 1 (ημίχρονο 0 – 0)
Στο πρώτο ημίχρονο Σεσές και Παππάς πίεζαν πολύ τους αντιπάλους τους και πίστευα ότι αν συνέχιζαν στον ίδιο ρυθμό θα έβαζαν γκολ. Ο Πατρινός δεν κινδύνευε ιδιαίτερα από τον Κλαρκ που είχε μια σχετική φλύαρη κατοχή, ενώ ο Γκιοχάλας είχε γλιτώσει 1-2 φορές το 0 -2 αλλά είχε χάσει και αυτός 1-2 ευκαρίες για το 1-1. Συνεπώς στο 1ο ημίχρονο η κατάσταση ήταν ελεγχόμενη με 0-1 και η ήττα στο γκολ. Στο 2ο ημίχρονο η πίεση Παππά – Σεσέ ήταν κάπως ηπιότερη ενώ είχε γίνει λίγο πιο απειλητικός ο Κλαρκ. 7 λεπτά πριν την λήξη κανείς από τους 4 παίκτες δεν είχε μπάλα και σε διάστημα λιγότερο από 1 λεπτό 3 από τους 4 (πλην Παππά) τρώνε γκολ.. Οι Πατρινός – Σεσές ανοίχτηκαν με αποτέλεσμα να φάνε και 2ο γκολ ενώ με τη λήξη το έφαγε και ο Παππάς και έληξε σχετικά άδοξα η περιπέτεια της Εθνικής ΟΠΕΝ σε αυτό το Παγκόσμιο…


Μπορεί να φανώ και πάλι αιρετικός, αλλά δε θεωρώ ότι η 8αδα ήταν καμιά σούπερ επιτυχία με τέτοια κλήρωση. Απλά κάναμε το καθήκον μας και τα μπράβο θα πρέπει να αφορούν μόνο αυτό.
Επίσης, το ότι χάσαμε από την Αγγλία σίγουρα δεν ήταν αποτυχία, αλλά η έκταση του σκορ και ότι βάλαμε μόνο 1 γκολ σε 4 αγώνες δε μου αφήνει εμένα προσωπικά και την καλύτερη γεύση.
Δείξαμε σαν Ελλάδα ότι το "έχουμε" αλλά δυστυχώς δείξαμε για μια ακόμα φορά ότι υστερούμε τρομερά σε αποτελεσματικότητα... Τα ματς Παππά-Μπένετ και Σεσέ-Τόμας αποτελούν ενδεικτικό παράδειγμα..
Και εχθρός του καλού είναι το καλύτερο (αποτελεσματικότερο) ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 8:08 pm

stamatopoulos έγραψε:

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!

Τα καλα παιδια πανε στον παραδεισο.
Τα αλλα πανε παντου...

Ο διαβολος εχει πολλα ποδαρια και ενα απο αυτο οδηγησε τον Σταματο να περναει μεσα στην καλη χαρα τον δρομο που φανταστειτε δεν ειδε καν το χαρακτηριστικο και υπερμεγεθες ταξι μου. Ταξιδευε ηδη νοητικως στο μαντσεστερ.

Το μονο που ειπωθηκε πριν τις ευχες μου για καλο ταξιδι και καλη διασκεδαση ειχε σχεση με τις ιστοριες για αγριους που του ειχαν μεταφερθει. Του ειπα οτι ειναι αδικο να μου προσαπτει κατηγοριες που δεν υφιστανται και τον προκαλεσα να παρουμε τηλεφωνο με ανοικτη ακροαση να ακουσει με τα αυτια του αν ελεγα ανακριβειες.

Δυστυχως υπαρχουν πολλα χαλασμενα τηλεφωνα -και εγω την εχω πατησει- αλλα δεν πρεπει να αναπαραγουμε με μορφη κατηγοριας σπιλωνοντας υποληψεις ελαφρα την καρδια. Νομιζω οτι ο σταματο εκτιμησε την διαθεση μου να ξεκαθαρισω τα πραγματα και εγω πιστευω οτι ολα αυτα που γραφει δεν τα κανει απο κακια αλλα επειδη γουσταρει να γινεται τζερτζελες.

Τελος παντων αν εξαιρεθει ενα κομματι στις περιγραφες για τα γεγονοτα του μαντσεστερ που υπαρχουν καποιοι χυδαιοι χαρακτηρισμοι αντιπαλων που δεν ταιριαζουν σε ενα χομπι νομιζω οτι απο τον τροπο που σχολιαζουν οι παροντες τα αποτελεσματα αμφοτερες οι ομαδες μας ειναι ικανοποιημενες και κατα συνεπεια ετσι πρεπει να ειμαστε και οι υπολοιποι.Οι βετερανοι αν δεν εμπαιναν τετραδα θα ηταν αποτυχια αν το επαιρναν θα ηταν υπερβαση. Δυστυχως απο οτι καταλαβα για αυτους ο τελικος ηταν η ιταλια και μετα πηγαν απροετοιμαστοι παρασυρομενοι απο τα επινικια. Γνωστη διαχρονικη ελληνικη παθηση.

Το ιδιο για την οπεν. Ο ομιλος θα ηταν αποτυχια η τετραδα επιτυχια η οκταδα κρινεται ως θετικη πορεια με αλγεινη εντυπωση να κανει παλι η ευκολη βαρια ηττα. Η αγγλια στην 8αδα ηταν καλη ευκαιρεια αν και ειχε το ψυχολογικο αβανταζ της γηπεδουχου. Αλλα αν θελαμε κατι παραπανω θα επρεπε να ειχαμε καλυτερη στελεχωση.

υ.γ ρε σταματο μεχρι να σου φτιαξω ομαδα δεν ειχες παρει ουτε κουπα του καφε, σου εδωσα βασεις και μεσα λιγους μηνες εφτιαξες και παλμαρε οπως λενε κατι κολλημενοι μαζι μου, ενα ευχαριστω δημοσιως δεν θα το πεις παναθεμα σε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 9:30 pm

"'Τελος παντων αν εξαιρεθει ενα κομματι στις περιγραφες για τα γεγονοτα του μαντσεστερ που υπαρχουν καποιοι χυδαιοι χαρακτηρισμοι αντιπαλων που δεν ταιριαζουν σε ενα χομπι νομιζω οτι απο τον τροπο που σχολιαζουν οι παροντες τα αποτελεσματα αμφοτερες οι ομαδες μας ειναι ικανοποιημενες και κατα συνεπεια ετσι πρεπει να ειμαστε και οι υπολοιποι.Οι βετερανοι αν δεν εμπαιναν τετραδα θα ηταν αποτυχια αν το επαιρναν θα ηταν υπερβαση. Δυστυχως απο οτι καταλαβα για αυτους ο τελικος ηταν η ιταλια και μετα πηγαν απροετοιμαστοι παρασυρομενοι απο τα επινικια. Γνωστη διαχρονικη ελληνικη παθηση.""


ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ...ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΛΕΒΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΓΕΛΑΝΕ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΣΤΟ ΓΚΟΛ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ,ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ..ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ..ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΣΥΝΑΝΤΗΣΑΜΕ ΚΙΑΛΛΟΥΣ,ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΚΛΕΦΤΑΡΑΔΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΙΡΩΝΕς ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΙ,ΥΠΕΡΟΠΤΕΣ ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΥς ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ...ΚΑΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩς ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ...
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΚΟΜΒΙΚΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥς ΛΟΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΔΩΣΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ..ΜΕΧΡΙ ΤΟ 26 ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΙΣΟΠΑΛΙΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ Ο ΛΕΝΖ ΕΒΑΛΕ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ,,ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ...ΕΞΑΛΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΟΥΤ ....
ΟΥΤΕ ΘΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΩ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΧΙΝΚΕΛΜΑΝ ΞΕΚΟΛΙΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΓΚΛΑΜΟΥΡΗ...
ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΟΜΑΔΑ,ΣΟΒΑΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ...
ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΕΙΝΑ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑς ΕΑΥΤΟ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΟΙ...ΧΩΡΙς ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΗΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΛΟ...



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 9:33 pm

"υ.γ ρε σταματο μεχρι να σου φτιαξω ομαδα δεν ειχες παρει ουτε κουπα του καφε, σου εδωσα βασεις και μεσα λιγους μηνες εφτιαξες και παλμαρε οπως λενε κατι κολλημενοι μαζι μου, ενα ευχαριστω δημοσιως δεν θα το πεις παναθεμα σε;""


ΜΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΗΔΗ ΔΗΜΟΣΙΩς ΟΤΙ ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΦΕΡΘΗΚΕς ΑΨΟΓΑ....ΤΗ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΗ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ Ως ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΤΑ ΜΕΤΑΒΙΒΑΖΟΥΝ...

ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΩ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΤΣΙΜΠΗΣΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ...
ΠΗΡΑ ΚΙΑΛΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΡΙΝΟ..ΑΣΠΡΗ...ΝΑ ΕΧΩ ΔΥΟ ΤΩΡΑ..ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ

ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΑΘΕς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 10:15 pm

Ενταξει οι ιταλοι ειναι λιγο καβαλημενοι θα πω εγω αλλα δικαιως απο πλευρας αποτελεσματων διαχρονικα.
Τωρα αν υποτιμουν τους αντιπαλους τους αυτοι την πατανε και μετα εκτιθονται.
Οσο για την διαιτησια ειναι μεσογειακο κουσουρι η γκρινια και το σουμπουτεο εκτος που εχει δυσκολη διαιτησια σαν το μπασκετ εχει μαζεψει και κατι καλοπαιδα που στο πεταρισμα του ματιου σου εχουν παρει και τα σωβρακα. Αλλα καλοπαιδα τετοια εχουμε και μεις καμποσα πρωτης διαλογης. Οποτε μην το παιζουμε και παναγιτσες γιατι θα πεσει φωτια να σας καψει.
Οταν ομως εγω ελεγα για κουνελακια αλλιως μου τα ελεγες. Τα δικα μας δικα μας και τα δικα σας παλι δικα μας δημητρακη;
Ασε μην το ανοιξουμε το θεμα γιατι θα πεσουν οι σερβερ. Ολα μπορουν να γινουν και να φτιαχθουν στο παγκοσμιο σουμπουτεικο γιγνεσθαι το μονο που δεν παιρνει επισκευη ειναι η ανθρωπινη ματαιοδοξια. Ακου με εμενα ξερω απο πρωτο χερι. Εχω φαει τα μουτρα μου εγω... Και αμα ο αλλος εχει δει ονειρο την μουτσουνα του στο βαθρο βαστα μην πεσεις στο διαβα του και πας σαν το σκυλι στο αμπελι. Ακλαψουαρ δηλαδη.
Και οπως ελεγε και μια πολυ πετυχημενη διαφημιση. Στην ζουγκλα αν δεν εισαι πολυ γρηγορoς τοτε εισαι τροφη
http://brickinthehead.wordpress.com/2009/11/21/if-youre-not-fast-youre-food/

Υ.Γ. απο επιτιμος προεδρος δεν μπορεις να παραιτηθεις. Ειναι τιτλος τιμης και οχι θεση με αρμοδιοτητες...
Σε χαμηλοταβανες αιθουσες μονο μεητζορ μπορουν να γινουν; Οχι παγκοσμια κυπελα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 27, 2012 8:05 am

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙς ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΦΤΕΣ...ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ....ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΠΑΛΙΑ ,ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΤΑΚΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΠΑΡΙΜΕΝΟΝΤΑς ΝΑ ΠΕΙ "CHANGE" ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ...ΣΟΡΡΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΤΟ ΓΚΟΛ...
ΕΝΑς ΑΛΛΟΣ ΞΕΡΕΙς ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ? ΣΕ ΕΒΛΕΠΑ ΠΡΙΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΤΙΘΕΣΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΗΤΑΝ Η ΚΩΛΟΝΑ,ΒΙΔΩΘΗΚΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΝΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙς ΤΙ ΕΔΙΝΕ ΜΕΤΑ....
ΕΔΩ ΕΠΑΙΞΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΔΙΩΞΑ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΘΑΡΑ,ΚΑΙ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗς ΕΔΩΣΕ ΦΑΟΥΛ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΣΟΥΤ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΟς ΤΟ ΕΙΔΕ...ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΣΤΗΣΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΓΚΟΛ ΣΕ ΚΕΝΟ ΤΕΡΜΑ,ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΜΥΝΤΙΚΗ,Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΡΚΑΡΩ ΤΙΠΟΤΕ....ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΦΙΛΕ...ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΥς ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ....Ο ΑΛΛΟς ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΕΚΡΟΥΣΗ ΤΟΥ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΕΧΩ ΑΜΥΝΤΙΚΗ....ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΠΟΛΥ ΕΛΕΙΠΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΑ....ΣΤΕΝΟΣ..ΜΕ ΚΟΛΩΝΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ..ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ
ΟΙ ΤΣΟΧΕΣ ΗΤΑΝ ΤΗς ΠΛΑΚΑΣ ,ΣΑ ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΑ..ΟΙ ΠΑΙΧΤΕς ΚΟΛΛΑΓΑΝΕ.ΚΑΙ Η ΜΠΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΓΕΣ ΕΦΕΥΓΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΩΤΙΣΜΟ?
ΜΑς ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΜΠΛΑΦΟΝΙΕΡΕΣ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΤΗς ΑΙΘΟΥΣΑΣ...

ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ, ΤΙς ΤΣΟΧΕς,ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑς ΜΑΣ ΑΙΘΟΥΣΑς? ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΑΝ ΠΑΙΖΑΜΕ ΕΚΕΙ,ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙς ΚΑΘΟΛΟΥ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΣΟΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΩΤΙΣΜΟ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΤΙΝΑ....
ΑΣΕ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΕΙς ΚΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙς ΣΤΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ,,,ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΟΙ ΜΙΚΡΕς ΚΑΤΗΓΟΡΙΕς ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς....ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΕΙΧΕ 4 ΛΙΡΕς...

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗς ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ,ΦΑΝΗΚΑΝ ΥΠΟΔΙΕΣΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Orient Express




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2011

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 1:41 am

Subbuteo WC 2012 - Veterans Teams Final

https://www.youtube.com/watch?v=asCePSpZma4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 3:50 pm

ο τελευταιος να κλεισει την πορτα
ειδαλλως φωναξτε τον....
https://www.youtube.com/watch?v=LNlZ4BZZn6w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 3:58 pm

stamatopoulos έγραψε:
...,ΦΑΝΗΚΑΝ ΥΠΟΔΙΕΣΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΑ

ενω ο δικος μας ειναι ανωτερος των περιστασεων...

stamatopoulos έγραψε:
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙς ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΦΤΕΣ...
δηλαδη αμα το ελεγες θα αλλαζε τιποτα; αφου διπλα σου ειχες 2 απο τους μεγαλυτερους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Πρωτάθλημα Ελλάδος Όπεν 2012

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: