Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.

Πήγαινε κάτω 
+10
Maestros
levedaros
professor
nikosniki
atromitos
stamatopoulos
Orient Express
κανενας
AnonymousSub
The Rock
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 01, 2012 12:01 pm

μην πυροβολειτε τον πιανιστα!!!!!!!!!!! καλα εχουμε την ησυχια μας που το εριξε στο τραγουδι,και αφησε το σουμπουτεο...βεβαια το καλαματιανο παντα το ειχε στο αιμα του!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosniki




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 01, 2012 7:00 pm

Επειδή με στεναχωρεί να νομίζεις πως θέλω να συντηρήσω κάποια δήθεν "κόντρα" μαζί σου, απλά σου γράφω πως έχεις άδικο κατά τη γνώμη μου σε όλα όσα γράφεις για μένα χωρίς να σου απαντήσω σε ένα προς ένα και κλείνω το θέμα εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 9:11 am

nikosniki έγραψε:
Επειδή με στεναχωρεί να νομίζεις πως θέλω να συντηρήσω κάποια δήθεν "κόντρα" μαζί σου, απλά σου γράφω πως έχεις άδικο κατά τη γνώμη μου σε όλα όσα γράφεις για μένα χωρίς να σου απαντήσω σε ένα προς ένα και κλείνω το θέμα εδώ.

Ποιος είναι αυτός, που μπαίνει ανάμεσά μας
και με το ζόρι ν' αμαρτήσεις προσπαθεί,
ποιος είναι αυτός, που λέει παιδιά του τα παιδιά μας
και με το μέλλον τους ζητάει ν' ασχοληθεί,
ποιος είναι αυτός, που λέει παιδιά του τα παιδιά μας,
πες του αγάπη μου, να πάει να νανανά.

Εγώ για σένα λιώνω,
αυτός να μας τρελλάνει προσπαθεί.
Εγώ για σένα λιώνω,
πες του να φύγει και να πάει να νανανά.

Ποιος είναι αυτός, που μπαίνει ανάμεσά μας
και σαν κατάσκοπος μας παρακολουθεί,
ποιος είναι αυτός, που λέει δικά του τα δικά μας
και στο κρεβάτι μας ζητάει να κοιμηθεί,
ποιος είναι αυτός, που λέει δικά του τα δικά μας,
πες του αγάπη μου, να πάει να νανανά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 9:30 am

Να απαντήσω προς ανώνυμο...κατά αρχάς βαλε αριστερά το ονοματάκι σου...η έλλειψη ονόματος υποδουλώνει φόβο και μόνο αυτό....όσο για την εθνική.. έχεις το θράσος και μας κατηγορείς για τα λεφτά???? πόσες φορές έχει παίξει ο καθένας μας εθνική απο αυτούς που κατηγορείς και όχι και με σούπερ ομάδα??? ποσά λεφτά έχουμε δώσει??? Αν θα ήθελα να πάω στον πόλεμο θα προτιμούσα να έχω το πυροβόλο τον μπέη...δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον παπα και τον σέβομαι σαν παίχτη...αλλά δεν έχει ευρωπαϊκή εμπειρία μπορεί σε 5-8 χρόνια να είναι ο καλύτερος του κόσμου ..εγώ μιλάω για τώρα... θα μου πεις αν δεν παίξει που να την βρει την εμπειρία.. ναι αλλά όλοι εμείς που έχουμε παίξει εθνική δεν παίξαμε έτσι ..όλοι είχανε εμπειρία είτε απο ευρωπαϊκά των κλαμπς είτε από μεγάλα τουρνουά που βγαίναμε με τις ομάδες...κανενός δεν του χαρίστηκε θέση στην εθνική...όλοι μας έχουμε βάλει λεφτά...και όσο για την ομάδα μου και τους παίχτες που έχουνε παίξει αρκετές φορές εθνική (30φυλλου-κουτης-φραγκακης-χατζαρας) να σου θυμίσω λεφτά από χορηγό δεν υπήρχαν...μια φορά από ότι ξέρω 1997-98 από την μορφατ....όχι για εθνική, για τουρνουά κλαμπσ...όποτε σκέψου ποσά λεφτά έχουμε δώσει...για την καύλα μας το σουμπουτεο....η ομάδα όπως λες (κουτης-χατζαρας-φραγκακης-παπας) θα ήταν μια ομάδα αρκετά καλή...αλλά θα είχε ταβάνι....δεν θα έκανε το κάτι παραπάνω....προσωπικά 600 εύρο δεν δίνω για να φτάσω το πολύ σου βάζω μέχρι την τετράδα....άρα είναι θέμα κίνητρου...αν ερχόταν ο μπέης είχα πει θα τα έβαζα και μόνο για ομαδικό χέστηκα για το ατομικό ποτέ δεν με ένοιαξε....


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 11:35 am

εγω ξερω παντως οτι ο κεχρης αναδυκνυεται σε μεγαλο ταλεντο..ολες του οι απαντησεις ειναι μουσικες...
κεχρουλη προτεινω να βαλεις ενα αρμονιο στο ταμπλω του ταξι,και οπως πας τις κουρσες να παιζεις κιολας με το δεξι..αντι να κανεις αμυντικες να πατας τα πληκτρα....μη κοροιδευεις μπορει να εξελιχθει το θεμα!!!!!
θα γινεις και γνωστος στους πελατες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnonymousSub




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2012

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 12:12 pm

Η ΑΛΗΘΕΙΑ levedaros ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΤΕ.
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ the rock ΑΦΟΥ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΑΠΑΝΤΑΣ. ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΗ ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΑΤΕ ΞΥΛΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΩΤΟΠΑΕΙ. ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΚΙΝΗΤΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ.
ΑΙΝΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΧΑΜΩ ΖΟΥΔΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 4:34 pm

Κατηγορείς πάλι χωρίς να λες το ποιος είσαι ..αυτό είναι άνανδρο...μιλάς για κλίμα ότι δημιουργούμε εμείς οι παιχταράδες...προσωπικά εγώ είχα να παίξω ατομικό 3 χρόνια ...κατέβαινα μόνο στα ομαδικά και σε αυτά όχι σε όλα...σε ποιον έχω πει κάτι... είπα κάτι στον παπα που έχουμε παίξει δυο φορές και έχουμε κοντραριστεί ??τον ειρωνεύτηκα??? του είπα κάτι?? όταν έχασα στην τετράδα από τον αρβανιτακη, του είπα κάτι το έπαιξα μάγκας μέσα στο παιχνίδι??? οπότε τι κλίμα δημιουργώ και που??? ναι αν βάζανε τα λεφτά και με αυτή την ομάδα (κουτης-χατζαρας-φραγκακης-παπας) θα πήγαινα...χαζός είμαι να μην πάω??? ποιος δεν θα πήγαινε??? και που είναι το κακό??? αλλά για να βάλω δικά μου λεφτά θέλω η ομάδα να είναι εντελώς πλήρης !!!!που είναι το κακό???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 8:43 pm

''''''''''ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΗ ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΑΤΕ ΞΥΛΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΩΤΟΠΑΕΙ''''''''''''''

Ολοι θα πηγαιναν με τον οποιονδηποτε εαν ηταν τζαμπα. Σαφως. Δεν το αρνηθηκε κανενας. Επειδη ομως τοσα χρονια τωρα σαν ομοσπονδια δεν καταφεραμε να βαλουμε ουτε ενα ευρω για την εθνικη, τα εξοδα σα μαλακες τα πληρωνουμε ο καθενας απο την τσεπη του.

''''''''''ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΚΙΝΗΤΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ.'''''''''''''''

Το κινητρο παιζει ρολο για να τα βαλεις απο την τσεπη σου. Καλως η κακως σε καποιους δεν δινει κινητρο ,για να δωσουν 600 ευρω, το να πανε με τον καθε τυχαιο κ να παιξουν για τη συμμετοχη κ τη χαρα του παιχνιδιου. Οποτε μαλλον αυτα περι κινητρου δεν ειναι καθολου του κωλου.

''''''ΑΙΝΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΧΑΜΩ ΖΟΥΔΙΑ'''''''

Δειλο καραγκιοζακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 10:56 am

Προτεινω να καλεσει ο Κουτης τον Anonymous στην Εθνικη!!

Μετα απο οσα εχει γραψει, θα εχει τρελο γελιο να αρνηθει την κληση για οικονομικους λογους ή γιατι δεν του αρεσει το επιπεδο της ομαδας Shocked

Το πιο μεγαλο γελιο βεβαια θα γινει αν δεχτει και μαθουμε ποιος ειναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 3:54 pm

The Rock έγραψε:
'Καλως η κακως σε καποιους δεν δινει κινητρο ,για να δωσουν 600 ευρω, το να πανε με τον καθε τυχαιο κ να παιξουν για τη συμμετοχη κ τη χαρα του παιχνιδιου.

Τσίρκο, παράγκα, φίρμα γκρέκα
τέμπο, μουργέλα, αγγαρεία
γκράντε μαέστρο καλαμπόρτζο
ράτσα μπαρούφα, ομελέτα, ιστορία
γκράντε μαέστρο καλαμπόρτζο
ράτσα μπαρούφα, ομελέτα, ιστορία

Μασκαρά, γκρέκο μασκαρά
μασκαρά, γκρέκο μασκαρά

Μάτσο αμάκα καπιτάλε
σκάρτο, τανάλια, πολιτσία
φράγκο, ρεζέρβα, φαλιμέντο
περκέ μαντζάρε σοσιαλίστε κομπανία
φράγκο, ρεζέρβα, φαλιμέντο
περκέ μαντζάρε σοσιαλίστε κομπανία

Μασκαρά, γκρέκο μασκαρά...

Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, αραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγουρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 4:17 pm

""φράγκο, ρεζέρβα, φαλιμέντο"''

"τρόμπα, φιγουρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα""

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ!!!!! Η ΤΡΟΜΠΑ ΚΑΙ Η ΡΕΖΕΡΒΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ Π

ΟΔΗΛΑΤΑ? Η ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ,ΤΡΟΜΠΑ...ΜΑΡΙΝΑ?


"περκέ μαντζάρε ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΕ κομπανία"


ΜΗ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕς ΕΠΟΧΕς!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κανενας
Open Winner
Open Winner
κανενας


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010
Τόπος : αλλου

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 6:42 pm

professor έγραψε:
The Rock έγραψε:
'Καλως η κακως σε καποιους δεν δινει κινητρο ,για να δωσουν 600 ευρω, το να πανε με τον καθε τυχαιο κ να παιξουν για τη συμμετοχη κ τη χαρα του παιχνιδιου.

Τσίρκο, παράγκα, φίρμα γκρέκα
τέμπο, μουργέλα, αγγαρεία
γκράντε μαέστρο καλαμπόρτζο
ράτσα μπαρούφα, ομελέτα, ιστορία
γκράντε μαέστρο καλαμπόρτζο
ράτσα μπαρούφα, ομελέτα, ιστορία

Μασκαρά, γκρέκο μασκαρά
μασκαρά, γκρέκο μασκαρά

Μάτσο αμάκα καπιτάλε
σκάρτο, τανάλια, πολιτσία
φράγκο, ρεζέρβα, φαλιμέντο
περκέ μαντζάρε σοσιαλίστε κομπανία
φράγκο, ρεζέρβα, φαλιμέντο
περκέ μαντζάρε σοσιαλίστε κομπανία

Μασκαρά, γκρέκο μασκαρά...

Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, αραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγουρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα

Α ρε Προφεσορα απαιχτε, εδω και πεντε λεπτα που το διαβασα γελαω, εχω δακρυσει απο τα γελια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maestros

Maestros


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2012

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 8:00 pm

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΥΣ ΜΟΥΣΙΚΟΦΙΛΟΥΣ.....

Μια ωραία πεταλούδα (x 2)
Μια ωραία πεταλούδα
σ’ένα κήπο μια φορά
καμαρώνει και απλώνει
τα γαλάζια της φτερά

Όλο τον καιρο γυρίζει (x 2)
Όλο τον καιρό γυρίζει
και τα άνθη χαιρετά
πότε κάθεται στο ένα
πότε φεύγει και πετά

Λάμπουν κόκκινες πιτσίλες (x 2)
Λάμπουν κόκκινες πιτσίλες
στα γαλάζια της φτερά
λάμπουν κόκκινες πιτσίλες
στα γαλάζια της φτερά

Όταν έρθει ο χειμώνας (x 2)
Όταν έρθει ο χειμώνας
πέφτει κάτω και ψοφά
κι όταν έρθει καλοκαίρι
ζωντανεύει και πετά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 10:16 am

Μήπως ξέρει κάποιος αν την Κυριακή θα γίνει το:
------------------------------------------------
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ: 22/4/2012
ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ, U12, U15,U19, ΓΥΝΑΙΚΩΝ
--------------------------------------------------
όπως γράφει το site του ΠΣΕΑΕΠ??? Θα γίνει κάποια ανάρτηση σε αυτό ή κάτι παρόμοιο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 1:55 am

PANATHINAIKOS έγραψε:
Μήπως ξέρει κάποιος αν την Κυριακή θα γίνει το:
------------------------------------------------
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ: 22/4/2012
ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ, U12, U15,U19, ΓΥΝΑΙΚΩΝ
--------------------------------------------------
όπως γράφει το site του ΠΣΕΑΕΠ??? Θα γίνει κάποια ανάρτηση σε αυτό ή κάτι παρόμοιο???

https://www.youtube.com/watch?v=HcUcB_l2gsg&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 6:02 am

κατάλαβα. Τομπουλ ογλου όπως λένε και στην προεκλογική περίοδο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 23, 2012 11:31 pm

Θελω μεσα απο την καρδια μου να δωσω συγχαρητηρια στην ομαδα των βετερανων για τη χαρα που μας εδωσε. Ειναι η πρωτη φορα μετα το 1997 (και με τους συσχετισμους να εχουν αλλαξει αρδην) που ελληνικη εθνικη κερδιζει ιταλους. Τους εχω φοβερο αχτι γιατι εχουμε φτασει στο τσακ κ αλλες φορες. Οποτε για μενα το να βλεπω την ομαδα να ταπεινωνει τους πολυθρυλητους ιταλους τους κανει στα ματια μου νικητες. Μπραβο στον αρκουδολαζαρο που εδειξε (εστω κ στα 45 του ) οτι μπορει να παρει στις πλατες του την ομαδα, στον χρηστο που ειναι τα τελευταια 4 χρονια ο σταθεροτερος βετερανος κ γαμησε και τον μπαμπουρα στον ημιτελικο (αλεεε!), στον μαρκο ο οποιος επιβεβαιωσε για ακομα μια φορα το τσαγανο του κ την εμπειρια του , τον γκλαμουρη για το ανιδιοτελες του στησιμο κ την καθοδηγηση και τελος τον καταπληκτικο ρουκι σταματοπουλο, ο οποιος κολλησε γαντι στην ομαδα βοηθησε ταμαλα κ εδειξε οτι εχει αντερα. Μπραβο ρε!!! Επισης μπραβο για το κλιμα ενοτητας που υπηρχε. Ακομα μια φορα αποδεικνυεται οτι οταν εμεις οι μαλακες οι ελληνες κανουμε στην ακρη τις κοκορομαχιες μας ειμαστε αλυγιστοι. Οσο για την οπεν , πετυχε τον στοχο που ειχαμε θεσει (το να περασει τον ομιλο κ οτι προκυψει). Ελπιζω να το διασκεδασαν κ να λειτουργησαν σαν σφουγγαρια τα οποια απορροφησαν εμπειριες. Τα σεβη μου σε ολους. Ροκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 7:11 am

The Rock έγραψε:
Ακομα μια φορα αποδεικνυεται οτι οταν εμεις οι μαλακες οι ελληνες κανουμε στην ακρη τις κοκορομαχιες μας ειμαστε αλυγιστοι.
Ροκ

Aν και το υπολοιπο κειμενο και οι χαρακτηρισμοι ηταν TOO MUCH και υπερ του δεοντος γλαφυροι νομιζω οτι το παραπανω πολυεπαναλαμβανομενο διαχρονικα συμπερασμα ειναι τοσο απολυτα τεκμηριωμενο.
Αν και για μενα η αιτια που υπαρχει αυτη η αλληλουχια μαλακιας κοκορομαχιας και αλυγιστης ενοτητας ειναι ο ματαιοδοξος εγωισμος μας. Θελουμε την αναγνωριση την διακριση πρωτα για παρτη μας και το αισθημα επιβιωσης μας κανει να αποδεχομαστε συνοδοιπορους στους στοχους μας.
Και επειδη το παραβαρυνα, μια ακομη ελληνικη παρουσια σε βαθρο ειναι ιδιαιτερως τιμητικη. Aν και οτι ειναι στην κατηγορια των βετερανων σε συνδυασμο με την απολυτη μη παρουσια στις μικρες κατηγοριες με κανει λιγο απαισιοδοξο και πολυ νοσταλγικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 9:52 am

εγω καταπρωτον θελω να δωσω συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια της οπεν...το κλιμα ηταν φανταστικο,και η αγωνιστικοτητα τους χωρις προγουμενο.καμια σχεση με τους εγχωριους αγωνες...επειδη σε πολλα παιχνιδια παιζαμε η σφυραγαμε ταυτοχρονα απο οσο μπορεσα να παρακολουθησω την οπεν ολοι παιξανε τα μεγιστα με αποκορυφωμα το παιχνιδι του παππα με τον αρχικλεφτη ΜΠΑΡΙ που μονο ο θεος ξερει πως το εχασε,και το δευτερο ημιχρονο του σεσσε με τον νασταζι,με πολλες αντεπιθεσεις και χαμενες ευκαιριες..

η συμπαρασταση των παιδιων της οπεν ηταν σπουδαια σε ολα τα παιχνιδια μας..ειδικα στο ομαδικο...

εν ολιγης ολοι της οπεν δειξανε οτι πηγαν να παιξουν με ευθυνη και σοβαροτητα σε ολα τα παιχνιδια και μαλιστα σε μερικες συζητησεις που ειχα με ξενους φιλους εισπραξανε κολακευτικα σχολια,κατι που δεν προβλεποταν πριν τους αγωνες...

για τους βετερανους θελω να ευχαριστησω ολους τους συμπαικτες μου οι οποιοι σε κανενα σημειο δεν εδειξαν εγωισμο,παρα μονο πειθαρχια και οσο το δυνατο καλυτερο στησιμο για τους αγωνες...
για το τσαγανο του αγγελινα του μαρκου και του λαζαρου δεν το συζηταμε ειναι γνωστο..
ο γκλαμουρης αποδειχτηκε μαιτρ στο στησιμο,με απολυτη γνωση ολων των αντιπαλων ακομη και μεχρι απο που κανουν τις επιθεσεις και πως σουταρουν..σε συνεργασια με το χρηστο βεβαια,εξισου εμπειρο σε ευρωπαικους αγωνες...
επισης μου εκανε μεγαλη εντυπωση και θελω να ευχαριστησω τους συμπαικτες μου γιαυτο.οτι σε ολα τα στησιματα με ειχαν πρωτη επιλογη..ΟΛΟΙ αφηναν εξω τους εαυτους τους για να παιξω εγω,και κανενας ποτε δεν ειπε..θα παιξω εγω ...η θελω αυτον τον αντιπαλο...
το στησιμο ηταν αποκλειστικα του γκλαμουρη και ολοι οι συμπαικτες μου προτιμουσαν να μεινουν απεξω η αλλαγη σε καποιο αγωνα,και να παρω εγω ενα παιχτη...

δεν το λεω επιεδη επαιξα εγω..απλα επειδη το κλιμα ηταν τετοιο που μοναδικος σκοπος ηταν να επιτευχθει ο στοχος χωρις εγωισμους και καραγκιοζιλικια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 10:06 am

οσο γιαυτο που εγραψε ο κουτης για τους κωλο ιταλους θα πω το εξης...
το σαββατο στο ατομικο ο βρωμοκλεφτης μαγγανελο μου εβαλε δυο γκολ κλεψιμεικα και ολη την ωρα μιλαγε στο διαιτητη ενα ασχετο αγγλο...μαλιστα στο τριτο με ειρωνευτηκε γελωντας προκλητικα...την κυριακη οταν με στησανε οι δικοι μας πηρε το χαρτι με τον μπολονινο πηγανε στο διπλανο τραπεζι και μιλωντας σιγα μας κοιταζανε και γελαγανε...ημουν σιγουρος οτι αυτος θα επαιρνε εμενα σιγουρος για τη νικη και ο μπολονινο θα πηγαινε στο μαρκο...ετσι και εγινε αλλα δεν θε ξεχασω ποτε το περιφρονητικο υφος και τα γελακια ,σιγουρη για τη νικη τους...
βεβαια στη διαρκεια του αγωνα τα πραγματα ηταν αλλιως...ο λαζαρος βραχος.ο μαρκος φοβερο παιχνιδι με τον μπολονινο, ο χρηστος ξεκολιαζε το μπαμπουρα που το εριξε στο κλαμα,και ο δικος μου αρχισε να ιδρωνει οταν ειδε οτι επαιζα αλλιως...στο ημιχρονο τα μαζεψε σα τη βρεγμενη γατα και μπηκε αλλαγη ο αλλος υπεροπτης...μολις εφαγε το παστελι .αλλαξανε 10 χρωματα τα βρωμοσκυλα σε ολα τα τραπεζια...ο λαζαρος το τσιμεντωσε το παιχνιδι δεν αλλαζε ουτε με σφαιρες.. ο αγγελινας τα ιδια με το μπαμπουρα που εκλαιγε και διαμαρτυροταν συνεχεια,ο μπολονινο ετρεχε μπασ και παρουν τη διαφορα στα γκολ σε περιπτωση ισοπαλιας αλλα ο μαρκος ηξερε τη δουλεια του καλυτερα,και γω εφαγα τη μπαλα για 6 λεπτα..βολτες εκανα....ο παππας απ εξω ειχε αφηνιασει να φωναζει ολη την ωρα για να με εμψυχωνει και μολις τελειωσε ο αγωνας μπορειτε να φανταστειτε τι εγινε......τα σχολια περιτευουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. Δημοσίευση απάντησης   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 10:12 am

εμεις ενα κουβαρι και οι ιταλοι σε ενα τραπεζι με σκυμενα τα κεφαλια να κλαινε τη μοιρα τους σα τα κλαμενα μουνια...ηταν σκετη καβλα...

κατεβηκα για τσιγαρο και ηρθε ο μπαμπουρας να μου κλαφτει για το γαμησι που του εριξε ο αγγελινας...οτι δηθεν τον εκλεψε, με την ευνοια του διατητη....ποιον τον λησταρχο νταβελη...και του λεω ειρωνικα και εγω....εσυ εισαι εμπειρος παιχτης.χτες πηρες παγκοσμιο,και φωναζεις για ενα παιχνιδι? ηταν η κακια ωρα χαχαχαχαχα...εξαλου του λεω ξερεις εσυ απο κακους διατητες και ληστειες.....παω πανω του λεω...thanks for comming..και εφυγα....

μεγαλη νικη και θεση στον τελικο...ολα τα λεφτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 10:16 am

σε γενικες γραμμες ειμασταν μια ωραια παρεα,,,καμια σχεση με τις εγχωριες μαλακιες,,πολυ πλακα,,σοβαροτητα και αγωνιστικοτητα απο ολους...
ελπιζω να επαναληφθει και να παμε ακομη πιο ψηλα ...
θελω να ευχαριστησω ολους οσους μας υποστηριξαν με τα καλα τους λογια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drastis
ΔαχτυλοΠαιχτης
ΔαχτυλοΠαιχτης
drastis


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 11:50 am

Να προλάβω να δώσω τα συγχαρητήρια στο Σταματόπουλο και τους άλλους, πριν αρχίσει ο γνωστός διάλογος του Σταματό με τον Προφέσορα και βαρεθούμε τη ζωή μας πάλι...

Μπράβο σε όλους τους βετεράνους για τη μεγάλη τους νίκη στο ομαδικό, πραγματικός άθλος! Και στην Open επίσης, πολλά μπράβο, είμαι σίγουρος ότι έφαγαν σίδερα. Δυστυχώς, η εμπειρία της συμμετοχής στην ίδια τη διοργάνωση μετρά πολύ σε αυτό το επίπεδο και είναι εξαιρετικά δύσκολο να κάνεις κάτι παραπάνω με την πρώτη συμμετοχή, ακόμη κι αν είσαι έμπειρος γενικότερα και με παιχνίδια σε άλλες διοργανώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 4:11 pm

Να πούμε και από εδώ τα καλά μας τα λόγια γιατί όπως είπε & μια ψυχή ο εεεεΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ δεν έχει facebook.....χαχαχαχα(Μήτσο πλάκα κάνω...)

Μπράβο σε όλους σας!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια σε ΓΕΡΟΝΤΙΑ άλλα και στα παιδιά της όπεν!!!!!!!!

Περιμένουμε σε όσους από τα παιδιά της Εθνικής βρεθούν την Κυριακή στη Πάτρα, όλες τις πικάντικες λεπτομέρειες καθώς και σχόλια από το αγγουράκι που έδωσε με στοργή στον μπάμπυρα ο μέγιστος Γκιγκίνας!!!!!!!!!!!!! τα λέμε & πάλι μπράβο σας!!!!!!!



ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΙΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

CAMPEONES VETERANS!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.   Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν. - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 24, 2012 6:04 pm

""Να προλάβω να δώσω τα συγχαρητήρια στο Σταματόπουλο και τους άλλους, πριν αρχίσει ο γνωστός διάλογος του Σταματό με τον Προφέσορα και βαρεθούμε τη ζωή μας πάλι..."'



ΑΑΑ ΟΛΑ ΚΙΟΛΑ....ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΚΕΧΡΗ...
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ,ΟΠΩς ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΓΑ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΜΕ ΗΛΙΓΚΙΩΔΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΗΡΘΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ....
ΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΣΩΣΤΑ ΜΑΝΤΕΨΑΤΕ ,ΗΤΑΝ Ο ΦΙΛΟς ΜΟΥ Ο ΚΕΧΡΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣ....
ΑΦΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΤΗΣΕ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ,ΚΑΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ....ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΡΝΗΘΩ ΣΤΟΝ ΕΥΓΕΝΙΚΟΤΑΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ? ΚΑΙ ΟΠΩς ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΡΧΙΔΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΚΑΝΑ....ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ...ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΓΙΑ ΤΙς ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟς ΤΗς ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ,,ΕΥΧΗΘΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,,ΚΑΙ ΕΥΧΗΘΗΚΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ.ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ....

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προκαταρτικες κλησεις εθνικης ομαδας Οπεν.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - Πρωτάθλημα Ελλάδος Όπεν 2012

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: