Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 06, 2011 10:45 pm

ναι ναι..τουλουμπα με σαλτσα πικαντικη εχεις φαει ποτε? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα!!!!!!!

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!

"εγω που ημου παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ..συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 06, 2011 10:52 pm

καπου διαβασα οτι στη παλαια διαθηκη,εκει στην ερημο δεν τους ηρθε το "μαννα εξ ουρανου"...τους ηρθε η τουλουμπα,και το καταιφι εξ ουρανου" με μηδεν τοις εκατο λιπαρα.... χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!


"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"..συγγραφεας κεχρης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 11, 2011 7:27 pm

adis έγραψε:
Σταματοπουλε δημοσια σε ευχαριστω!!!
ΠΡΟΔΟΤΗ σου γαμιετε η μ.....ουλα οποιος και αν εισαι που θα μου πεις οτι τα πηρα κιολας παλιομαλακα.
Ακους εκει ρε κοσμε εγω κανω πισω και μεσα μου σκαω και ο πουστης που γραφει με ψευτικο ονομα
μου λεει οτι μου τα σταξαν γαμω το μουνι που τον πεταγε....

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΕΣ...

Υ.Γ>>ΑΣ ΜΕ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ....ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ! ! !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Νομίζω ότι η ελευθερία της έκφρασης έχει φτάσει στα όρια της με τα παραπάνω κείμενα. Ίσως να τα ξεπέρασε κιόλας.
pale pale pale pale pale
Αν πάντως εξαιρέσουμε το ότι ο ADIS τα πήρε (κρανίο εννοώ...) όλα τα άλλα (του προδότη...) είναι ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ affraid affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)
» εθνικο πρωταθλημα
» Ομαδικό Πρωτάθλημα
» ομαδικο πρωταθλημα
» 8-5 Ομαδικο πρωταθλημα παιδων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: