Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Πήγαινε κάτω 
+5
georgy
subbinews
PANATHINAIKOS
professor
stamatopoulos
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 6:13 pm

""Ο Κεχρής πάλι έδωσε μια νότα χαράς στο τελικό....τι το θέλεις και μιλάς πάντα πριν τους αγώνες??? αφού δεν σου έχει βγει ποτέ!!! ""


ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΔΩΣΕ ΝΟΤΑ ΧΑΡΑΣ...ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣΥΝΘΕΤΗΣ,ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΟΠΑΙΧΤΗΣ....ΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!


""Να δω τι θα κανετε απο το καλοκαιρι και μετα που δεν θα με εχετε πλεον."'


ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ? ΘΑ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ? ΛΙΓΟ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...

ΑΝ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΚΟΛΠΟ ΓΚΡΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..Η ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΜΑΘΕΣ????????????????????????????????????????????????????



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Rock
Major Winner
Major Winner
The Rock


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 7:14 pm

'''''''''''''''''''!Στο ατομικό τώρα...η μεγαλύτερη έκπληξη που έχω δει στα 17 χρόνια που παίζω subbuteo....μπράβο στον Αρβανιτάκη το σουμπουτεο θέλει και μαγκιά και θράσος απέδειξε οτι τα έχει και τα δυο....''''''''''''''''''''''''''

Και απο μενα μπραβο στον ψηλο για την επιτυχια του. Συμφωνω οτι παιζει σωστα κ εχει κ τσαγανο. Επισης απο μενα 10 φασκελα σε ολους τους παικτες 20ετιας που ηταν εκει (κ σε μενα που ελλειπα λογω υποχρεωσεων) και καταφεραν να τους παρει το κυπελλο ενας παικτης που εμφανιστηκε πριν εναμιση χρονο. Θα επρεπε να αγορασουν φτυαρια μετα το τελος της διοργανωσης. Θα χρησιμευαν στο να ανοιξουν μεγαλες τρυπες κ να χωθουν μεσα. Κατι σαν να ανοιξει η γη να τους καταπιει. Τα παρταλια. Απο τη μια πλευρα μου αρεσει να βλεπω παικτες να ανεβαζουν επιπεδο. Ομως απο την αλλη ειμαι υπερ της τηρησης της σουμπουτεικης καθεστηκυιας ταξης και νευριαζω οταν βλεπω οτι αυτη διασαλευεται. Το μονο που χαρηκα ηταν η νικη του αγαπημενου μου κ τεραστιου λεβενταρου (που πολλοι βιαστηκαν να τον πουν ξοφλημενο κλπ) επι του (πολυ ανεβασμενου κ σοβαρου μεν , αλλα με υφακι δε) παπα. Στο ομαδικο (οπως εμεις ειμασταν καλυτεροι την προηγουμνη φορα κ κερδισαμε) ετσι και ο ατλας ηταν καλυτερος κ μας κερδισε δικαια. Στον τελικο εκανε περιπατο κ ο κεχρης εκανε οτι μπορουσε στο στησιμο για να σιγουρεψει τη νικη του ατλα. Οπως εχω πει κ στα παιδια της ολυμπια με τον κεχρη προπονητη δεν εχουν καμμια τυχη. Τωρα για το ματς που εφαγε 5 στον τελικο πλακα εχει η καζουρα κ οι πανηγυρισμοι του πραντσουδη με στυλ κουνελακι (πραγματικα αστειο κ πετυχημενο απο τον ευρυ) , αλλα τετοια σκορ γινονται μια φορα κ δεν αντικατοπτριζουν την αξια των αντιπαλων. Ειπαμε ο κεχρης δεν ξερει να στηνει , αλλα να παιζει ξερει. Αναφορικα με το ραντεβου που λεει ο κκ οτι τον εστησα , δε θα επαναληφθει αρχης γενομενης απο την κυριακη. θα ειμαι παρον κ τα γνωστα κ πολυφορεμενα σε μεταξυ μας ματς ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ 3-0 κ 4-0 θα εμφανιστουν κ παλι.
Τελος θα συμφωνησω με τον παπαδοπουλο οτι μεχρι στιγμης τα πραγματα κυλανε ομαλα χωρις ιδιαιτερες τριβες κ αυτο ειναι θετικο. Επισης χωρις να συμφωνω παντα με τον σταματο τα ποστ του βγαζουν πολυ γελιο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την The Rock στις Δευ Ιαν 16, 2012 7:20 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 7:19 pm

Για μια άλλη φορά σου ξανάλεω Κεχρή οτι δεν αμφισβητώ την παιχτική σου αξία ..αν αυτό κατάλαβες έχεις και πρόβλημα αντίληψης....εγώ ξέρω να σέβομαι τους παλιούς παίχτες ιδίως αυτοί που έχουν και τίτλους όπως εσύ...άλλος από την ομάδα σου δεν σέβεται και μιλάει δυνατά και εκτίθεται δημοσίως....Ρώτα τον Παππά που το συζητήσαμε και ξέρει για ποίον μιλάω...όσο για το ομαδικό άστο...μην μιλάς...αν ενώσεις τις τέσσαρες που έχεις φάει εσύ και η ομάδα σου παίρνεις εισιτήριο διάρκειας πήγαινε έλα Αθήνα -Θεσσαλονίκη......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 9:48 pm

""'Επισης απο μενα 10 φασκελα σε ολους τους παικτες 20ετιας που ηταν εκει (κ σε μενα που ελλειπα λογω υποχρεωσεων) και καταφεραν να τους παρει το κυπελλο ενας παικτης που εμφανιστηκε πριν εναμιση χρονο. Θα επρεπε να αγορασουν φτυαρια μετα το τελος της διοργανωσης. Θα χρησιμευαν στο να ανοιξουν μεγαλες τρυπες κ να χωθουν μεσα. Κατι σαν να ανοιξει η γη να τους καταπιει. Τα παρταλια. Απο τη μια πλευρα μου αρεσει να βλεπω παικτες να ανεβαζουν επιπεδο. Ομως απο την αλλη ειμαι υπερ της τηρησης της σουμπουτεικης καθεστηκυιας ταξης και νευριαζω οταν βλεπω οτι αυτη διασαλευεται.""'


ΓΙΩΡΓΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΥΣΤΗΡΟΣ...ΚΑΝΕΝΑς ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ..ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΠΗ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥΣ...ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ..ΟΙ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΣΑΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΤΩΚΛΑΣΣΑΤΟΙ,ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΕς ΜΕΡΕΣ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΚΟΤΗΤΑ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΓΚΥΡΙΕΣ..ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΠΟΛΛΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ,ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΨΑ ΤΟΥς ΓΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ,ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΑ(ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ)ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...
ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΣΑΤΟΥ..ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ...Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΟΣ ...ΕΓΩ ΠΡΩΣΩΠΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΜΑΚΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΙς ΗΤΤΕΣ ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ...
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ..ΕΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΣΟΥ...ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ,ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙΤΑΙ ΚΑΙ Η ΟΠΟΙΑ ΤΑΞΗ ΟΠΩς ΛΕΣ,,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑς ΨΗΛΑ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 10:03 pm

ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ,ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΚΚΟΡΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΕΧΡΗ,ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ...
Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΠΑΡΤΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20 ΠΑΙΧΤΕς ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΑΝΕΙΛΗΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ,ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥς ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ...
ΤΟΝ ΚΕΧΡΗ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ...ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΚΑΙ ΖΗΛΟ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΦΙΛΟΔΟΞΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,,ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..

ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΟΝΤΡΕΣ,Η ΣΤΟΧΟΠΟΙΗΣΗ...

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ,ΣΤΑ ΣΚΟΡ,ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΡΙΟ ΤΗς ΠΛΑΚΑΣ(ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΚΕΧΡΗ ΠΑΝΤΑ) Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball

ΕΞΑΛΟΥ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΩΛΟς ΤΟΥ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 10:07 pm

""Τωρα για το ματς που εφαγε 5 στον τελικο πλακα εχει η καζουρα κ οι πανηγυρισμοι του πραντσουδη με στυλ κουνελακι (πραγματικα αστειο κ πετυχημενο απο τον ευρυ) , αλλα τετοια σκορ γινονται μια φορα κ δεν αντικατοπτριζουν την αξια των αντιπαλων. Ειπαμε ο κεχρης δεν ξερει να στηνει , αλλα να παιζει ξερει. ""'


Ο ΕΥΡΗΣ ΔΕΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕ ΜΕ ΣΤΥΛ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΤΥΛ...ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΙ!!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ Ο ΚΕΧΡΗς ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ(ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΖΕΙ) ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΝΤΟΛΙΝΟ!!!!!!

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 10:15 pm

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΤΟ ΛΕΒΕΝΤΑΡΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΙς ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ!!!! ΑΛΕ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 11:57 pm

λεβενταρε δεν ζητησα κανεναν αγωνιστικο σεβασμο. εσυ μαλλον δεν εχεις αντιληφθει τι λεω
τον αγωνιστικο σεβασμο τον κερδιζεις μεσα στο γηπεδο και ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ.
εγω ζητησα να σεβεσαι οτι προσεγγιζω πλεον το σουμπουτεο ως παιχνιδι και οχι ως επιδειξη δυναμης. SO SIMPLΕ
Χεστηκα αν δεν ειμαι πολυ ανταγωνιστικος πια. Γιατι δεν θα με αγαπανε οι φιλοι μου αν δεν φερνω αποτελεσματα; τοτε δεν εχω πραγματικους φιλους στο σουμπουτεο
στην ομαδα που μετεχω υπαρχουν ανθρωποι που εχουμε διασταση αποψεων. εγω προσωπικα δεν θεωρω οτι ειμαι υπευθυνος αν καποιος εξωτερικευει τις αποψεις του.
μεγαλα παιδια ειμαστε και η ελευθερια του λογου δεν αμφισβητειται.
οπως δεν μπορω να φιμωσω τον Κουτη που πιστευει οτι δεν ξερω να στηνω. Αποψη του. Εχω μαθει στην ζωη μου να κρινομαι γιατι δεν κρυβομαι. Και λαθη κανω και δεν εχω προβλημα να τα παραδεχθω ενω πολλες φορες κανουν οι αλλοι λαθη αλλα δεν τα παραδεχονται.
Δεν ξερω αν ειμαι καλος 'η κακος στο στησιμο αν ειμαι καλος 'η κακος στην ψυχολογια 'η αν ειμαι καλος ή κακος στο να αναδεικνυω παικτες αλλα για να ασχολουνται ολοι οι αντιπαλοι μαζι μου και αν το κανω καλα μαλλον κατι τους εξιταρει.
Ξερω οτι ειμαι κακο σπυρι στον κωλο με τα γραφομενα μου αλλα εχω επιγνωση του τι λεω. Μπορει ο πρατς να με κερδισε με βαρυ σκορ μπορει να με αδικησε εσκεμμενα πιστευω ο δημοπουλος αλλα εγω δεν εκλεψα για να αποσοβησω την ηττα οπως εκανε ο πρατς στο προηγουμενο ματς. Ξερω να χανω, αλλο αν γκρινιαζω οταν με κλεβουν -αδικουν και δεν θα επικαλεστω σαν αλλοθι ποτέ οτι εκλεψα γιατι ειναι ομαδικο.
Οπως πολυ σωστα πρωτοανεφερε προπερσι ο 30φ εγινα πολυ σοφτ (μαλλον γκεη με ειπε) για να καθομαι να τραβιεμαι για ενα κωλοαποτελεσμα με τους καθε λογης Ναπολιτανο.
Και με τον Σταματοπουλο και εγω γελαω Ροκ απλως εγω δεν συμφωνω σε τιποτα απο οτι γραφει. Γεια σου ρε Μητσο με τα ωραια σου.

Υ.Γ και απο το καλοκαιρι θα ακολουθησω τον δρομο του κουμπαρου μου. θελω να δω που θα φτασει φετος η ολυμπια και μετα εχει ο Θεος. Προς το παρον ειμαστε τουλαχιστον ημιτελικο και οι δυο μας ομαδες σε ΟΛΑ τα μεγαλα τουρνουα της χρονιας (γκραν πρι , ιντερνασιοναλ οπεν, κυπελλο).


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Τρι Ιαν 17, 2012 12:26 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 17, 2012 12:23 am

A θα κλεισει καποιος την πορτα στο ισογειο μπας και ανεβει το ασανσερ (το χαντμπουκ καλε) τωρα που του κανατε ανακαινιση;
γιατι το παλιο ειναι ντεμοντε.
Και ετριζαν τα σκοινια του αμα ανεβαιναν πανω απο 3 ομαδες κατηγορια, οποτε το εφτιαξαν τωρα και ανεβαινουν 5 παρακαλω!!!
Και οχι 20% προσαυξησεις αλλα 20ε συνδρομη και 20ε εγγραφη για να παιξεις στα ελληνικα τουρνουα
Τι Παπαδημος τι Παπακωνσταντινου οριζοντιο χαρατσι και οι δυο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 17, 2012 4:09 pm

Εμένα το σουμπουτεο με χαροποίει μονό όταν νικάω…για να έρθω να παίξω σουμπουτεο χάνω από τον ελεύθερο χρόνο μου που είναι και λίγος λόγο της δουλειάς μου.. όποτε δεν έρχομαι για να χάνω…αλλά όταν θα χάνω θα με πειράζει.. γιατί αν δεν σε πειράξει….τότε έχεις πρόβλημα και καλύτερα να το κόψεις!!!! Όταν και αν φτάσω στην ηλικία σου και στα χρόνια που παίζεις Κεχρή δεν ξέρω πως θα είμαι…αλλά θέλω να πιστεύω ίδιος !!!!Να ευχαριστήσω και μέσο internet τα φάσκελα του rock μια που μου τα έδωσε και από κοντά…μου αξίζουν όλα!!!
Ευχαριστώ για το καλωσόρισα Σταματόπουλε!!!!! Κεχρή δεν σε θεώρησα υπεύθυνο για το τι θα πει ο κάθε παίκτης της ομάδας σου…ο καθένας μπορεί να πει ότι θέλει και όπως τα θέλει …απλά δείχνει ότι δεν σέβεται…ο συγκεκριμένος έχει και το πρόβλημα του αυτοσεβασμού όποτε πολύ το συζητήσαμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 17, 2012 6:50 pm

αν και διαφωνουμε σε θεματα αποψεων μου αρεσε οπως μιλησες.

οταν φτασεις στην ηλικια μου θα μου πεις τοτε για το αν σε γεμιζει το παιχνιδι ή η νικη

παντως στην ηλικια σου και εμενα με διεγειρε το να νικαω οποτε εγω σε καταλαβαινω

θα το κοψω Βελι παντως γιατι με πειραζει το πως αντιδραω οταν χανω αδικα. Αυτο το γαμημενο συναισθημα δεν αλλαξε τοσα χρονια ενω θα επρεπε να ειναι το πρωτο που θα αλλαζε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 17, 2012 11:13 pm

"'θα το κοψω Βελι παντως γιατι με πειραζει το πως αντιδραω οταν χανω αδικα. Αυτο το γαμημενο συναισθημα δεν αλλαξε τοσα χρονια ενω θα επρεπε να ειναι το πρωτο που θα αλλαζε""


ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΩΣΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙ...ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙς ΝΑ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΙΜΙΟΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙς ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΠΙΚΡΙΑ..ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗς ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΗΖΕΙ Η ΑΠΩΛΕΙΑ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΟΥΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟΥ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...Ο ΚΑΛΟς ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΕΙ...ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΚΟΝΤΡΑΡΕΤΑΙ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΚΑΛΟς ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΦΤΑΙΝΕ,ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ...

ΚΑΙ ΠΩς ΘΑ ΗΘΕΛΕς ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙς ΑΔΙΚΑ? ΝΑ ΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑΣΚΙΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΟ?

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΔΙΚΗ ΗΤΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΗ...ΟΛΟΥς ΤΟΥς ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 18, 2012 3:28 pm

Εσύ ξέρεις καλύτερα Κεχρή τι πρέπει να κανείς...αν θα το κόψεις η όχι.....αν θέλεις την άποψη μου δεν θα ήθελα να το κόψεις γιατί πολύ απλά προτιμάω ένα ματς κόλαση μαζί σου και στη τελική ας χάσω παρά ένα ματς με κάποιον και να κερδίσω.. οι καλοί παίχτες δεν πρέπει να το σταματάνε......τώρα αν αισθάνεσαι ότι αδικήθηκες και είσαι σίγουρος για αυτό ...πάρε το αίμα σου πίσω και όχι φυσικά σαν διαιτητής αλλά σαν παίχτης εγώ αυτό θα έκανα!! !Ο καθένας αντιδράει ανάλογα με τον χαρακτήρα του!!! !Συμφωνώ με Σταματόπουλο όσο μεγαλύτερος παίχτης είσαι τόσο περισσότερο σε πειράζει η ήττα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 6:31 am

stamatopoulos έγραψε:

ΚΑΙ ΠΩς ΘΑ ΗΘΕΛΕς ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙς ΑΔΙΚΑ? ΝΑ ΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑΣΚΙΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΟ?

με αδιαφορια. αυτη πρεπει να ειναι η αντιδραση ενος νηφαλιου και υγιη σκεπτομενου χομπιστα που βλεπει τον διαιτητη 'η τον αντιπαλο να πεφτουν τοσο χαμηλα για την νικη.

σουμπουτεο παιζουμε δεν παιζουμε για το μεροκαματο. Δηλαδη η σουμπουτεικη καταξιωση αλλαζει κατι ουσιαστικο στην ζωη μας; ΟΧΙ. Αυτη η πουτανα η αδρεναλινη φταιει για ολα που η νικη η επιτυχια ειναι χαρα και τονωση του εγω μας και της λιμπιντο μας.

Και καθομαι εγω προσωπικα και χαλιεμαι που με εσφαξε ο δημοπουλος. Μια μουτζα ΝΑ! εριξα στον καθρεπτη οπως του κουτη στον φραγκακη που εδωσα την χαρα στο δημοπουλο να λεει οτι με γαμησε και να χαιρεται με τα νευρα μου.

Οσο για εκδικηση που λεει ο Βελι εχει δικιο αλλα δεν καταληγει πουθενα. Την πρωτη φορα μου εβαλε γκολ φαουλ το πανηγυρισε και δεν γυρισα ενα παιγνιδι ομαδικου. Την επομενη φορα τον πετυχα παλι σε ομαδικο και αρπαξε εφτα και ησυχασε. Και για να μην ξεχνιομαστε εφαγε και μια ανατροπη απο 0-1 σε 2-1 που μπηκα στο ημιχρονο περσι τελευταια αγωνιστικη ομαδικου που εχασαν την εξοδο στην ευρωπη και εδεσε το γλυκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 6:35 am

λεβενταρε και μενα μου αρεσουν τα ματς κολαση.

αλλα τι εννοεις κολαση;
σαν την τελευταια φορα που παιξαμε και μου εκανες τρια εσκεμμενα κολλητα στην τελευταια φαση για να μην το αρπαξεις;
και μετα κοκκορευοσασταν οτι μας νικησατε 2-0
ασε αυτο δεν ειναι κολαση ειναι αηδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 6:47 am

και που να παιζουμε ρε Βελι;
που εγινε η κληρωση εψες και ο κουραμπας λεει οτι ειπαν οτι ανεβαινουν 5 απο την β και οτο χαντμπουκ που ανεβηκε λεει 3.
κοροιδευουν τον κοσμο.
ζητησαν απο τους σκαρλετ χθες τηλεφωνικα 3 μερες πριν το πρωταθλημα να παρουν μερος αλλα λεει πρεπει να δωσουν απο 40 εκαστος για πσεαεπ και αλλα 40+40 η ομαδα συμμετοχη
οτι το χαντμπουκ ελεγε οτι στα εθνικα τουρνουα δεν ισχυει να εισαι μελος το αλλαξαν σε ενα απο τα τελευταια ανεβοκατεβασματα
και αν παιξουν οι σκαρλετ γραψε μου
και εμεις περσι που πληρωσαμε η β και γ ομαδα μας τελικα τα επαιξαν τα ματς ολα forfait.
oι μπλεηντς θα παιξουν α και δεν ειναι σιγουροι αν θα μαζεψουν ομαδα
δεν ανεβηκαν αλλα ηθελε μια ψυχη να ευχαριστησει τον παιδικο του φιλο βαζοντας να παιξει α κατηγορια
και μου λενε οτι ο αγγελινας λεει οτι οι μαλακιες ειναι του ακη και ο ακης λεει του αγγελινα
παρτε και το χαντμπουκ να δειτε ποσοι ανεβαινουν και αν ανεβαινουν οι β ομαδες
ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ
1. Από την Superleague, για την περίοδο 2011-2012, υποβιβάζεται η τελευταία ομάδα και ανεβαίνουν οι τρεις πρώτοι της Β’ Εθνικής.
2. Στην Superleague, από την περίοδο 2012-2013, θα υποβιβάζονται οι 2 τελευταίες ομάδες.
3. Στην Superleague της περιόδου 2012-2013, προβιβάζονται και Β’ ομάδες Συλλογών.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 7:42 am

και να σε πω ρε Βελι
εσυ τα δυο φασκελα στον ροκ τα επεστρεψες;
το ενα γιατι σε ολες αυτες οι λαλακιες που γινονται ειναι και αυτος συνυπευθυνος
το δευτερο γιατι καθεται και γραφει ενω εχει πιει τιποτα τσιπουρα ή ρακες

καλα που λεει μαλακιες οτι με τον κεχρη προπονητη η ολυμπια δεν εχει καμια τυχη.
απο την μια το καλοκαιρι ελεγε οτι ολοι αυτοι ειναι λιγοι για την εθνικη και δεν τους καλεσε σαν εκλεκτορας απο την αλλη με τον κεχρη που τους εμπιστευεται απο οταν δεν υπηρχαν στο σουμπουτεικο χαρτη εχουν σπασει φετος τα κοντερ με δυο ομαδες στην τετραδα ολων των τουρνουα

για ρωτα τον ποσους παικτες εχει βγαλει στους φαλκονς δεκα χρονια. τελευταιος ησουν εσυ βελι μεταγραφη απο την ραφηνα κιολας ως ταλενταρα.
αμα γραψω ποσοι εχουν φυγει καμμενοι θα πεσει το σαιτ
αλλα αλλος κακος προπονητης δεν υπαρχει παρα μονο εγω
και για αυτο ασχολειται μαζι μου και οχι για αλλους λογους οπως αυτον που λεει η παροιμια "να ηταν η ζηλια ψωρα να γεμιζε ολη η χωρα"

αμ το αλλο
The Rock έγραψε:
. Το μονο που χαρηκα ηταν η νικη του αγαπημενου μου κ τεραστιου λεβενταρου (που πολλοι βιαστηκαν να τον πουν ξοφλημενο κλπ) επι του (πολυ ανεβασμενου κ σοβαρου μεν , αλλα με υφακι δε) παπα.
ο παππας εχει υφακι.
απο τα καλυτερα παιδια αν και το παιδι ειναι λαθος ορος
οικογενειαρχης που ηρθε μετα απο απραξια δεκαετιας και μεσα σε λιγο σουμπουτεικα χρονο εξελιχθηκε στο επακρο. Χαμογελαστος παντα με τον καλο λογο μεσα σε λιγους μηνες κερδισε οχι την συμπαθεια ολων στην ολυμπια (αυτη την ειχε πριν ελθει) αλλα την ανεση και την οικειοτητα λες και ειναι πεντε χρονια στην ομαδα.
Τι θελατε;
να ερθει να φιλησει το χερι του ντον τζιορτζιο κουτεονε πριν μπει να παιξει;
να παρει την ευχη του "νονου" για να μπορει να κανει κηδειες και να πρωταγωνιστει;
και τωρα με τις παπαριες για υφακι πως θα τον παρει εθνικη ο κουτεονε; πως θα του πει μπες παικταρα μου και καθαρισε; ε;
'η εχει καλυτερους;
'η να περιμενουμε ποτε θα βγει στην συνταξη ολη η παλιοσειρα για να μπει κανεις στο κλειστο λομπι των αξιων κατα κουτη για να παιζουν εθνικη;
τωρα αν ακομα ο Παππας δεν ξερει να κανει αμυντικες οπως εσυ... αυτο ειναι οντως δικη μου ευθυνη γιατι εδω στην ολυμπια δεν εχουμε πολλα λεφτα για να αλλαζουμε τσοχες καθε τρεις και λιγο απο μαδημενο πελος και δεν τους δειχνω πως γινεται.

το μονο καλο ειναι οτι πλεον εγω προσωπικα δεν εχω λογο να παρεξηγησω κανεναν γιατι οπως με ξερουν ολοι τους ξερω και εγω. Παρεξηγηση μετα απο τοσα χρονια δεν γινεται. Τις κουμπαρες παιζουμε κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας και στο τελος ο καθενας μας κανει το κοντο του και το μακρυ του.

αντε με το καλο να βρεθουμε την κυριακη.
καλο το φορουμ δεν λεω αλλα απο κοντα εχει αλλη χαρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 10:21 am

"'τωρα αν ακομα ο Παππας δεν ξερει να κανει αμυντικες οπως εσυ... αυτο ειναι οντως δικη μου ευθυνη γιατι εδω στην ολυμπια δεν εχουμε πολλα λεφτα για να αλλαζουμε τσοχες καθε τρεις και λιγο απο μαδημενο πελος και δεν τους δειχνω πως γινεται."'


ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΑΜΥΝΤΙΚΕΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΤΣΟΧΕΣ,ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΤΙΣ ΞΕΠΟΥΠΟΥΛΙΑΣΜΕΝΕΣ....
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ,ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΑΝΤΣΟΥΔΗ...ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ...ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΜΥΝΤΙΚΕΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΤΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...ΣΙΓΑ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΡΚΑΡΕΙ....

Η ΚΑΛΗ ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΙΣΜΑ ,ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ,ΠΛΗΡΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΦΑΣΗΣ,ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΧΕΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 11:13 am

ξΥΠΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΕ

αμα ειναι να σου εξηγουμε και τα αστεια δεν εχει γουστο

η καλη αμυντικη θελει γερο καρπο και σταθερο για 5 με 10 ποντους διαδρομη

και παει η αμυντικη συστημενη. Ξυριζει λιγακι την τσοχα αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.

Το παιγνιδι του Γκαουτσι τους δειχνω για τις αμυντικες.
Γιατι φιλοτιμος δεν λεω ο ροκ αλλα ο μαλτεζος ειναι ετη φωτος μπροστα
Αφου καμια φορα αναρωτιεμαι γιατι παιδευεται χωρις λογο ο ανθρωπος.
Παρτην λεβεντη μου στο χερι βαλτην οπως σε βολευει και δεν εγινε τιποτα.

Ομως ποιος σου ειπε οτι δειχνουμε το παιχνιδι μου με τον Πρατσουδη στην λεσχη;
ΑΠΟ ΠΟΥ ΔΙΕΡΡΕΥΣΕ;
Ενταξει ομολογω. Ο Ξιφαρας που ειναι Χασαπης ηθελε να μαθει μια νεα τεχνικη σφαξιματος και επειδη μια εικονα ειναι χιλιες λεξεις βαλαμε λιγακι διαιτησια Δημοπουλου. Τον βλεπεις ο ανθρωπος ειναι κατερτισμενος. Σου δινει ενα αναποδο στην αρχη για να σπασει τον τσαμπουκα και να δωσει γραμμη στον αντιπλαο και μετα σε περναει πριονοκορδελα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
levedaros

levedaros


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 11:58 am

Κεχρή τα μπερδεύεις λίγο…στο συγκεκριμένο ματς που λες χάσατε 3-0 και σου έκανα 2 εσκεμμένα….να λες τα πράγματα όπως είναι…και φυσικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να στο ξανακάνω !!!!Εδώ μου το έκανε ο Μπέης πέρσι στο ομαδικό 5 δευτερόλεπτα πριν από την λήξη η και ήμασταν 1-1 και σύνολο τα παιχνίδια ισοπαλία . .και η μπάλα πήγε στο κόρνερ μιλάμε για τέτοιο εσκεμμένο!!! ΕΕΕ ΚΑΙ ??? να μην του ξαναμιλήσω??? Να τσακωθώ ????καμιά σχέση θα του κάνω το ίδιο αν μου βρεθεί η ευκαιρία!!! Το ματς έληξε μετά και του έδωσα και το χέρι!!!
Ταλέντα είναι ο Μπέης και 30φυλλου γιατί τα χεριά τους πάνε καλυτέρα από όλους!!! Λες λες στον Κουτή αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αφού δεν τον πας και του καταλογίζεις ένα σωρό πράγματα γιατί όταν νικήσαμε τον Άτλα στο πρώτο τουρνουά πήρες τηλ για να του πεις συγχαρητήρια το βράδι ???? Από την μια έτσι από την άλλη γιουβέτσι!!! Όσο για τον Παππά έχω να σου πω τα εξής, εγώ δεν είχα ξαναπαίξει ποτέ μαζί του αλλά έβλεπα τα αποτελέσματα του και ήταν πολύ καλά, όταν παίξαμε μαζί κατάλαβα ότι τελικά ήταν ακόμα καλύτερος από ότι νόμιζα και για μένα αυτή την στιγμή νούμερο 1 στην ολύμπια και για αυτό του εξέφρασα τα συγχαρητήρια μου !!! Για τη εθνική δεν μετράει μόνο αυτό, μετράνε και αλλά πολλά όπως ξέρεις…η εμπειρία ακόμα και το πόσο υπολογίζουν τον αντίπαλο κ.α. Εκλέκτορας υπάρχει ο οποίος έχει κάνει επιτυχίες με την εθνική αλλά και με την ομάδα του και είναι άξιος προπονητής αλλά και παίχτης παγκοσμίου κλάσης αναγνωρισμένος εκτός και εντός Ελλάδος οπότε η άποψη του θα είναι σεβαστή!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 1:10 pm

ξΥΠΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΕ

αμα ειναι να σου εξηγουμε και τα αστεια δεν εχει γουστο

η καλη αμυντικη θελει γερο καρπο και σταθερο για 5 με 10 ποντους διαδρομη

και παει η αμυντικη συστημενη. Ξυριζει λιγακι την τσοχα αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.



ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ.ΣΤΑΘΕΡΟ ΧΕΡΙ.ΤΕΝΤΩΜΕΝΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΓΚΥΛΩΣΗ ΚΑΙ ......ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ...ΣΤΟΥΣ 5-10 ΠΟΝΤΟΥΣ....ΑΝ ΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΘΟΔΟ ΒΓΑΙΝΕΙς ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΟΥΤ ΟΤΑΝ Η ΜΠΑΛΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ,ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΛΑΣΑΡΙΣΤΕΙΣ ΚΑΛΑ....ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!!!!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 1:13 pm

""Λες λες στον Κουτή αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αφού δεν τον πας και του καταλογίζεις ένα σωρό πράγματα γιατί όταν νικήσαμε τον Άτλα στο πρώτο τουρνουά πήρες τηλ για να του πεις συγχαρητήρια το βράδι ???? Από την μια έτσι από την άλλη γιουβέτσι!!!"''


Ε ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΑΡΕ? ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΟΤΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ...

ΕΤΣΙ ..ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ...ΤΟΥΜΠΑ...ΤΟΥΛΟΥΜΠΑ ...ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 10:37 pm

levedaros έγραψε:
Κεχρή τα μπερδεύεις λίγο…στο συγκεκριμένο ματς που λες χάσατε 3-0 και σου έκανα 2 εσκεμμένα….να λες τα πράγματα όπως είναι…και φυσικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να στο ξανακάνω !!!!Εδώ μου το έκανε ο Μπέης πέρσι στο ομαδικό 5 δευτερόλεπτα πριν από την λήξη η και ήμασταν 1-1 και σύνολο τα παιχνίδια ισοπαλία . .και η μπάλα πήγε στο κόρνερ μιλάμε για τέτοιο εσκεμμένο!!! ΕΕΕ ΚΑΙ ??? να μην του ξαναμιλήσω??? Να τσακωθώ ????καμιά σχέση θα του κάνω το ίδιο αν μου βρεθεί η ευκαιρία!!! Το ματς έληξε μετά και του έδωσα και το χέρι!!!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΑ ΕΓΩ; ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ; ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΦΩΝΑΞΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΜΠΑΚ. ΤΡΙΑ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ Η ΜΠΑΛΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΠΟΤΕ.

Ταλέντα είναι ο Μπέης και 30φυλλου γιατί τα χεριά τους πάνε καλυτέρα από όλους!!! Λες λες στον Κουτή αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αφού δεν τον πας και του καταλογίζεις ένα σωρό πράγματα γιατί όταν νικήσαμε τον Άτλα στο πρώτο τουρνουά πήρες τηλ για να του πεις συγχαρητήρια το βράδι ???? Από την μια έτσι από την άλλη γιουβέτσι!!!

ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΩ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑΝ ΟΙ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΣΥΝΕΧΑΡΗΚΑ. ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΦΟΡΑΝΕ ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ. ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΙΖΑ.

Όσο για τον Παππά έχω να σου πω τα εξής, εγώ δεν είχα ξαναπαίξει ποτέ μαζί του αλλά έβλεπα τα αποτελέσματα του και ήταν πολύ καλά, όταν παίξαμε μαζί κατάλαβα ότι τελικά ήταν ακόμα καλύτερος από ότι νόμιζα και για μένα αυτή την στιγμή νούμερο 1 στην ολύμπια και για αυτό του εξέφρασα τα συγχαρητήρια μου !!!

Ο ΜΑΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ. ΘΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΑ ΣΥΧΑΡΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΗΤΣΟΥ...

Για τη εθνική δεν μετράει μόνο αυτό, μετράνε και αλλά πολλά όπως ξέρεις…η εμπειρία ακόμα και το πόσο υπολογίζουν τον αντίπαλο κ.α. Εκλέκτορας υπάρχει ο οποίος έχει κάνει επιτυχίες με την εθνική αλλά και με την ομάδα του και είναι άξιος προπονητής αλλά και παίχτης παγκοσμίου κλάσης αναγνωρισμένος εκτός και εντός Ελλάδος οπότε η άποψη του θα είναι σεβαστή!!!

ΑΝ ΟΜΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΟΥΔΕΙΣ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΣΤΡΑΒΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 10:49 pm

stamatopoulos έγραψε:

Ε ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΑΡΕ? ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΟΤΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ...

ΕΤΣΙ ..ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ...ΤΟΥΜΠΑ...ΤΟΥΛΟΥΜΠΑ ...ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ!!!!!!!!!

ΝΤΡΟΠΗ. ΓΛΥΦΤΗΣ ΕΓΩ; ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΓΛΥΨΩ; ΤΕΤΟΙΟ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΕ;
ΘΑ ΣΑΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΜΑΛΤΕΖΙΚΑ. ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΟΜΩΣ.

ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΣ ΣΥΧΑΡΙΚΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΣΑΣ.

ΣΑΦΗΣ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 11:49 pm

""ΝΤΡΟΠΗ. ΓΛΥΦΤΗΣ ΕΓΩ; ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΓΛΥΨΩ; ΤΕΤΟΙΟ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΕ;
ΘΑ ΣΑΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΜΑΛΤΕΖΙΚΑ. ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΟΜΩΣ.

ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΣ ΣΥΧΑΡΙΚΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΣΑΣ.

ΣΑΦΗΣ;""'



ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙς ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ,ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΛΛΗΝΑ,ΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙς ΤΟ ΧΕΡΙ,,ΟΤΑΝ ΚΕΡΔΙΖΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ...ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΛΟΙ ΜΑς ΠΟΥ ΜΑς ΣΥΓΧΑΙΡΑΝΕ ΗΤΑΝ ΜΑΛΑΚΕΣ?
ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΠΟΤΕ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙΣ ΕΣΥ..ΘΑ ΠΕΙς ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ?
ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΟΜΩΣ Ο ΑΤΛΑΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΡΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΚΙΑ!!!!

ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΤΛΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΑ ΟΥΤΕ ΤΟΣΣΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ....ΕΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙς ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ,ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 2011
» SubbiNews.gr - Κύπελλο Ελλάδος 2011
» ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΙΑ 2010
» 32ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
» επικαιροτητα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: