Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΠεμ Σεπ 01, 2011 12:09 pm

Σε συναντηση που ειχα χτες με τον ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ και τον ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΑΤΛΑ ενημερωθηκα τα εξης...
σε καποια μυστικα πηγαδακια ΕΙΠΩΘΗΚΕ οτι οι β ομαδες δεν πρεπει να παιξουν πρωταθλημα διοτι υπαρχει ο κινδυνος να στηθουν αγωνες και να επηρεαστουν αποτελεσματα...
1.οποιος σκεφτεται ετσι,ειναι ο ιδιος ΑΡΧΙΚΛΙΚΑΔΟΡΟΣ και εχει γνωση και παρελθον τετοιων γεγονοτων...
2.καμια β ομαδα δεν μπορει να επηρεασει αποτελεσματα απο τις θεωρητικα,δυνατες και πρωτοκλασατες α ομαδες,ουτε και να κοψει βαθμους..
3.του χρονου θα παιζουν 6 ομαδες στο champions league και στο europa cup.οποτε οι θεωριτικα δυνατες πρωτες ομαδες θα παιξουν ολες..
4.καμια β ομαδα δεν μπορει να στερησει πρωταθλημα,στις θεωρητικα υσχυροτατες,πρωτοκλασατες Α ΟΜΑΔΕς του χωρου μας..οι 4 τουλαχιστον ισχυρες Α ομαδες που θα διεκδικησουν πρωταθλημα φετος θα λυσουν τις διαφορες μονες τους στα τραπεζια χωρις βοηθειες(που δεν τις χρειαζονται)..
5.επιτελους καποιοι γραφικοι πρεπει να καταλαβουν το εξης...τουλαχιστον 40-50 ατομα στο χωρο δεν εχουν συμμετασχει ποτε ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ,ΠΡΟΕΔΡΙΛΙΚΙΑ,ΣΤΗΣΙΜΑΤΑ,ΤΣΑΤΣΙΛΙΚΙΑ,ΚΟΛΕΚΤΙΒΕΣ και ενδιαφερονται μονο για να παιξουν.μονο να παιζουν( με τα καλα τους και τα κακα τους )και τιποτε παραπανω..

6.για να μην παρερμηνευτει αυτο που ειπα για συμβουλια,και προεδριλικια,εννοω ολους αυτους τους γραφικους που τοσα χρονια το μονο που προσφεραν στο χωρο ειναι,στησιματα,"αρματα",ομοσπονδιες με δεκα καταστατικα,ρεζιλεμα της χωρας στο εξωτερικο,δικαστηρια,και το σημαντικοτερο,να γλυφουμε κολους για να παιξουμε,να μην ξερουμε που και γιατι παιζουμε,να βαζουμε γκολ σε κονσερβοκουτια,και να κουβαλαμε σα τους γυφτους,δεξια και αριστερα,και οπου μας εξηπηρετησουν..

γνωμη μου παντα ε?

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!! ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ.Η ΠΑΙΧΤΕ ΚΑΙ ΝΟΙΑΣΤΟΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΟ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΣΑς,Η ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΟΥΛΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΠεμ Σεπ 01, 2011 8:39 pm

ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ.Η ΠΑΙΧΤΕ ΚΑΙ ΝΟΙΑΣΤΟΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΟ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΣΑς,Η ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΟΥΛΟ!!!!

το δευτερο ποστ του που αξιζει. Λεω μαλιστα να το βαλω για υπογραφη μου.
(θα διορθωσω το νοιαστητε ορθογραφικως γιατι θα τυφλωθει κανεις...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΠαρ Σεπ 02, 2011 10:00 am

ΒΕΒΑΙΩς ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙς ΓΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ....
ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΗΤΑΝ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΥς ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΒΕΒΑΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ..ΑΝ ΚΑΙ ΥΠΟΓΕΙΑ..ΠΙΟ ΕΥΕΛΙΚΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ
ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ...

ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΩΜΕΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑ!!!!!!
ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΟΛΕς ΤΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙς ΜΟΥ ΝΑ ΤΙς ΔΙΟΡΘΩΝΕΙς ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ!!!!!

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΠαρ Σεπ 02, 2011 9:59 pm

Τελικα μαθαινω οτι η Α κατηγορια θα διεξαχθει με 7 ομαδες αντι για 6.
Και η 7η δεν θα ειναι η Γλυφαδα αλλα οι Μπλεηντς !!!
Η Γλυφαδα ενω ειχε να παιξει μπαραζ για την 6η θεση τελικα θα γινουν 7 οι ομαδες και ομως αυτη θα πεσει.
Φαινεται καποια γραμματια ανεξοφλητα υπαρχουν...
Το εξυπνο το πουλι απο την μυτη πιανεται λεει η παροιμια.
Το αστειο ειναι οτι μου ειπανε οτι δεν προχωρησαν στο μοντελο με 8 ομαδες γιατι δεν τους βγαινει ο χρονος. Και το ειπε ο Χρηστος αυτο !!!
Εγω προσωπικα αν και πολλες φορες διαφωνω με τον Αγγελινα Τ Ε Τ Ο Ι Α Μ Α Λ Α Κ Ι Α δεν θα ελεγε ποτε.
Αφου οι 7 ομαδες ειναι ακριβως το ιδιο προγραμμα με τις 8 απλως στις 7 το ενα ματς ειναι ρεπο. Στις 8 αν θελεις να τρεξεις το προγραμμα χρειαζεσαι μονο εναν εξτρα διαιτητη ενω με 7 θελεις 2 ομαδες εξτρα για διαιτησια.
Ασε που φευγοντας απο το μοντελο των 6 ομαδων χρειαζεσαι και 3η κυριακη ειτε εχεις 7 ειτε 8 ειτε 9 ομαδες.
Καποια αλλη πηγη με ειπε οτι του χρονου λεει θα βγουν 6 ομαδες ευρωπη οποτε πρωταθλημα με 6 ομαδες που ολες θα βγουν ευρωπη ακομη και αυτη που θα πεσει δεν ειναι ωραιο. Συμφωνω.
ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΙΟΝΙΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΗΝ 6Η ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΑ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΥΠΟΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Α; Και δινεις εξτρα κινητρο στην β εθνικη και μεγαλυτερο ενδιαφερον στις ομαδες. Οποτε και οποιος δεν παιξει α εθνικη δεν μπορει θα σκεφτει οτι μηπως ειναι καλυτερα...;
Αυτο που μου εκανε ομως εντυπωση ειναι οτι τα μελη του συμβουλιου δεν ψηφισαν. Τοτε προς τι η υπαρξη συμβουλιου και οι συνεδριασεις αν οι αποφασεις παιρνονται χωρις δημοκρατικες διαδικασιες;
Αν ο καθενας υπευθυνος αποφασιζει εν λευκω χωρις να λογοδοτει στους υπολοιπους 6 τοτε ποιος θα ανακαλεσει εναν υπευθυνο που θα κανει καταχρηση εξουσιας ή βλακεια ολκης;
Δηλαδη θα μπορει ο ταμιας να πει συνδρομη 1 ευρω ετησιως ή 200ευρω μηνιαιως χωρις να ψηφισθει απο το συνολο του συμβουλιου;
'Η μπορει να πει με τα λεφτα θα παρουμε αντι για κυπελα σοκολατες;

Θυμιζω για να μην παρερμηνευονται οι προθεσεις των σχολιων μου οτι δεν με κοφτει ΠΛΕΟΝ η πολιτικη στο ελληνικο επιτραπεζιο ποδοσφαιρο εχω παραιτηθει απο εκπροσωπος της ομαδας μου απο περσι και δεν επιθυμουσα να μετεχω ως εκπροσωπος της στο συμβουλιο οταν συγκροτηθηκε προ διμηνου.

Και μην ξεχνατε οτι ειμαι ψευτης υβριστης λασπολογος και αλλα πολλα παρεμφερη οπως απεδειξε ο παντα αξιοπιστος στα συμπερασματα του σταματοπουλος.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Παρ Σεπ 02, 2011 10:18 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΠαρ Σεπ 02, 2011 10:15 pm

και κατι αλλο αστειο που ακουσα.
αν ενωθουν δυο ομαδες οι μεταγραφες τους δεν μπορουν να παιξουν !!!
γιατι λεει αν ο φουφουτος ηρθε στην ρεαλ ανω ραχουλας με μεταγραφη απο την ρεαλ αετοραχης αλλα την επομενη η ρεαλ ανω ραχουλας ενωνοταν με την ρεαλ κατω ραχουλας τοτε ο φουφουτος θα θεωρειτο οτι εκανε δυο μεταγραφες που απαγορευεται !!!
καταλαβαινετε γιατι τα ελληνικα γιαουρτια ειναι τα καλυτερα στον κοσμο;

τι φταιει ο φουφουτος αν οι προεδροι της ανω και κατω ραχουλας αποφασισαν να ενωθουν για την μεγαλη ιδεα της ρεαλ ανω κατω ραχουλας;
αυτος μια μεταγραφη εκανε μονο και οι ομαδες μια απλη ενωση-συγχωνευση.

πως τα καταφερνουμε να σπαμε το μυαλο μας για να κανουμε την απολυτη λαμογια αλλα να μην μπορουμε να κατανοησουμε το αυτονοητο;

το αστειο ειναι οτι καποιοι παρεξηγηθηκαν που τους ειπα ξεφτιλες. Λες και εγω δεν ειμαι ο μεγαλυτερος ξεφτιλας που καθομαι και ασχολουμαι με ξεφτιλες;

το κοβω γιατι δεν μου αρεσει η αυτοκριτικη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΠαρ Σεπ 02, 2011 11:18 pm

καταρχας κωστα,οταν βριζεις κοσμο επωνυμα,οταν αποκαλεις ξεφτελισμενες κοτες,και μαλακομπουκωμενους,οσους ΕΠΑΙΞΑΝ και ΨΗΦΙΣΑΝ στο συγκεκριμενο τουρνουα,οταν αποκαλεσες κολογλειφτη τον αλιαδη η απειλουσες εαν σου πειραξουν την ομαδα..αυτα τι ηταν? ΖΩΓΡΑΦΙΕς...για να μην ξαναπιασουμε,τα περι ατλα και παιχτων του....παραδεξου και μερικα πραγματα..

στο διαταυτα ομως..αυτα που γραφεις εγω προσωπικα δεν τα γνωριζω,και πιστευω και ο περισσοτερος κοσμος..
αγωνιστικο πλανο της χρονιας,καταστατικο,συνδρομες κ.λ.π ακομη δεν ανακοινωθηκαν....
κατσε να βγει,να διαβασουμε και μεις,να δουμε τι εγινε,ποιοι επεσαν,.ποιοι εμειναν,ποιοι θα παιξουν,πως θα παιξουν,και μετα το συζηταμε..ετσι που τα χωνεις ολα μαζεμενα εγω προσωπικα εχασα το λογαριασμο..δεν ειναι ολοι ενημερωμενοι για τα παντα ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ..ουτε εχουν ολοι την ιδια ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ.....
ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...εγραψες οτι τα μελη του διοικητικου συμβουλιου,ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΑΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙς ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΙ ΧΩΡΙς ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕς ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕς....
ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?
κατσε να δουμε τι εγινε και τι αποφασισαν και ενα ενα ,για να καταλαβαινουμε κιολας,το συζηταμε!!!!!

'εγω που παντα ημουν λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"..συγγραφεας κεχρης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΠαρ Σεπ 02, 2011 11:45 pm

ΜΙΑ ΦΟΡΑ γραφεις 2 ποστ ,κανεις δεν μπορει να σου πει κουβεντα,ΑΚΟΜΗ,
και βγαινεις και κανεις αυτοκριτικη,και αυτοχαρακτηριζεσαι..αχαχαχαχχαχχααχ...
τι εισαι εσυ ρε πουστη μου!!!!
περιμενε λιγο να τα μαθουμε,να τα διαβασουμε,και σε μπινελικωνω εγω μετα μη φοβασαι!!!!
αν ειναι δυνατον ρε!!! μια φορα γραφει ο κεχρης ,και δεν μπορουμε να του γραψουμε τιποτε με στοιχεια,ΑΚΟΜΗ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟΒΡΙΖΕΤΑΙ!!!!

ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.


"εγω που ειμαι λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ...συγγραφεας κεχρης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΣαβ Σεπ 03, 2011 6:07 am

NAI

(βουλωμενο γραμμα διαβαζεις σταματοπουλε...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΣαβ Σεπ 03, 2011 9:56 pm

ρε κωστα γραφεις.."αυτο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ειναι οτι τα μελη του διοικητικου συμβουλιου δεν ψηφισαν..προς τι η υπαρξη του συμβουλιου εαν δεν υπαρχουν δημοκρατικες διαδικασιες...εαν καποιος αποφασιζει εν λευκω ποιος θα τον ανακαλεσει,ωστε να μην κανει καταχρηση,η βλακεια"

εγω δεν γνωριζω,ουτε απο διοικητικα,ουτε απο νομοθετικα...
απο οτι ξερω ομως,και εξακριβωσα,
1.στο συγκεκριμενο διοικητικο συμβουλιο καθε θεμα το εξεταζουν το συζητανε,λεει ο καθενας τη γνωμη του,και μετα παιρνεται αποφαση απο κοινου..

2.ακομη και διαφωνια να υπαρχει,ισχυει η πλειοψηφια,αρα δεν λεει καποιος μια μαλακια,και να γινεται νομος

3.το συγκεκριμενο συμβουλιο αποτελειται απο ανθρωπους με ,γνωση,προσωπικοτητα,και εμπειρια..

4.ποτε δεν σου απαγορευτηκε να συμετασχεις στο συγκεκριμενο συμβουλιο,εχεις και προσωπικοτητα,και γνωση,και εμπειρια.

5.εαν αποφασιστει κατι και συμφωνησουν ολοι,η οι περισσοτεροι,δεν ειναι υποχρεωτικο να βγαλουν,ΟΥΤΕ ΚΑΛΠΗ,,ΟΥΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ.και η συμφωνια της πλειοψηφιας,με το λογο ,ειναι δημοκρατικη

6.εαν εσυ θες 10 ομαδες,και εγω 20,ειναι προσωπικη μας αποψη ..υπαρχει υπευθυνος αγωνιστικου πλανου,ο οποιος κατι θα εχει σκεφτει με την προταση του,και εγινε αποδεκτη..γιαυτο υπαρχει συμβουλιο για να μην γινεται η ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΥΛΑ ΣΟΥ...

νομιζεις οτι ειναι σωστο,καποιος να διαβαζει,και να υποθετει οτι στα συμβουλια υπαρχει ενας ΜΠΡΑΒΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΣΤΗΓΙΟ και κανει οτι γουσταρει?
δεν ειναι δημοκρατικο να συζητανε και να αποφασιζουν? ειτε μας αρεσει κατι ειτε δεν μας αρεσει?
χρονος υπαρχει,υπομονη υπαρχει,και οι ΠΑΝΤΕΣ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ...

με το να γραφουμε οτι ο υπευθυνος αγωνιστικου εβγαλε ενα πλανο(μαλακια -ξεμαλακια)
και οτι αντι για δημοκρατια,στο συμβουλιο επικρατει χουντα,
τι κερδιζουμε? πες μου σε παρακαλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΣαβ Σεπ 03, 2011 9:59 pm

bounce bounce οππππ!!!! ξεχασα να υπαγραψω πριν!!!!


"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης,και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ...ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑς...συγγραφεας κεχρης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 6:27 am

stamatopoulos έγραψε:
ρε κωστα γραφεις.."αυτο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ειναι οτι τα μελη του διοικητικου συμβουλιου δεν ψηφισαν..προς τι η υπαρξη του συμβουλιου εαν δεν υπαρχουν δημοκρατικες διαδικασιες...εαν καποιος αποφασιζει εν λευκω ποιος θα τον ανακαλεσει,ωστε να μην κανει καταχρηση,η βλακεια"

εγω δεν γνωριζω,ουτε απο διοικητικα,ουτε απο νομοθετικα...
ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΓΝΩΜΗ
απο οτι ξερω ομως,και εξακριβωσα,
1.στο συγκεκριμενο διοικητικο συμβουλιο καθε θεμα το εξεταζουν το συζητανε,λεει ο καθενας τη γνωμη του,και μετα παιρνεται αποφαση απο κοινου..
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !! ΜΕ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΝΑΥΔΟ. ΤΟ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ;

2.ακομη και διαφωνια να υπαρχει,ισχυει η πλειοψηφια,αρα δεν λεει καποιος μια μαλακια,και να γινεται νομος
ΠΩΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΟΥΝ;

3.το συγκεκριμενο συμβουλιο αποτελειται απο ανθρωπους με ,γνωση,προσωπικοτητα,και εμπειρια..
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΣΧΕΥΤΟΥΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΟΥΣ...

4.ποτε δεν σου απαγορευτηκε να συμετασχεις στο συγκεκριμενο συμβουλιο,εχεις και προσωπικοτητα,και γνωση,και εμπειρια.
ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΠΛΕΟΝ ΚΑΜΙΑ ΕΝΕΡΓΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΝΑΜΙΞΗ, ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΔΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΚΛΑΨΙΑΡΗΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΣ ΖΗΛΙΑΡΗΣ ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ.

5.εαν αποφασιστει κατι και συμφωνησουν ολοι,η οι περισσοτεροι,δεν ειναι υποχρεωτικο να βγαλουν,ΟΥΤΕ ΚΑΛΠΗ,,ΟΥΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ.και η συμφωνια της πλειοψηφιας,με το λογο ,ειναι δημοκρατικη
ΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΝΟΜΕΣ.ΑΥΤΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ 4 ΝΟΜΑΤΑΙΟΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ 6 ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ 4 ΣΤΟΥΣ 7 ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

6.εαν εσυ θες 10 ομαδες,και εγω 20,ειναι προσωπικη μας αποψη ..υπαρχει υπευθυνος αγωνιστικου πλανου,ο οποιος κατι θα εχει σκεφτει με την προταση του,και εγινε αποδεκτη..γιαυτο υπαρχει συμβουλιο για να μην γινεται η ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΥΛΑ ΣΟΥ...

ΑΝ ΘΕΛΩ 6 Ή 8 Ή 200 ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΝ ΑΠΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ. Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΣΕΒΟΜΕΝΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΔΗ ΔΙΑΜΟΡΦΩΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

νομιζεις οτι ειναι σωστο,καποιος να διαβαζει,και να υποθετει οτι στα συμβουλια υπαρχει ενας ΜΠΡΑΒΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΣΤΗΓΙΟ και κανει οτι γουσταρει?
ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...
δεν ειναι δημοκρατικο να συζητανε και να αποφασιζουν? ειτε μας αρεσει κατι ειτε δεν μας αρεσει?
χρονος υπαρχει,υπομονη υπαρχει,και οι ΠΑΝΤΕΣ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ...
ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ. ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ.

με το να γραφουμε οτι ο υπευθυνος αγωνιστικου εβγαλε ενα πλανο(μαλακια -ξεμαλακια)
και οτι αντι για δημοκρατια,στο συμβουλιο επικρατει χουντα,
τι κερδιζουμε? πες μου σε παρακαλω
ΜΗΠΩΣ ΟΤΙ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 6:31 am

stamatopoulos έγραψε:
bounce bounce οππππ!!!! ξεχασα να υπαγραψω πριν!!!!


"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης,και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ...ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑς...συγγραφεας κεχρης...

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 11:04 am

δεν χρειαζεται νομιζω να εχεις γνωσεις δικηγορου,ουτε να επιτελεσεις προεδρος ,για να πεις οτι αφου ενα συμβουλιο συγκεπτεται,και αποφασιζει καποια πραγματα ειναι ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ..
εαν για σενα ,πρεπει να βγαζουν καλπη,δικαιωμα σου...
εαν για σενα την αποψη τους δεν την λενε,και αφου ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΑΝ στη καλπη,δεχτηκαν τις αποψεις με ΣΦΑΛΙΑΡΕς,,δικαιωμα σου...
εαν δεν εχεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ,(οπως λες)πολυ καλα κανεις που δεν συμμετεχεις...
εαν το συμβουλιο αποτελειται απο ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΟΥΣ δικαιωμα σου να το πιστευεις..
εαν για σενα ο υπευθυνος του αγωνιστικου δεν εχει ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΠΛΑΝΟ ,και τη γνωμη του την ΕΠΙΒΑΛΕΙ Η ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ δικαιωμα σου...

εγω δεν μπορω να σου επιβαλω ποια θα επρεπε να ειναι η αποψη σου για τη δημοκρατια,ουτε το πως θα επρεπε να αποφασιζει το διοικητικο συμβουλιο.δικαιωμα σου να εχεις τη γνωμη σου...εξαλου οπως εγραψες σε αλλο ποστ,σου ειπανε ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ οτι ψηφιζεται και αποφασιζεται,παντα το αντιθετο απο οτι θες εσυ...

υγ..το οτι δεν εκφραζει καποιος ,αποψη για..αριθμους ομαδων,συνενωσεις,αγωνιστικα πλανα,χρηματικα ποσα,..δεν σημαινει οτι δεν γνωριζει..να το θυμασαι αυτο...ισως προτιμαει να θελει μονο να παιζει,και οχι να κραζει σα το καφρο,σε θεματα που ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ, ψηφιστηκαν καποιοι να τα οργανωνουν...

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ"..συγγραφεας κεχρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 11:15 am

και για να γινω πιο σαφης..αν θελω και θελεις εαν συγκεκριμενο αριθμο ομαδων,στη κατηγορια,η ενα συγκεκριμενο αγωνιστικο πλανο,δεν απασχολει ουτε το συμβουλιο,ουτε τον κοσμο...παιζουμε,βλεπουμε,και κρινουμε...

εαν εμεις θελουμε καλπη,και αφισοκολησεις,για να ειναι ολα ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ,δεν απασχολει ουτε το συμβουλιο,ουτε τον κοσμο...παιζουμε βλεπουμε και κρινουμε...

εαν καποιοι στο συμβουλιο,τρομοκρατουνται,η τους επιβαλεται η αποψη,εχουν ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ,μπορουν να αποχωρησουν,η να καταγγειλουν δημοσια,το μπραβιλικι ,και τον εξαναγκασμο της αποψης των αλλων...

εχεις υπομονη να παιξουμε και να δουμε? καλως

εχεις υπομονη να απεχεις και να κραζεις? παλι καλως..

και μη κλαιγεσαι..παρολο το σεβασμο στην ιστορια και την αξια σου,οποιοσδηποτε χαρακτηρισμος σου απεδωσα,ειναι για μενα δικαιολογημενος..δεν παιρνω κανενα πισω....

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"...συγγραφεας κεχρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 12:50 pm

και μη κλαιγεσαι..παρολο το σεβασμο στην ιστορια και την αξια σου,οποιοσδηποτε χαρακτηρισμος σου απεδωσα,ειναι για μενα δικαιολογημενος..δεν παιρνω κανενα πισω....

δεν ζητησα μπακ.
και οπως ειπες καποτε :
και λεφτα υπαρχουν και δικηγοροι υπαρχουν.
και τα κειμενα υπαρχουν αμα καποιοι παρουσιαζουν συμπτωματα αλτσχαιμερ, συμπληρωνω εγω.

μυαλο δεν υπαρχει αλλα τι να κανει και ο θεουλης.
τα ριξε μαζεμενα και πολλοι κραταγανε ομπρελλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 1:07 pm

και μια και σε κοβω ενημερωμενο σαν να μην εισαι ο σταματοπουλος αλλα καποιος που ηταν στο συμβουλιο με λες ποιοι ηθελαν να πεσει η γλυφαδα αλλα παρολα αυτα ηθελαν και 7 ομαδες; ουτε 6 ουτε 8.

ο κουτης εγραψε οτι θα ψηφιζε 6.
ο ντερος λογικα δεν θα ηθελε να πεσει η ομαδα του.
ο κουραμπας απουσιαζε.
o βουλγαρης οπως κοινοποιησαν επισημως οι μπλεηντ δεν πηραν θεση επισημως
αρα εκκρεμει τι θεση πηραν οι ετεροι 3.

πες μας χριαστιανε μου να καταλαβουμε γιατι εγιναν 7 οι ομαδες και οχι 8 ή 6.
και γιατι επεσε η γλυφαδα και ανεβηκαν οι μπλεηντς;
ποιοι υποστηριξαν τι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΚυρ Σεπ 04, 2011 6:19 pm

μα ειναι λογικη αυτη? ο ενας εγραψε,ο αλλος θα σκεφτηκε,ο αλλος κοινοποιησε,ο αλλος ελειπε κ.λ.π. ξερεις εσυ η εγω τι ειπε ο καθενας εκει και πως αποφασισανε?

με θεωριες και εικασιες θα αποδειξουμε αν γινονται δημοκρατικες διαδικασιες,η πεφτει ξυλο?

εαν οι ομαδες εγιναν 7 αντι 8 η 6 ρωτα τον υπευθυνο αγωνιστικου και το πλανο του.μηπως τον εδειραν για να βγαλει πλανο?

ο οποισδηποτε μπορει να σου απαντησει σε αυτα που ρωτας,αν και δεν ειναι υποχρεωμενος,να μπει και να γραψει εδω μεσα...

για το αν θα επρεπε να ειναι 6...8....18 ομαδες στην κατηγορια,κατα πρωτον υπαρχουν 500 γνωμες ,και κατα δευτερον υπαρχει αγωνιστικο πλανο απο τον υπευθυνο...

για το αν η γλυφαδα επεσε,η επρεπε να μεινει..και το αν οι μπλεηντς ανεβηκαν,η επρεπε να μεινουν στη β υπαρχουν επισης 500 γνωμες,και καταστατικα...

δεν μπορει ΟΛΟΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΣΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ.ΟΥΤΕ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ...

"εγω που ειμαι λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prodotis




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 30/07/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΔευ Σεπ 05, 2011 2:30 pm

ΚΟΥΦΑΛΙΤΣΕΣ.....ΣΑΝ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Exclamation Exclamation Exclamation

ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑ ΒΓΩ....
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΚΟΛΙΑΣΩ ΑΠΟ Δ.Σ ΕΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΟΧΟ ΤΗΣ ΑΜΑΞΑΣ.....χαχαχαχαχα!!!!!

Α) Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΝΑ ΠΑΡΕΤΗΘΗ ΤΩΡΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΕΣ!!!
Β) Ο ΠΟΡΤΙΕΡΗΣ ΞΕΠΛΕΝΕΙ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΓΕΥΕΣΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ.....ΛΙΓΟΥΡΙΑ....
Γ) ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΠΟΙΩΝ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΜΑΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΛ.... Shocked
Δ) ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΞΥΚΟΠΗΜΑ ΣΤΗ ΣΟΝΙΑ ΤΟ ΛΑΛΑΓΑΤΕ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΜΕΤΑ ΚΟΤΕΨΑΤΕ ......ΚΟΤΕΣ ΛΙΡΑΤΕΣ ....ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ.....
Ε) ΤΟΥ ΑΛΙΑΔΗ ΠΟΣΑ ΤΟΥ ΔΩΣΑΤΕ .......?(ΕΥΡΩ...) ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΚΟΚΟ...?

ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΤΟ ΓΑΜΗΣΑΤΕ ΤΟ SUBBUTEAKI MAΣ.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΔευ Σεπ 05, 2011 4:59 pm

καλως τον προδοτη..μη χανεσαι να βγαινεις να τα λεμε...

ποια ειναι η σονια που πηγανε για πραξικοπημα?

στο προφιλ μου δεν γραφει αλλος..εξαλου δεν εχει κανεις τον κωδικο!!!!

εγω δεν πιστευω οτι του αλιαδη του κλεισανε το στομα.εκανε κατα τη γνωμη μου το σωστο για να ηρεμησουν τα πραγματα!!!


"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ" ...συγγραφεας κεχρης."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΔευ Σεπ 05, 2011 7:55 pm

Σταματοπουλε δημοσια σε ευχαριστω!!!
ΠΡΟΔΟΤΗ σου γαμιετε η μ.....ουλα οποιος και αν εισαι που θα μου πεις οτι τα πηρα κιολας παλιομαλακα.
Ακους εκει ρε κοσμε εγω κανω πισω και μεσα μου σκαω και ο πουστης που γραφει με ψευτικο ονομα
μου λεει οτι μου τα σταξαν γαμω το μουνι που τον πεταγε....

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΕΣ...

Υ.Γ>>ΑΣ ΜΕ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ....ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΔευ Σεπ 05, 2011 8:57 pm

πανο ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει ,και να κανει και πλακα.το θεμα ειναι να μπορει να αποδειξει,αυτα που λεει...
στο θεμα της γλυφαδας κρατησα ουδετερη σταση,πρωτον γιατι ειναι προσωπικο θεμα και δεν μου πεφτει λογος..ακομη και λογο να ειχα,με θεωριες του στυλ ,ο ενας ειναι σε "αρμα",...ο αλλος ηταν κοντα και μετα τον αδειασανε,..."στο συμβουλιο δεν ισχυει δημοκρατια αλλα πλακωνονται"....δεν βγαζουμε ακρη...
ειναι ενα δυσκολο θεμα,στο οποιο υπαρχουν πολλες γνωμες,και καποιοι πρεπει να αποφασισουν...
δευτερον η γλυφαδα δεν εδωσε ποτε δικαιωμα,ειναι σεβαστη ομαδα,και εχει προεδρο που ξερει καλα ,τα συμφεροντα της ομαδας...

συμφωνω με την αποφαση σας να ηρεμησουν τα πνευματα,και συμφωνω με τον ΤΟΥΛΟΥΜΠΑ που ειπε να ηρεμησουμε ολοι,και να ξεκινησουμε το πρωταθλημα ομαλα χωρις τσακωμους...

σημασια για μενα εχει να παιζουμε και να το ευχαριστιομαστε!!!!

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΔευ Σεπ 05, 2011 8:59 pm

ΩΧΧΧΧ!!!!! ξεχασα να αναφερω το συγγραφεα στην υπογραφη......συγγραφεας κεχρης!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΔευ Σεπ 05, 2011 10:20 pm

Eγω οτι ειχα να πω το ειπα.
Οι προεδροι ξερουν τι ισχυε για υποβιβασμο.
Η γλυφαδα εμαθε οτι οπως εστρωσες ετσι θα κοιμηθεις.
Και εγω πως καλως σταματησα να ασχολουμαι με τα διοικητικα.
Το μονο που μενει να μαθουν και οι υπολοιποι ποτε θα ερθει η σειρα τους...

Ειναι ωραιο να μπορεις να λες την γνωμη σου χωρις να εισαι υπολογος για αυτην χωρις να εμπλεκεις την ομαδα σου και χωρις να εχεις αγχος αν ειναι αρεστη στους υπολοιπους.

Και παιζεις με τους συμπαικτες σου χωρις να σε απασχολει τιποτα αλλο.

υ.γ παντως επειδη μου το ειπε και αλλος οτι ο Χρηστος ως υπευθυνος αγωνιστικου δεν μπορουσε να βγαλει προγραμμα για 8 ας ερθει την τεταρτη στην λεσχη μας στην αναπαυλα καποιου φιλικου μου να του πω καμια δεκαρια διαφορετικους τροπους.

Μπουρδες.

Ηθελαν τους μπλεηντς α εθνικη και ολα τα αλλα ειναι σαλτσες. Πικαντικες.
Καλη σας ορεξη.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 52

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΔευ Σεπ 05, 2011 11:11 pm

"ειναι ωραιο να λες τη γνωμη σου,χωρις να εισαι υπολογος γιαυτη,χωρις να εμπλεκεις την ομαδα σου,και χωρις να εχεις αγχος αν ειναι αρεστη στους υπολοιπους"...."και παιζεις με τους συμπαικτες σου χωρις να σε απασχολει τιποτε αλλο"...

συμφωνω απολυτως με αυτα που εγραψες φιλε κεχρη και λεω μαλιστα να συμπληρωσω και το εξης.....
"ειναι ωραιο να λες τη γνωμη σου,ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΕΣ ,χωρις να εισαι υπολογος γιαυτην ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕς ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΕΙΧΤΑ,χωρις να εμπλεκεις την ομαδα σου,ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ,και χωρις να εχεις το αγχος ΜΗ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝΕ ΜΕ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΑΙ ΤΙς ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ.....και παιζεις με τους συμπαικτες σου χωρις να σε απασχολει τιποτε αλλο και ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ....

ΕΥΓΕ,ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ,ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....

ποτε θα ερθει ο αγγελινας απο κει? χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα!!!!!!!!!!

"εγω που ημουν παντα λατρης της ενημερωσης και της ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ.... συγγραφεας κεχρης....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ EmptyΤρι Σεπ 06, 2011 9:22 pm

πρεπει να καθρεπτιζει η οθονη του υπολογιστη σου οταν γραφεις ποστ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΨΩΝΙΑ 2011-ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ? (ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ)
» Ομαδικό Πρωτάθλημα
» ομαδικο πρωταθλημα
» εθνικο πρωταθλημα
» Ομαδικό Πρωτάθλημα Ελλάδος 2012

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: