Subbuteo Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Subbuteo Forum

Subbuteo Forum Greek
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 calendar 2011/2012

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
argentinos




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2011

calendar 2011/2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: calendar 2011/2012   calendar 2011/2012 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 4:22 pm

Τελικα τι και αν καναμε κοινο συμβουλιο....τι και αν στο προεδριο εχουμε εκπροσωπους απο ολα τα κλαμπ....την καθυστερηση τελικα τι εχουμε στο αιμα μας βρε παιδακι μου.... confused confused
Βλεπω στο φορουμ της FISTF καθε μερα να ανανεωνουν το calendar και να βαζουν ολες οι ανυπαρκτες(subbuteika) χωρες τα τουρνουα τους.....ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ???? Question Question Question Question

Αλλα τι σας λεω εδω δεν ξερουμε ακομα που θα παιζουμε φετος και αν θα εχουμε μονιμη ή νοικιασμενη αιθουσα ανα διοργανωση.... Wink
Τι να γινει ρε μαγκες εμεις εχουμε πολλα νεα κλαμπ εχουμε μεγαλες μεταγραφες ισχυρων παικτων αλλα αν εχουμε αιθουσα δεν ξερουμε.... albino albino

Αφου η νεα διοικηση .....(τρομαρα της) δεν εχει εναν βγει και να μας τα πει ξεκαθαρα....Θα παιζουμε του χρονου εκει ......το calendar θα ανακοινωθει στις ταδε του μηνα.....τι ψαχνω ρε ο ανθρωπος δεν βλεπω τι πικρα μου στο coppa america....(τρομαρα μας ρε argentina Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad.....)

Επειδη δεν βλεπω να κανονιζει συναντηση η διοικηση για τρεξει καποια θεματα σας χαιρετω για τις διακοπες μου και ευχομαι οταν γυρισω απο το Ιονιο να εχετε εστω και τωρα (ποτε δεν ειναι αργα...) στρωθει στη δουλεια...

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ .....ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...αρα να μας πεις μητσαρα(χωρις παρεξηγηση) ΠΩΣ ΘΑ ΤΡΕΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Ο ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΜΑΘΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΜΠΙΚΙΚΙΝΙΑ ΟΥΤΕ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΣΚΟΡ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ........



ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...........(ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ)

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

calendar 2011/2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: calendar 2011/2012   calendar 2011/2012 EmptyΔευ Ιουλ 25, 2011 6:22 pm

δεχομαι την ανησυχια σου φιλε αργεντινε.και το σωστο ετσι ειναι ,ολοι να ενδιαφερομαστε εαν θελουμε να γινει κατι καλο..ο προεδραρας μου δεν ειναι προεδρος του ελληνικου σουμπουτεο..ειναι μελος του διοικητικου συμβουλιου,δεν κανονιζει μονος του ,ουτε παιρνει αποφασεις μονος του..να συμφωνησω μαζι σου οτι σε συντομο χρονικο διαστημα πρεπει να υπαρχει προγραμμα...οσο αφορα ομως την ΑΙΘΟΥΣΑ και το ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ πιστευω οτι εισαι λιγο αδικος...καποιο ανθρωποι περισυ επενδησαν τεραστια ποσα για να ειμαστε αξιοπρεπεις και να μας ζηλευουν σε ολη την ευρωπη.καλως κακως η προσπαθεια δεν υποστηριχτηκε αναλογα..δε μπορεις ομως να λες σε καποιον που τα εχωσε χοντρα και απετυχε(εξαιτιας μας) ,"μαλακα τρεξε να μου βρεις αλλη αιθουσα,να τη πληρωσεις,και να οργανωσεις και παγκοσμιο"..δηλαδη και κερατας και δαρμενος?επενδυεις απο καυλα,σε κρεμανε,και μετα να σου χωσουν και το αβγο στο κωλο ,γιατι δεν τρεχεις γρυγορα,και δεν βρησκεις νεα αιθουσα? εσενα θα σου αρεσε να στο κανουν αυτο?και λεφτα να υπαρχουν,που υπαρχουν, οπωσδηποτε υπαρχει και απογοητευση και επιφυλακτικοτητα!!!!!! κατσε να δουμε τι θα γινει,και για το παγκοσμιο εχει πολυ δρομο ακομη,και πολυ χρονο..μη βρεθουμε να τα στηνουμε παλι σε κανενα ΜΑΝΤΡΙ ολη τη χρονια..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ΜΑΝΤΡΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ !!!μακρια μακρια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
atromitos
Grand Prix Winner
Grand Prix Winner



Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

calendar 2011/2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: calendar 2011/2012   calendar 2011/2012 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 5:52 am

Μήτσο καλημέρα.
Αν αντρέξεις σε παλιά ποστ ή ρωτήσεις τον κόσμο όλοι θα σου πουν καλα λόγια για το περυσινό εγχείρημα. Εγώ δεν πιστεύω ότι φταίμε εμείς που απέτυχε το εγχείρημα αλλά οι δύσκολες οικονομικές συγκυρίες.
Γιατί ναι μεν ωραίος ο χώρος και τα τραπέζια αλλά αν ήταν να συμμετέχεις σε όλα κάτσε και βγάλε κοστολόγιο να δεις πόσο βγαίνει. Λογάριασε και πόσοι είναι άνεργοι και πόσο πέσαν οι μισθοί στος υπόλοιπους συν την αύξηση σε όλα τα άλλα και βγάλε συμπέρασμα. Το ότι υπάρχει ένα 2% που είναι άνετο δεν σημαίνει ότι όλοι είναι για χαϊλίκια.
Συν το ότι είμαστε και μπαρμπάδες οπότε τρέχουν και άλλες υποχρεώσεις.

Εγώ πιστεύω ότι αν είμασταν έστω οι διπλοί στον αριθμό το πρότζεκτ θα πήγαινε σούπερ, αλλά όπως έχω ξαναγράψει είμαστε αριθμητικώς πολύ λίγοι οπότε δυστηχώς δεν μπορώ να είμαι αισιόδοξος για οποιαδήποτε προσπάθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

calendar 2011/2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: calendar 2011/2012   calendar 2011/2012 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 1:53 pm

με συγχωρεις φιλε αλλα θα διαφωνησω.οχι να βγαλουμε την ουρα μας απεξω και να λεμε οτι φταιει η κριση..ηταν αναμενομενο οτι δεν θα μπορουσαν να αντεξουν τετοιο οικονομικο βαρος δυο ατομα.οσο θεληση και να ειχαν..και να εχουν και απο πισω αρκετους να απεχουν εσκεμενα..δικαιωμα τους δεν τους κρινω...ειχα προτεινει ομως μια μερα οσοι γουσταρουμε και αγαπαμε να γινουμε ΕΝΕΡΓΑ ΜΕΛΗ με 20ε το μηνα.ετσι η αιθουσα θα γινοταν βιωσιμη,και αφου θα βγαιναν τα νοικια και τα εξοδα,θα παιζαμε και αρκετα τουρνουα τσαμπα.δε πληρωναμε για να κονομησουν καποιοι.ουτε ανοιξε κανενα μαγαζι ο λαζαρος και ο κουτρουμανος.πληρωναμε για να ΖΗΣΕΙ η αιθουσα..μελετησε τη προταση μου και θα δεις..πολλοι τοτε ειπαν οτι ειναι πολλα 20 ε και οτι δεν υπαρχουν λεφτα...εχουν απο 10 ομαδες ομως ο καθενας στο κουτι!!! εγω εχω μια μονο 4χρονια, και ειμαι 14 μηνες ανεργος...οποτε αστο φιλαρακι...θεληση θελει που δεν την εχουμε..μονο κλαψα και τσαμπα μαγκια!!!! ειδες η αιθουσα,ειδες η εθνικη,ετοιμασου να δεις κιαλλα αν δεν αλλαξουμε σκεπτικο. ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ,ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΜΩΣ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

calendar 2011/2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: calendar 2011/2012   calendar 2011/2012 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 1:57 pm

ΕΝΑ ΕΙΚΟΣΑΡΑΚΙ ο καθενας φιλε.τοσα μελη..κανε σουμα και θα δεις αν θα πληρωνες ποτε τουρνουα.και αν τυχαινε και καμια στραβη ,ενταξει τα παιδια θα αβανταρανε .το ειχαν πει εξαλου και ο λαζαρος και ο κουτρουμανος...αλλα με σαραντα συμετοχες,και ολο το παρασκηνιο,ποιος αντεχει να χρηματοδοτει ενα χρονο μια αιθουσα? νοικια συν κατι χιλιαδες ευρα για εξοπλισμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

calendar 2011/2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: calendar 2011/2012   calendar 2011/2012 EmptyΤρι Ιουλ 26, 2011 9:26 pm

και συμφωνω μαζι σου φιλε οτι ειμαστε λιγοι,,μαλλον καταντησαμε λιγοι..στο χερι μας ειναι λοιπον να γινουμε πολλοι,και να παιζουμε αξιοπρεπως,γιατι αλλιως θα γυρισουμε εκει που ειμασταν..ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ΜΑΝΤΡΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PANATHINAIKOS
Major Winner
Major Winner
PANATHINAIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

calendar 2011/2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: calendar 2011/2012   calendar 2011/2012 EmptyΠεμ Αυγ 11, 2011 8:20 pm

Οταν γράφεις για εικοσάρικο εννοείς φυσικά 20 € το μήνα. ''Είναι πολλά το λεφτά ... Άρη'', είχε πει για άλλο λόγο ο Σπύρος Καλογήρου στον Νίκο Κούρκουλο (συχωρεμένοι και οι 2).
Είναι πολλά 20 € το μήνα τον καιρό της κρίσης και της ανεργίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

calendar 2011/2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: calendar 2011/2012   calendar 2011/2012 EmptyΠεμ Αυγ 11, 2011 9:27 pm

Συμφωνω μαζι σου φιλε παναθηναικε..δεν υποτιμησε κανεις τα 20 ε .αλλα εαν δεις καποιο αλλο ποστ που εγραψα ,καποιος που παιζει βετερανους ,ατομικο,ομαδικο,μπορει να τα δωσει μονο σε ενα σαββατοκυριακο..προτεινα να γινονται και περισσοτερα τουρνουα.επισης σημειωσα οτι η αιθουσα οταν υπαρχει και ειναι βιωσιμη για καθημερινη χρηση,μπορει να γινει στεκι.να ερθεις καθε μερα να παιξεις ,να προπονηθεις,να πιεις καφε,να δεις μπαλα στο συνδρομητικο,και πολλα αλλα..με αυτο το σκεπτικο δε νομιζω οτι ειναι πολλα τα 20 ε.
Εννοειται βεβαια οτι με τα 20ε ειμαστε αρκετα μελη,γινεται βιωσιμη η αιθουσα ,και παιζουμε ολα τα τουρνουα δωρεαν,η με ενα μικροτερο κομιστρο,για να εχουμε παντα μια καβαντζα.
Για καποιον που ερχεται ενα τουρνουα το μηνα οντως ειναι πολλα ,και μαθηματικα διπλασια απο τα 10 ευρω που θα δωσει,και θα ξαναρθει τον αλλο μηνα...
Ελπιζω να εγινα κατανοητος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stamatopoulos
World Champion
World Champion
stamatopoulos


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2011
Ηλικία : 53

calendar 2011/2012 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: calendar 2011/2012   calendar 2011/2012 EmptyΠεμ Αυγ 11, 2011 9:41 pm

Βεβαια φιλε παναθηναικε ,απο την αλλη,πολλα παιδια ,εχουν τη δυνατοτητα να εχουν τις δικες τους αιθουσες για προπονηση η για παρεα..οποτε σου λεει"ποιος ο λογος να δινω 20 ε το μηνα? κατεβαινω σε οποιο τουρνουα μπορω,και πληρωνω τη συμμετοχη μου" λογικοτατη σκεψη,και αποδεκτη απο μενα
Απλα εγω βαζω σαν υλοποιηση της σκεψης μου,το κινητρο των πολλων τουρνουα με 20ε το μηνα,και το στεκι για οσους γουσταρουν(σουμπουτεο,μπιλιαρδο,μπαλα).

Και επισης οτι ειναι κριμα με τετοιο εξοπλισμο,καθε χρονο να ψαχνομαστε ,δεξια και αριστερα ποιος θα μας εξηπηρετησει.

Τελος ποσο θα αντεξεουν καποιοι να χρηματοδοτουν απο τη τσεπη τους αιθουσες και τραπεζια?
Σκεψου τα ολα αυτα και απαντα μου αν θες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
calendar 2011/2012
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Εθνικές κατηγορίες 2011-2012
» ΨΩΝΙΑ 2012!!!!! ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 2012!!!!!!!!!
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 11.06.2012
» ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2012
» SubbiNews.gr - Ενημέρωση 29.06.2012

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Subbuteo Forum :: All About Subbuteo :: Γενικα-
Μετάβαση σε: