Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ

Πήγαινε κάτω 
+4
stamatopoulos
georgy
professor
adis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΠεμ Αυγ 04, 2011 6:23 pm

Αγαπητοί φίλοι το Σ/Κ που μας έρχετε όπως θα γνωρίζετε οι περισσότεροι, στην πόλη της Λάρισας θα πραγματοποιηθεί το SATELLITE.
Ανοίγω το πόστ μήπως και από εδώ μπορέσουμε να έχουμε και κάποια ενημέρωση για όσους μείνουν πίσω στην Αθήνα....

Ραντεβού το Σαββάτο στη Λάρισα............

Γνωρίζω ότι θα έχουμε κανονικά ομαδικό με (ίσως) 6 ομάδες....!!!!!
και ακούω αρκετές συμμετοχές για την όπεν της Κυριακής.....!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adis
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : porto-rafti

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΠεμ Αυγ 04, 2011 6:38 pm

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με τον Ευριπιδή σας ενημερώνω ότι αύριο μέσα από την σελίδα του ΠΣΕΑΕΠ και από το λίνκ που έχει για το SATELLITE θα ενημερωθούμε όλοι μας για την τελική ώρα έναρξης του Σαββάτου.
Επίσης ο Ευριπίδης με ενημέρωσε όσοι ακόμα δεν έχουν δηλώσει συμμετοχές να το κάνουν μέχρι αύριο το αργότερο....


Ραντεβού στη Λαρίσα........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΚυρ Αυγ 07, 2011 7:13 am

adis έγραψε:
Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με τον Ευριπιδή σας ενημερώνω ότι αύριο μέσα από την σελίδα του ΠΣΕΑΕΠ και από το λίνκ που έχει για το SATELLITE θα ενημερωθούμε όλοι μας για την τελική ώρα έναρξης του Σαββάτου.

ηταν το κορυφαιο ανεκδοτο της χρονιας αδη μου. Ακου ενημερωση στο σαιτ του πσεαεπ... Ακομα παντως δεν γραφει κατι !!!

Οι λαιονς νικησαν στον τελικο την Ολυμπια 3-1.
Στον ημιτελικο επαιξε η Ολυμπια σε εμφυλιο Α-Β και οι Λαιονς εναντιον των Φαλκονς που τους κερδισαν στην παραταση
Στους ομιλους εμειναν βολος και λαρισα.

Και ενα πειραγματακι για τα δρεπανια που στομωσανε. Απο οτι ειδα μονο οι φευγατοι στο αποχαιρετηστηριο τουρνουα τους εκαναν αποτελεσματα. Ρε μπας και διωξατε λαθος παικτες; ΟΧΙ ΠΡΟΕΔΡΕ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΝΟΥΣΑ...!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την professor στις Κυρ Αυγ 07, 2011 2:03 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΚυρ Αυγ 07, 2011 7:54 am

Αν πας στο μεσω ΠΣΕΑΕΠ στο μπλογκ για το σατελαιτ θα βρεις τις
πληροφοριες, οι οποιες ειναι στα σχολια.
Πως και δεν το ειδες?

Καλη επιτυχια στους συμπαικτες μου για σημερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΚυρ Αυγ 07, 2011 1:30 pm

Xτυπησα 100 λινκ αλλα που να φανταστω οτι στα σχολια θα ελεγε ωρα εναρξης.
Θα μου πεις τι ηρακλης πουαρω εισαι ρε κεχρη αμα δεν ψαξεις στα σχολια;
Και το schedule που επρεπε να ειναι στα αγγλικα ως διεθνες τουρνουα μηπως το ειδες και αυτο εστω στα ελληνικα; ψιλα γραμματα...

ολυμπιοι πορφυρομελιτζανοπιπεροκοκκινοι ημιτελικοι με λιγο γαλαζιο χρωμα
Σταμυ (ο φονεας του καψαμπελη) εναντιον Παππα (φονεας του δημοπερ)
Σπυρος ( απεκλεισε τον σεσε) εναντιον Νασκου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΚυρ Αυγ 07, 2011 2:02 pm

σπυρος - παππας τελικος με νικες 2-1 και 4-2 αντιστοιχα στους ημιτελικους

η κουπα κατηφοριζει για την αλεξανδρας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΚυρ Αυγ 07, 2011 3:06 pm

Σπυρος ο κομιστης της κουπας λυγιζοντας 2-1 τον νεομεταγραφεντα συμπαικτη του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgy
Satellite Winner
Satellite Winner
georgy


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα μεχρι νεοτερας!

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΚυρ Αυγ 07, 2011 5:48 pm

Συγχαρητηρια στον προεδρο Very Happy για την νικη του σε ενα τουρνουα με πολλους και καλους παικτες!

Συγχαρητηρια στον Νικο Παππα για την προκριση στον τελικο και στον Σταμυ για τον ημιτελικο!

3/4 απο την Ολυμπια, ειναι πολυ μεγαλη επιτυχια και ευχομαι να εχουμε τετοιες επιτυχιες και στο μελλον
και οχι μονο σε σατελαιτ, αλλα και σε ΙΟ και GP!!!

Συγχαρητηρια και για την επιτυχια στο ομαδικο, κριμα που δεν καταφεραμε να κανουμε το 2/2.
Συγχαρητηρια και στους νικητες του ομαδικου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΚυρ Αυγ 07, 2011 7:28 pm

συγχαρητηρια στους νικητες για τις επιτυχιες τους..επισης συγχαρητηρια σε οσους ελαβαν μερος σε αυτο το τουρνουα ,λογω της μεγαλης αποστασης..και τελος συγχαρητηρια στο φιλο και συμπαικτη ευριπιδη που "ετρεξε" μονος του το τουρνουα,και ηταν κατα τη γνωμη μου απολυτα επιτηχημενο,και απο θεμα οργανωσης,και απο θεμα ωρας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patrinos




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΚυρ Αυγ 07, 2011 8:26 pm

Ενα μεγαλο μπραβο στον Ευρι για την αψογη διοργανωση παρα τις οποιες δυσκολιες προεκυψαν,απεδειξε πως με λιγο καλη θεληση και πολυ αγαπη για το σουμπουτεακι μας μπορουμε να πετυχουμε πολλα πραγματα.
Επισης μπραβο σε ολους τους συμμετεχωντες που παρα την ζεστη και τις Αυγουστιατικες διακοπες δωσαμε ενα βροντερο παρων σε μια αξιεπαινη προσπαθεια απο μια πολη της επαρχειας,και ελπιζω αυτο το τουρνουα να γινει η απαρχη για μια συσποιρωση του σουμπουτεϊκου πυρηνα της Λαρισας και κατ'επεκταση και αλλων επαρχειακων πολεων που τοσο πολυ της εχουμε αναγκη.
Και εις αλλα με υγεια και καλο καλοκαιρι σε ολους!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΚυρ Αυγ 07, 2011 10:58 pm

ρε σταματοπουλε λεφτα υπαρχουν.
ομαδες με μαυρα γιατι δεν υπηρχαν;
και μου εταζες ελα να παιξεις στην β ομαδα του ατλα.
αλλα μου ειπαν ακομη τον περιμενουνε στην λαρισα τον ατλα β
και καλα να μην υπαρχουν φραγκα για το παλερμο το καταλαβαινω
αλλα ουτε για την λαρισα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adrianos




Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 16/05/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΔευ Αυγ 08, 2011 6:32 am

Συγχαρητήρια στον Εύρι για την άρτια διοργάνωση του τουρνουά! Εύρι ήσουν άψογος!
Επίσης συγχαρητήρια στον Σπύρο για την κατάκτηση της OPEN και στους Λέοντες για αυτήν του ομαδικού (αποχωρώ με τις καλύτερες αναμνήσεις από την επί τετραετία ομάδα μου).
Τέλος ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που ταξίδεψαν από μακρυά για να λάβουν μέρος στο τουρνουά.
Και του χρόνου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΔευ Αυγ 08, 2011 8:08 am

γιατι ολη η ομαδα Β του ατλα φιλε κεχρη ειναι πανω απο το 100.ελπιζω να εχεις δει τη καταταξη του ατλα στη παγκοσμια καταταξη..καθως και τη βαθμολογια των παιχτων του σε ελλαδα και ευρωπη..ο μονος κατω απο 100 ειμαι εγω που ειμαι για τα πανηγυρια,ο πετρονικολος που δεν μπορεσε να ερθει ,και ο πιτσαρης που ειχε δουλεια..εγω σε καλεσα στη β οταν ειμαστε αυτοι που προαναφερα ,για να μας προπονεις και να μες λες και καμια θεωρια..με τους υπολοιπους πως να παιξεις? 10η αλλαγη? παρεπιμπτοντος καλοριζικο και το καινουργιο ταξι..εσυ δεν ηρθες γιατι το "εστρωνες"? θα σου επιτρεποταν η συμμετοχη παντως με βαση τη βαθμολογια σου.οσο για το παλερμο οι "μαυροφορεμενοι" της εθνικης ,για βετερανους παντα,ειπαμε τα εισητηρια τα ειχανε..ψαξε αλλους που δεν ειχαν λεφτα,και στους βετερανους και στην οπεν..μη λεμε τα ιδια!!!ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ,ΚΑΙ ΑΔΕΙΕΣ ΤΑΞΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ    SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΔευ Αυγ 08, 2011 8:27 am

αλλα κουνιεσαι φιλε προφεσσορο επειδη εχεις πολλους παιχτες με δυνατοτητα συμμετοχης ενω εμεις ειμαστε ουσιαστικα 3-4..αυτα θα μου τα πεις ομως στα κανονικα τουρνουα που θα εχουν δικαιωμα συμμετοχης ΟΛΟΙ.εκει θα σε δω ποσο κουνιστος εισαι..εαν ερθεις βεβαια και δεν κανεις τον ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗ απο τα φορουμ..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΔευ Αυγ 08, 2011 12:00 pm

oxι ρε Μητσαρα για 10η αλλαγη.
ο γκαουτσι στο κυπελλο ειχε γινει ασπρος σαν το χιονι και ο πρατς στο πρωταθλημα νομιζε οτι επαιζε σε βουνο τετοια κατηφορα ειχε το γηπεδο. Αυτοι δεν ειναι στην α ομαδα σας;
τωρα εγω τι θες να κανω που μου εχετε παει τοσα ταξιδια τζαμπα και πηρατε βαθμους και μπηκατε στην κατοσταδα. Ο ενας ειχε δουλεια ο αλλος δεν μπορουσε και του αλλου ο κωλος του πονουσε.
Εμενα στο λαντερ δεν θα με δεις. Εχω να κατεβω πανω απο δυο χρονια ατομικο αλλα ομαδικο μονο μια φορα ελειψα τοτε που ο προεδρος σου με εδιωξε.
Παντως και το λαντερ που εψαξα να σας βρω μονο το λαντερ Μαιου βρηκα.
Και απο σεπτεμβρη παλι κουνιστος θα ερθω. Οχι κουνημα δεξια αριστερα αλλα μπρος πισω.

Και επειδη εγραψες για το ταξι ευχαριστω για τα καλοριζικα. Αλλα δεν ηρθα στην Λαρισα αφενος γιατι δεν ειχα μαντηλι να κλαψω (λεφτα δεν υπαρχουν) μετα απο ενα μηνα απραξιας αφετερου ο πρατς χρωσταει μια συγνωμη για τον τροπο που επαιξε τοτε και δεν ειχα ορεξη να παραστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΔευ Αυγ 08, 2011 12:05 pm

Παρεπιπτωντος ψαχνοντας το λαντερ μπηκα σε ολα τα σαιτ.

Λοιπον κυριοι πολλα μπραβο στον σιουτακλα για το βιντεακι με το μπητς σουμπουτεο.
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ με αποκορυφωμα την εισβολη... των χουλιγκαν στο τελος !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΔευ Αυγ 08, 2011 4:59 pm

το λαντερ φιλε κεχρη ηταν ανακοινωμενο στο σαιτ του σιουτακλα..και καλα στην ευρωπη μας δινουν τους ποντους τα τσαμπα ταξιδια,και στην ελλαδα ο μπεης,ο ντακκας,ο πλυτας,ο λαζαρος,ο ευρι ειναι πανω απο τη κατοσταδα γιατι πανε τσαμπα ταξιδια?ντροπη σου να τα λες αυτα..οσο για το γκαουτσι (νο 2 στο κοσμο) ηταν ασπρος σα το πανι επειδη ποναγανε τα αρχιδια του..ουτε στο παιχνιδι ατλας α-ατλας β δε σε ηθελε για διαιτητη με τις μαλακιες που ελεγες για το τερματοφυλακα του..την αλλη φορα που θα μετρησεις τη βεργα του μη ξεχασεις να μετρησεις και το καβλι του...εσυ που πας πολυ..μπρος πισω...και φετος παλι ..μπρος πισω θα ερχεσαι και θα φευγεις με την οπισθεν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΔευ Αυγ 08, 2011 5:04 pm

τον πρατσ εσυ τον εβρισες ,ηθελες και συγνωμη?η ειδικη προσκληση?αλλα απο ψευτοδικαιολογιες του κολου εισαι πρωτος.ενα παλληκαρι ηρθε με τη μηχανη του να παιξει,εγω κατεβηκα με γκαστρωμενη γυναικα και τη μικρη απο το μπραλο,για το πρατς,εσυ δεν μπορουσες να μπεις σε ενα αμαξι να ερθεις?τοσο πολυ σε επηρρεασε η απεργια των ταξιτζηδων? ΑΡΑΓΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ανθρωπος και τουρνουα που να μην απαξιωνεις,η να μη σου φταιει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ    SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΔευ Αυγ 08, 2011 5:09 pm

παρεπιπτωντος ο πατερας του 14χρονου που εβριζα οπως λες μου χαρισε και "πινακι" με το σημα της νεας του ομαδας,και το εκτιμησα πολυ..μαλλον αλλοι ειναι οι προβληματικοι και οι αλητες στο χωρο..τι λες προφεσσορο?
ο προεδρος μου σε εδιωξε οπως ειπες.προσεχε μη κανει και ο δικος σου το ιδιο..αλλα μην ανησυχεις,θα κανω οτι μπορω να μεινει απ εξω ενας απο αυτους που προαναφερα,συν μερικους που ξεχασα,συν κατι ξενους ακομη...και θα παιξεις εσυ!!!! ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΧΡΗ ΣΤΗ ΒΑΣΙΚΗ ΤΕΤΡΑΔΑ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΟΛΕΕΕΕΕ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΔευ Αυγ 08, 2011 5:38 pm

ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ανακοινωσε οτι θα διοργανωθει τουρνουα στο ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ προς τιμην του ΚΕΧΡΗ.διαιτητες θα ειναι γιατροι ,χειρουργοι,και ακτινολογοι,ωστε να μην τον αδικησει κανεις,και να τον παιξουν FAIR.οι αθλητες θα μεταφερθουν στο χωρο με ΡΑΔΙΟΤΑΞΙ προσφορα της διοικησης.πριν απο την εναρξη των αγωνων θα υπαρξει"galla",μπουφες,και αφιερωματα στο μεγα παιχτη,επισημο καλεσμενο,και τιμωμενο του τουρνουα.τις απονομες θα κανει ο πασιγνωστος ΠΡΩΚΤΟΛΟΓΟς ΜΑΡΚ ΚΟΛΟΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟς.παρακαλω οι συμμετοχες να δηλωθουν αμεσα διοτι αναμενεται μεγαλη προσελευση απο το εξωτερικο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 12:36 am

O ΠΡΟΕΔΡΟΣ ανακοινωσε υστερα απο συμβουλιο,οτι ολοι οι παιχτες του ατλα,συμπεριλαμβανωμενων και των ξενων,απο τη νεα σαιζον θα χαρισουν τους ποντους που απεκτησαν απο τα τσαμπα ταξιδια,και θα ξεκινησουν απο το μηδεν!!! ετσι ωστε να μη διαμαρτυρεται ο κυριος ΚΕΧΡΗΣ,και να συμπληρωνουμε και ομαδα για τα SATELITE!!!
διοτι ακομη και στον υπνο του,μαυρες φανελες βλεπει,και μαυρους εφιαλτες....ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 12:45 am

ΚΟΥΙΖ ΄΄"ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Ο ΚΥΡΙΟς ΚΕΧΡΗς ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ"
1.επειδη ελειπε ο ατλας..
2.επειδη ελειπε ο gautsi..
3.επειδη δεν ειχε μαντηλι να κλαψει(συμφωνα με τα λεγομενα του)
4.επειδη ο ευρης του χρωσταει μια συγνωμη(συμφωνα με τα λεγομενα του)
5.επειδη ο ΑΤΛΑς δεν ειχε λεφτα ουτε για παλερμο ,ουτε για λαρισσα(συμφωνα με τα λεγομενα του)

ο νικητης του κουιζ θα κερδισει το καινουργιο cd " ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΠΕΡΓΙΑ ΜΕ ΓΟΝΑΤΙΣΕΣ" προσφορα της εταιριας ΡΑΔΙΟΤΑΞΙ "ΚΙΛΕΛΛΕΡ "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
professor
World Champion
World Champion
professor


Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 6:35 am

Σταματοπουλε το γυρισες στην μαλακια και ειμαι αλλεργικος.
Ειπα οτι δεν ηρθα γιατι εχω οικονομικο προβλημα και ηθελα να δουλεψω μετα απο ενα μηνα απραξια.

Ειπα τον πρατς κουνελακι που εκλεβε εμενα καπηλευομενος την απειρια του διαιτητη. Να ζητησω συγνωμη για την βρισια κουνελακι που σε καθε διαμαχη σας κατεβαζετε χριστους παναγιες καντηλια και βριζεστε σαν τα σκυλια; Και οχι να ζητησει συγνωμη αυτος που ερχονταν να μου πουν μετα οι συμπαικτες του οτι λογω ομαδικου να τον δικαιολογησω; ναι βρηκαμε αλλοθι για να κλεβουμε στο ομαδικο.

Και οταν με ειρωνευεσαι για πρωτη ομαδα και τα τοιαυτα να βαζεις το μυαλουδακι να σου θυμιζει ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟΝ ΑΤΛΑ.

Χεστηκα αν με θελει ο Γκαουτσι διαιτητη επειδη ο τερματοφυλακας του ηταν ενα μετρο πιο ψηλος απο τον κανονισμο. Ο Κοντι παντως μου εδωσε συγχαρητηρια οτι ειμαι πολυ φαιρ και αυτουνου του ειχα βγαλει ακυρο τον τερματοφυλακα του.

Στο σαιτ του σιουτη εγω δεν ειδα παγκοσμιο λαντερ. Αν και δεν νομιζω οτι υπηρχε καμια υποχρεωση απο μερους του να μας ενημερωνει.

Λυπαμαι για λογαριασμο μου ομως που προσπαθω να συνομιλησω και εσυ το μονο
που κανεις ειναι να μιλας για κωλομπαροπουλους αρχιδια και καβλια. Που μας λες οτι αυτοι που βρεθηκαν ψηλα στο λαντερ δεν εγινε επειδη πηγαν και εγω δεν ξερω ποσα ταξιδια αλλα ειναι παικταραδες και οι δικοι μου οι συμπαικτες που ειναι 100 θεσεις πισω ειναι λογω αξιας εκει και οχι γιατι δεν ταξιδευουν εξωτερικο και δεν τους αφηναν να παιξουνστην ελλαδα.

Και μπραβο στον Μακη που σου εδωσε πινακι της ομαδας του. Απεδειξε οτι δεν κραταει κακιες. Εσυ συγνωμη του ζητησες ;

Και αν με θεωρεις αλητη και κομπλεξικο οπως αφηνεις να εννοηθει να μην ξανασχοληθεις μαζι μου αρχης γενομενης απο τωρα. Εγω τοσα εχεις γραψει και δεν σε προσβαλλα ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.

Υ.Γ και εισαι τοσο μ...ς που κανεις πλακα που ενας κλαδος και πολλοι μαλιστα σουμπουτειστες εκαναν απεργια με οικονομικες συνεπειες για αυτους και την οικογενεια τους. Αει παρατα μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ   SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 7:52 am

μετα απο 1 μηνα απραξιας δεν ειχες λεφτα ε? τοσο καιρο που ειρωνευεσαι αλλους που δεν ειχαν λεφτα για το παλερμο,και μονο 2 ειναι του ατλα,ειναι καλα? ΤΩΡΑ ΘΙΧΤΗΚΕΣ?
ΣΤΟ ΓΚΑΟΥΤΣΙ αναφερθηκα,διοτι εσυ ειπες οτι θα ερχεσαι...κουνιστος μπρος πισω..
ο ΚΟΝΤΙ σου εδωσε συγχαρητηρια διοτι τον τερματοφυλακα του τον εβγαλες λιγο πιο λεπτο,και χαρηκε!!!
ΠΟΤΕ δεν σε ειπα αλητη και κομπλεξικο..ειπα" αλλοι ειναι οι αλητες και κομπλεξικοι" και μαλιστα σε ρωτησα τη γνωμη σου,εγραψα...τι λες? να διαβαζεις καλυτερα
ΒΕΒΑΙΩς και σου ειπα να ερθεις στον ατλα..δυστυχως ομως για τη β ομαδα..στη πρωτη παιζουν αρκετοι και πολλοι καλοι.τι να κανω?σου εταξα κατι που δεν μπορω να πραγματοποιησω?
ΤΑΞΙ ειχαν κιαλλοι και ηρθαν να παιξουν.ο δημοπουλος για παραδειγμα.η μηπως τον ξεχασες παλι
ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΑΤΣΟΥΔΗ αν ετυχε μια ασχημη στιγμη οπως λες(που πρωτος ειρωνευτηκες οτι στο παιχνιδι σας το τραπεζι εγερνε) θα το θυμασαι 20 χρονια? η ηταν λογος να μην ερθεις? οσοι παραβρεθηκαν και αναγνωρισαν την προσπαθεια ,και εδωσαν συγχαρητηρια, ειναι κοροιδα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ    SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ EmptyΤρι Αυγ 09, 2011 8:03 am

ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ταξιτζης,και μαλιστα απο το σουμπουτεικο χωρο, παρεξηγηθηκε ,μπορει να με παρει να μου το πει η να το γραψει..αλλα μαλλον θα γελανε με αυτα που γραφεις.γιαυτο εβαλα και το κουιζ μπας και μπορεσει κανενας χριστιανος να καταλαβει,το λογο που δεν ηρθες,γιατι απο τις πολλες δικαιολογιες μπερδευτηκα
η ομαδα σου ανεβηκε να αγωνιστει ΣΥΣΣΩΜΗ ,και ολοι τους ηταν κυριοι,αξιοπρεπεις,και καναμε και πλακα.δεν ειδα κανενα να τους απαγορευσει να αγωνιστουν ΠΟΤΕ
ΕΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΤΟΣΟ η ομαδα και η συμπαικτες σου,επρεπε να εισαι εκει ,να τους βοηθησεις,και οχι να απεχεις με ψευτοδικαιολογιες,να κανεις τον ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΕΡ απο τα φορουμ,και να ειρωνευεσαι τον ατλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SATELLITE 6 & 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» SubbiNews.gr - 1o International Satellite 2010-2011
» SATELLITE OF LARISSA 3-4\12\11
» Satellite - Το καλό να λέγεται
» SATELLITE ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10&11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 31/8/2011

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: